آسیا و اقیانوسیه سهام شیب همانطور که داده ها نشان می دهد چین یوان را گرانتر صادرات در ماه ژوئن افزایش یافت; سنگاپور اقتصاد اسلامپ در سه ماهه دوم

سهام در آسیا و اقیانوس آرام سقوط کرد و در صبح روز سه شنبه تجاری به یوان چین را گرانتر تجارت داده ها را برای ماه ژوئن منتشر شد.

سرزمین اصلی چین سهام کاهش یافته و با شانگهای کامپوزیت پایین 1.28% در حالی که شنژن جزء کاهش یافته است 2.122%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.84% در حالی که شاخص Topix کاهش یافته 0.48%. کره جنوبی Kospi ریختن 0.52%.

سهام در استرالیا نیز آمیخته با S&P/ASX 200 پایین 0.76%.

در آسیای جنوب شرقی, the Straits Times شاخص در سنگاپور نیز با کاهش 0.84%. سنگاپور اقتصاد قرارداد 12.6 درصد در سه ماهه دوم نسبت به یک سال پیش با توجه به پیشرفت برآورد توسط وزارت تجارت و صنعت سه شنبه منتشر شد.

“حتی با یک به طور گسترده ای انتظار می رود bottoming در Q2 به نگرانی در مورد طولانی سخت تقلا کردن با مسیر بهبودی آشغال با قطعیت” ویشنو Varathan سر اقتصاد و استراتژی در بانک Mizuho نوشت: در یک توجه داشته باشید. هنوز, او گفت:: “”یک زانو حرکت تند و سریع سطح شیب دار تا در سیاست محرک ما نیست پایه مورد, چگونه با وجود گریم داده به نظر می رسد.”

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 1.34% پایین تر است.

قیمت نفت کاهش یافت و در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 2.01% به $41.86 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز کاهش یافته است 2.42% به $39.13 در هر بشکه رسید.

یوان چین را گرانتر تجارت داده ها را برای ماه ژوئن منتشر شد روز سه شنبه با افزایش صادرات 4.3% در سال در سال در حالی که واردات افزایش 6.2 درصد نسبت به سال قبل از آن با توجه به آداب و رسوم داده است. چین دلار را گرانتر تجارت آمار و ارقام در ماه ژوئن انتظار می رود که منتشر شد بعد. داده ها در حال تماشا بود برای سرنخ در چین بهبود اقتصادی پس از اعمال مستندات در اوایل سال برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه هشدار داد که “بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه است.”

“در چندین کشور در سراسر جهان, ما در حال حاضر شاهد خطرناک را افزایش می دهد در Covid-19 موارد و بخش های بیمارستان پر کردن دوباره” Tedros گفت. “به نظر می رسد که بسیاری از کشورها در حال از دست دادن سود ساخته شده که ثابت شده اقدامات برای کاهش خطر در حال اجرا نیست و یا به دنبال.”

بعد از آن در روز سه شنبه stateside برخی از بزرگترین بانک ها در ایالات متحده مانند سیتی گروپ و جی پی مورگان چیس به گزارش درآمد خود را.

شبانه در وال استریت شاخص S&P 500 بسته 0.9% پایین تر در 3,155.22 پس به طور خلاصه عطف مثبت برای سال 2020 است. فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite با کاهش 2.1% به پایان آن روز معاملاتی در 10,390.84 در حالی که میانگین صنعتی داو جونز eked را افزایش 10.50 امتیاز یا کمتر از 0.1% به نزدیک در 26,085.80.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 96.577 پس زودتر تندرست از سطوح اطراف 96.3.

ین داد و ستد در 107.21 هر دلار پس از تضعیف از 106.8 در برابر دلار آمریکا در روز گذشته ، دلار استرالیا تغییر در $0.6934 پس از آشفته معاملات روز دوشنبه که آن را دیدم در سطوح بالاتر از $0.698.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>