آسیا بازار, edge, تا به عنوان سرمایه گذاران نظارت بر چین و بازگشت به تولید; یوان ضعیف

بازارهای آسیا نیز در اوایل تجارت روز چهارشنبه پس از غلت یک روز قبل از, با سرمایه گذاران از نزدیک نظارت چین پیشرفت در بازگشت به کار به عنوان کشور معاملات با شیوع کروناویروس.

هانگ سنگ در هنگ کنگ رشد شاخص 0.38%. سرزمین اصلی چین سهام حرکت نمی کند بسیار در اوایل تجارت است. ترکیبی شانگهای شد, صاف, عنوان, شنژن جزء. شنژن کامپوزیت کاهش یافته 0.25%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن بازگشت به قلمرو مثبت افزایش 0.44% روز چهارشنبه پس از کاهش بیش از 1% یک روز پیش از آن. این Topix بود 0.32%.

در روز دوشنبه داده ها نشان داد ژاپن کاهش رشد بسیار بدتر از حد انتظار کاهش سریع ترین در شش سال. چشم انداز خود را نیز کاهش نیافته با تاثیر از coronavirus ضربه زدن به اقتصاد است.

ژاپن منتشر شده آن معامله داده ها را برای ماه ژانویه نشان می دهد که صادرات کاهش یافت 2.6% در سال در سال کمتر از 6.9 درصد کاهش مورد انتظار اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. در ماه دسامبر که صادرات ژاپن کاهش یافت 6.3%.

کره جنوبی Kospi کاهش یافته 0.45%.

استرالیا ASX 200 مسطح بود در صبح است. سهام طلا رسید به قیمت از امن-دارائی دوباره شروع به پریدن کرد. تکامل معدن افزایش یافت 4.66% و Newcrest منعکس 3.41%.

استرالیا-لیست سهام domino’s Pizza صعود به عنوان بالا به عنوان 15.2 درصد و از گذشته دیده می شود پریدن حدود 10٪. پیتزا زنجیره ای روز چهارشنبه گزارش نیم سال سود خالص افزایش یافت و نزدیک به 30 درصد به 69.2 میلیون دلار استرالیا ($46.3 میلیون دلار) در حالی که درآمد شروع به پریدن کرد و 29 درصد با توجه به انتخاب.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن نیز.

سهام ایالات متحده یک شبه دنبال سقوط دیروز در بازارهای آسیا پس از اپل هشدار داد که انتظار ندارد به ملاقات آن سه ماهه و پیش بینی درآمد و اشاره کرد کاهش تولید و تضعیف تقاضا در چین به عنوان یک نتیجه از اختلالات از وقوع.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و برای سومین روز متوالی در روز سه شنبه پس از بازگشت از تعطیلات. اپل بسته 1.8% پایین تر با اخبار جرقه به فروش سهام خود آسیا تامین کنندگان روز قبل از.

تاثیر شیوع در کسب و کار در چین و در سراسر جهان کشیده پایین پیش بینی رشد اقتصادی برای سال. مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران دیروز کاهش پیش بینی رشد چین از 5.8 درصد به 5.2 درصد در سال 2020 است.

صبح روز چهارشنبه دریایی یوان بود که در 7.0152. که پس از آن می آید ضعیف گذشته 7 سطح در روز سه شنبه به 7.0109 یوان در هر دلار.

خشکی یوان نیز ضعیف گذشته در سطح 7 در روز چهارشنبه به 7.0108 در صبح است.

سنگاپور یکی از بدترین آمار شیوع خارج از چین پرده برداری از بودجه خود را در روز سه شنبه. کشور جنوب شرق آسیا گفت: این مجموعه در کنار 5.6 میلیارد دلار سنگاپور (4.02 میلیارد دلار) در سال آینده برای کمک به کسب و کار و خانواده از طریق جزر و مد مداوم شیوع کروناویروس.

سنگاپور معیار شاخص Straits Times رز 0.42% در روز یکشنبه است.

چین بازگشت به کار پس از آن تمدید خاموش خواهد شد از نزدیک دنبال کرده است. رسانه های دولتی گزارش داد که روز سه شنبه بیش از 80 درصد از آن مرکزی شرکت های دولتی’ تقریبا 20,000 تولید در شرکت های تابعه از سر کار.

اما رودریگو Catril ارشد خارجی استراتژیست ارز در بانک ملی استرالیا تردید در پیشرفت واقعی در یک توجه داشته باشید در روز چهارشنبه. “این اخبار باید در آغوش گرمی بازار, با این حال فرکانس بالا داده مانند آلودگی هوا و ترافیک سنج در پکن نیست در این مرحله اثبات خوش بین پیام رسمی نگه داشتن سرمایه گذاران با احتیاط,” او گفت:.

“وجود دارد لحظات خوش بینی در اطراف ری استارت از فعالیت های کسب و کار در چین … زیر چین محرک اطلاعیه ها” ANZ تحقیقات جان Bromhead گفت: در یک توجه داشته باشید. “این مشکلاتی روبرو شد و پس از کلیدی شرکت های نگرانی در مورد تاثیر عرضه و تقاضا انجام دهند.”

ارز و نفت

قیمت نفت لبه پشت در صبح در آسیا ساعت پس از سقوط سهام در روز سه شنبه.

معیار جهانی قیمت نفت برنت رشد شاخص تا 0.16% به $57.83 در هر بشکه رسید در حالی که خام ایالات متحده افزایش یافت 0.19% به $52.15.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.403 برخاسته از یک کم زودتر از 99.139.

ین داد و ستد در 109.95 در برابر دلار کمی تغییر پس از ضربه زدن به بالای 110 سطح به طور خلاصه در هفته گذشته. دلار استرالیا تضعیف به 0.6686 از بالا 0.67 سطح در اوایل این هفته.

— CNBC ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>