سهام در آسیا و اقیانوسیه شد به تجارت مخلوط در روز دوشنبه به عنوان برنامه ریزی یک جلسه بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن در ابتدا مجموعه ای به جای اواخر امروز به تعویق افتاد.

معاملات آتی با اشاره به مخلوط باز برای سهام ژاپن. شاخص Nikkei در ژاپن قرارداد آتی در شیکاگو بود که در 18,110 در حالی که همتای آن در اوزاکا بود که در 17,700. که در مقایسه برابر شاخص نیکی 225 در ژاپن گذشته در 17,820.19.

در ضمن سهام در استرالیا راه اندازی شد برای باز کردن کمی تغییر کرده است. SPI قرارداد آتی در 5,079 نسبت به S&P/ASX 200 گذشته در 5,067.50.

بازار در چین بسته شده روز دوشنبه برای Qingming یک آرامگاه جارو جشنواره است.

تمرکز سرمایه گذار در روز دوشنبه به احتمال زیاد در قیمت نفت پس از یک جلسه برنامه ریزی شده بین اوپک و متحدان آن در مجموع به عنوان اوپک+ عقب رانده شد بالا بردن ترس است که کاهش تولید ممکن است با چالش های.

قیمت نفت روز صبح از ساعت, با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 6.3 ٪ به $31.96 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز کاهش یافته است 7.7% به $26.15 در هر بشکه رسید.

حرکت در آمد و پس از هر دو نفت برنت قراردادهای آتی نفت خام آمریکا نیز در هفته گذشته به خود را به بهترین هفته در رکورد به عربستان سعودی به نام برای اوپک+ جلسه سیگنالینگ می تواند وجود پیشرفت در تولید را کاهش دهد. اما تنش میان عربستان سعودی و روسیه تشدید روز جمعه و جلسه را در حال حاضر “به احتمال زیاد” برگزار شد روز پنج شنبه با توجه به منابع آشنا با این موضوع.

این سازمان را در نشست ماه مارس به پایان رسید و با هیچ معامله پس از روسیه را رد کرد و ریاض را پیشنهاد کاهش است که تا به حال ساخته شده است در تلاش برای سرپا نگه داشتن کاهش قیمت نفت به عنوان coronavirus شیوع sapped تقاضا است. این لگد کردن یک جنگ قیمت بین دو نیروگاه تولید.

تحولات جهانی coronavirus ویروس همه گیر خواهد شد و همچنین در ادامه به تماشا به عنوان نگرانی از ویروس’ تاثیر اقتصادی فرستاده اند بازار به یک گردباد در هفته های اخیر. در سطح جهان بیش از 1.2 میلیون نفر آلوده شده اند در حالی که حداقل 65,711 زندگی گرفته شده توسط این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 100.678 پس از عبور از 100 سطح در هفته گذشته.

ین داد و ستد در 108.60 دلار پس از تضعیف از سطح زیر 107.4 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.5999 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.609 هفته گذشته است.

— CNBC Pippa Stevens کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im