بازارهای آسیا نیز در اوایل تجارت روز چهارشنبه پس از غلت یک روز قبل از, با سرمایه گذاران از نزدیک نظارت چین پیشرفت در بازگشت به کار به عنوان کشور معاملات با شیوع کروناویروس.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن بازگشت به قلمرو مثبت افزایش 0.37% روز چهارشنبه پس از کاهش بیش از 1% یک روز پیش از آن. این Topix بود 0.28%.

در روز دوشنبه داده ها نشان داد ژاپن کاهش رشد بسیار بدتر از حد انتظار کاهش سریع ترین در شش سال. چشم انداز خود را نیز کاهش نیافته با تاثیر از coronavirus ضربه زدن به اقتصاد است.

ژاپن منتشر شده آن معامله داده ها را برای ماه ژانویه نشان می دهد که صادرات کاهش یافت 2.6% در سال در سال کمتر از 6.9 درصد کاهش مورد انتظار اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. در ماه دسامبر که صادرات ژاپن کاهش یافت 6.3%.

کره جنوبی Kospi بود 0.28% در اوایل تجارت در حالی که استرالیا ASX 200 مسطح بود در صبح است.

سهام ایالات متحده یک شبه دنبال سقوط دیروز در بازارهای آسیا پس از اپل هشدار داد که انتظار ندارد به ملاقات آن سه ماهه و پیش بینی درآمد و اشاره کرد کاهش تولید و تضعیف تقاضا در چین به عنوان یک نتیجه از اختلالات از وقوع.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و برای سومین روز متوالی در روز سه شنبه پس از بازگشت از تعطیلات. اپل بسته 1.8% پایین تر با اخبار جرقه به فروش سهام خود آسیا تامین کنندگان روز قبل از.

تاثیر شیوع در کسب و کار در چین و در سراسر جهان کشیده پایین پیش بینی رشد اقتصادی برای سال. مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران دیروز کاهش پیش بینی رشد چین از 5.8 درصد به 5.2 درصد در سال 2020 است.

دریایی یوان ضعیف گذشته 7 سطح دوباره در روز سه شنبه به 7.0109 یوان در هر دلار. صبح روز چهارشنبه آن را در 7.0034.

سنگاپور یکی از بدترین آمار شیوع خارج از چین پرده برداری از بودجه خود را در روز سه شنبه. کشور جنوب شرق آسیا گفت: این مجموعه در کنار 5.6 میلیارد دلار سنگاپور (4.02 میلیارد دلار) در سال آینده برای کمک به کسب و کار و خانواده از طریق جزر و مد مداوم شیوع کروناویروس.

سنگاپور معیار شاخص Straits Times بسته 0.51% پایین تر در روز سه شنبه.

چین بازگشت به کار پس از آن تمدید خاموش خواهد شد از نزدیک دنبال کرده است. رسانه های دولتی گزارش داد که روز سه شنبه بیش از 80 درصد از آن مرکزی شرکت های دولتی’ تقریبا 20,000 تولید در شرکت های تابعه از سر کار.

اما رودریگو Catril ارشد خارجی استراتژیست ارز در بانک ملی استرالیا تردید در پیشرفت واقعی در یک توجه داشته باشید در روز چهارشنبه. “این اخبار باید در آغوش گرمی بازار, با این حال فرکانس بالا داده مانند آلودگی هوا و ترافیک سنج در پکن نیست در این مرحله اثبات خوش بین پیام رسمی نگه داشتن سرمایه گذاران با احتیاط,” او گفت:.

“وجود دارد لحظات خوش بینی در اطراف ری استارت از فعالیت های کسب و کار در چین … زیر چین محرک اطلاعیه ها” ANZ تحقیقات جان Bromhead گفت: در یک توجه داشته باشید. “این مشکلاتی روبرو شد و پس از کلیدی شرکت های نگرانی در مورد تاثیر عرضه و تقاضا انجام دهند.”

ارز

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.440 برخاسته از یک کم زودتر از 99.139.

ین داد و ستد در 109.91 در برابر دلار کمی تغییر پس از ضربه زدن به بالای 110 سطح به طور خلاصه در هفته گذشته. دلار استرالیا تضعیف به 0.6691 از بالا 0.67 سطح در اوایل این هفته.

— CNBC ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im