آسیا و اقیانوسیه بازارهای تجارت پایین تر به عنوان ‘coronavirus اضطراب غالب احساسات

آسیا و اقیانوسیه بازارهای تضعیف در اوایل تجارت در روز جمعه پس از مخلوط یک شبه در وال استریت که در آن coronavirus نگرانی دادند سرمایه گذاران به سهام فن آوری.

استرالیا معیار ASX 200 سقوط کرد 0.45% با اکثر بخش های تجاری پایین تر است. به شدت وزن financials subindex پایین بود 0.65% در حالی که انرژی subindex کاهش یافته است 1.57%.

شاخص Nikkei 225 در ژاپن fractionally پایین تر در حالی که شاخص Topix کاهش یافت 0.35%. در کره جنوبی شاخص Kospi پایین بود 0.39%.

“Coronavirus اضطراب تحت سلطه ضریب اطمینان بازار در یک روز که در آن عمده اقتصادی منتشر کمیاب شد” Kishti Sen یک اقتصاددان در ANZ پژوهش نوشت: در صبح توجه داشته باشید در مورد شب جلسه.

“که در سمت چپ تمرکز بر روی فرکانس بالا داده و روزانه COVID-19 اخبار” Sen گفت.

عفونت موارد در ایالات متحده افزایش یافت با کالیفرنیا و فلوریدا در میان 12 کشور ضربه شکستن رکورد هفت روز به طور متوسط روزانه جدید موارد CNBC تجزیه و تحلیل نشان داد.

سازمان بهداشت جهانی گفت که هر چند این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 12 میلیون نفر در سطح جهان می توان تحت کنترل در آورد و آن را “بدتر” در بسیاری از جهان است.

در بازار ارز شاخص دلار که بیانگر ارزش دلار در برابر سبد ارزهای افزایش 0.1 درصد از جلسه قبلی به 96.801.

ین تغییر در 107.22 هر دلار تقویت شد و از سطح اطراف 107.60 پیش از آن در هفته اما نسبتا مسطح از آن قبلی نزدیک است. دلار استرالیا تضعیف 0.1% تجارت در $0.6956.

قیمت نفت دوباره صبح جمعه در طول آسیایی, ساعت پس از بیش از 2 درصد کاهش در روز پنج شنبه.

معیار جهانی نفت برنت افزایش یافت 0.38% به $42.51 در حالی که ایالات متحده خام اضافه شده 0.28% به $39.73 در هر بشکه رسید.

Vivek دهار از بانک مشترک المنافع استرالیا گفت: در صبح توجه داشته باشید که قویتر شدن دلار آمریکا و نگرانی “به طور مستقیم به گسترش و تاثیر COVID‑19 در آمریکا” در وزن نفت یک شبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>