آسیا و اقیانوسیه بازارهای تجارت مخلوط به عنوان سه ماهه دوم راکی شروع ادامه

سهام در آسیا و اقیانوسیه معامله مخلوط صبح روز پنجشنبه به عنوان بازارهای جهانی ادامه راکی شروع به سه ماهه دوم.

در استرالیا, S&P/ASX 200 سقوط کرد 1.61% به عنوان تقریبا تمام بخش های زیان دیدم. به شدت وزن مالی subindex کاهش یافته است بیش از 3 درصد به عنوان سهام این کشور در بانک های عمده به فروش می رسد.

در ضمن ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته 0.15% به عنوان سهام شاخص سنگین وزن سریع خرده فروشی تضعیف 1.36% در حالی که شاخص Topix ریختن 0.83%.

سرزمین اصلی چین سهام بهبود زودتر از ضرر و زیان به تجارت در قلمرو مثبت با ترکیبی شانگهای تا 0.34% در حالی که شنزن کامپوزیت پیشرفته 0.52%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص کمی بالاتر بود توسط 0.16% حتی اگر سهام HSBC شد پایین 3.13%.

کره جنوبی Kospi افزایش 1.5%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.31% پایین تر است.

بازار در هند بسته شده در روز پنج شنبه برای یک روز تعطیل است.

نگرانی بیش از تاثیر اقتصادی جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس که roiled بازار در هفته های اخیر همچنان به وزن در تمایلات سرمایه گذار. گسترش سریع این بیماری در سراسر جهان منجر به اقدامات شدید توسط مقامات از جمله مستندات گسترده روبرو شده و اقتصاد به طور موثر منجمد در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان.

تا کنون بیش از 932,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان در حالی که حداقل 42,000 زندگی گرفته شده توسط این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

“حتی اگر ما فکر می کنیم که بازار باید بیشتر یا کمتر تثبیت شده و شما به احتمال زیاد برای دیدن بسیار خشونت آمیز gyrations از دو هفته گذشته زمانی که بازارهای نوسانی در هر نقطه بین 10 تا 12 درصد چشم انداز برای بقیه این سه ماهه و یا سه ماهه دوم اساسا بستگی دارد که چگونه میزان عفونت در واقع تابه در آمریکا و اروپا خود را” کلوین صورتش منطقه ای رئیس مدیر سرمایه گذاری UBS Global مدیریت ثروت گفت: CNBC “Squawk Box” در روز پنج شنبه.

قیمت نفت پرش

قیمت نفت افزایش یافت در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 5.74% به $26.16 در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی نیز به دست آورد 4.63% به $21.25 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 99.673 پس از صعود از سطوح زیر 99 اوایل این هفته.

ین داد و ستد در 107.44 هر دلار زیر پایین ترین نرخ بالای 108 دیده می شود پیش از آن در هفته. دلار استرالیا تغییر در $0.6074 پس از سرخوردن از سطوح بالاتر از $0.612 دیروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>