آسیا و اقیانوسیه سهام مخلوط به عنوان سرمایه گذاران در انتظار ما مدعیان اطلاعات

سهام در آسیا و اقیانوس آرام مخلوط شد در صبح روز پنجشنبه تجارت پیش از انتشار نرخ بیکاری ایالات متحده ادعا می کند گزارش.

در کره جنوبی Kospi شروع به پریدن کرد 1.48% به عنوان سهام خودروساز هیوندای موتور افزایش یافت و نزدیک به 6 درصد در حالی که Kosdaq شاخص به دست آورد 1.43%.

سهام در استرالیا نیز پیشرفته با S&P/ASX 200 به دست آوردن 1.24%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن از سوی دیگر تضعیف 0.23%. این شاخص Topix نیز کاهش یافته است 0.8%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.7% بالاتر است.

در داده های اقتصادی جبهه بیکاری ایالات متحده ادعا می کند گزارش مربوط به هفته منتهی به سوم آوریل 4 تنظیم شده بود در 8:30 a. m. ET شنبه با بیش از پنج میلیون انتظار می رود که در زمینه بیکاری در هفته گذشته به این کشور همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آبردین استاندارد سرمایه گذاری’ هیو جوان گفت: CNBC “Squawk Box” در روز پنج شنبه که اعداد روی بیکاری مقابل به احتمال زیاد خواهد شد نگاه “نسبتا بد.”

“ما دیده ایم اولیه کوتاه و تیز افزایش می یابد (بیکاری) و من فکر می کنم به عنوان صنایع دیگر ارزیابی اثر بر روی کسب و کار خود را — حتی زمانی که کسب و کار خود را در شکل مناسب و معقول — در حال رفتن به نگاه در برش هزینه های بیشتر و بیشتر” گفت: جوان که مدیر عامل منطقه آسیا و اقیانوس آرام در آبردین استاندارد سرمایه گذاری است. “آن را به صورت کاملا وحشیانه, من فکر می کنم در ماه های آینده.”

در آسیا و بانک مرکزی کره جنوبی نگه داشته آن بهره بدون تغییر گزارش رویترز پنج شنبه. که تا حد زیادی در خط با انتظارات بسیاری از تحلیلگران بررسی کرد.

یک شبه در وال استریت شاخص Dow Jones Industrial Average 779.71 امتیاز به 23,433.57 در حالی که S&P 500 به پایان رسید آن روز معامله 3.4 درصد بالاتر در 2,749.98. شاخص Nasdaq Composite با پیشرفته 2.6% به 8,090.90.

قیمت نفت افزایش یافت در صبح روز معاملات روز پنج شنبه با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت 2.56% بالاتر در $33.68 در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی نیز رسید 4.5 ٪ به $26.22 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 100.01 بعد از دیدن سطح زیر 100.1 پیش از آن در هفته معاملاتی.

ین داد و ستد در 108.98 هر دلار پس از تضعیف از سطح زیر 108.8 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6244 پس از صعود از سطوح زیر $0.621 دیروز.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>