به عنوان کار از خانه را گسترده تر می شود بسیاری می گویند که آنها نمی خواهید برای رفتن به عقب

این COVID-19 همه گیر را مجبور کرده است تا میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از خانه. اما زمانی که آن را بیش از همه بسیاری از مردم فکر کردن که سفر از آشپزخانه به اتاق نشیمن ممکن است چنین بد رفت و آمد است.

متحده از بازی مشترک CNBC/تغییر پژوهش بررسی نوسان متحده می یابد 42 درصد از پاسخ دهندگان در سراسر کشور گفت: آنها در حال کار از خانه – یک پرش بزرگ از تنها 9 درصد است که می گویند که آنها کار می کرد به طور کامل از خانه قبل از همه گیر. برخی از 14 درصد می گویند که آنها در حال کار از خانه بیشتر از قبل در حالی که 19 درصد در حال کار از خانه برای اولین بار.

58% اکثر گزارش آنها هنوز در حال کار در خارج از خانه.

هنگامی که اقتصاد بازگشایی 24 درصد می گویند که آنها می خواهم به کار یا به طور کامل یا بیشتر از خانه در مقایسه با چگونه آنها کار می کرد قبل از, در حالی که 55 درصد برنامه ریزی برای بازگشت به کار و 20 درصد مطمئن نیست.

افزایش صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر از افرادی که شیفت به کار از راه دور می توانست پیامدهای عمده در سراسر اقتصاد گسترده تر. برای مثال اگر کسب و کار تصمیم به صرفه جویی در هزینه اجاره یا خرید کمتر تجاری فضای اداری به عنوان یک بزرگتر درصد از کارکنان خود را از کار از خانه است که می تواند ترجمه به صدها میلیون دلار ضرر برای سازندگان و توسعه دهندگان.

داده ها همچنین نشان می دهد که شکاف عمده بین سطح درآمد در توانایی به کار از خانه. از مردم و تحت 50.000 دلار در سال فقط 24 درصد کار در خانه. در وسط محدوده از $50,000 تا 100,000 دلار تعداد جهش به 36 درصد و برای کسانی که $100 ، 000 یا بیشتر 46% قادر به کار از خانه.

قوی اکثریت 60 درصد از کارگران, گزارش, بودن یا به عنوان مولد و یا حتی پربارتر از آنها مشغول به کار بودند از کار.

در نهایت وقتی پرسید که چگونه آنها صرف زمان آنها ذخیره شده در آنها رفت و آمد بسیاری از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها صرف زمان با خانواده, سرگرمی, و یا به سادگی به خواب. اما 28 درصد گفت: این یک فرصت برای دریافت کار انجام می شود.

  • گذراندن وقت با خانواده: 47 درصد
  • آرامش: 44%
  • خواب: 36%
  • صرف وقت در سرگرمی و یا سرگرمی: 33%
  • کار بیشتر: 28%

این CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش بررسی 5,787 به احتمال زیاد رای دهندگان در شش متحده در مارس 17 و 18. آن را به یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 1.3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>