به عنوان coronavirus طول می کشد نگه دارید در دیترویت همه گیر بزرگ شهر فقر و نابرابری نژادی

Greektown یک کازینو محبوب و رستوران در منطقه دیترویت نشسته متروکه در طول شب ساعت شلوغی در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

مایکل Wayland / CNBC

خیابان های مرکز شهر دیترویت در حال متروک است. آن کارخانه ها توقیف. یک شهر که برای اولین بار در یک عمر بود نشان دادن نشانه قوی از تجدید حیات آورده شده است به یک وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که شهر موتور آن شناخته شده است چقرمگی و استحکام آن نیز گسترده فقر است که باعث می شود آن را سخت تر برای بسیاری از ساکنان برای دریافت مراقبت های بهداشتی و داروها آنها نیاز دارید. با وجود رونق در مرکز شهر برای اولین بار در دهه های دیترویت را افزایش سریع به عنوان کشور به رسمیت شناخته شده hot spot برای این بیماری همه گیر است و بزرگ شده این شهر نژادی و بی عدالتی اجتماعی و اقتصادی و شغل از پزشکان و پرستاران در مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19 پیچیده تر است.

نقطه داغ

وجود دارد حدود 1,400 جدید کروناویروس موارد در منطقه مترو دیترویت هر روز مقامات کاخ سفید روز چهارشنبه گفت. تقریبا 26 درصد از ساکنان که آزمایش برای COVID-19 مثبت هستند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر دیترویت, New Orleans, و دیگر مناطق شهری به عنوان نقاط داغ که در آن coronavirus موارد “آغاز شده و کم و آهسته” قبل از تیراندازی ، علت شیوع بیماری در لوئیزیانا خیلی واضح است; موارد شروع به افزایش مدت کوتاهی پس از Mardi Gras. اما دلایل موارد شروع به موشک وار رفتن در دیترویت به مراتب مختلف و شکستن آنها را در طول مسابقه و اقتصادی خطوط.

“آنها را از دسترسی به مراقبت های بهداشتی تحت شرایطی” گفت: دکتر هوارد Markel یک استاد تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان است. وجود دارد بیشتر در درمانگاه ماری جوانا در دیترویت از داروخانه, او گفت:. “که می گوید زیادی.”

بسیاری از coronavirus بیماران در دیترویت در حال حاضر شرایط بهداشتی جدی قبل از تبدیل شدن به آلوده ساختن شانس خود را از بقا همه بیشتر ترسناک است. یک تعداد انگشت شماری از پزشکان و پرستاران صحبت کرد که به CNBC وخیم توصیف حالات به عنوان coronavirus موارد در دیترویت-منطقه باید رفت و منابع — از کارکنان به وسایل حفاظت فردی و هواکش — بزرگ کمیاب

“ما می دانیم که اگر همچنان به رفتن در همان جهت وجود دارد رفتن به یک نقطه که در آن ما باید برای شروع انتخاب می شود که یک” گفت: یکی از ساکنان طب داخلی در حوزه هنری فورد سیستم های سلامت در دیترویت. او گفت: این بیمارستان به طور مداوم ارزیابی سیاست ها و پروتکل ها در تلاش برای جلوگیری از چنین سناریویی.

دکتر استیون Kalkanis مدیر عامل شرکت هنری فورد گروه پزشکی در روز پنج شنبه به خبرنگاران گفت که COVID-19 موارد پیش بینی شده به “قله در چند روز آینده” در دیترویت.

بیمارستان مستقر شده بین 300 تا 400 نفر از کارکنان در مناطق آنها به طور معمول نمی کار برای رسیدگی به هجوم COVID-19 بیماران, او گفت:. و آنها تا به حال شانس در گرفتن بیشتر بیماران خاموش هواکش آزاد کردن زندگی-صرفه جویی در دستگاه که در تامین کوتاه مدت در سراسر ایالات متحده

با بیش از 21,500 تایید موارد از جمله حداقل 1,076 مرگ و میر میشیگان در رتبه سوم در ایالات متحده برای COVID-19 موارد تنها انتهایی نیویورک و نیوجرسی. مترو دیترویت حساب برای اکثریت قریب به اتفاق این موارد به رهبری نزدیک به 6,100 مورد تأیید و حداقل 275 مرگ و میر در این شهرستان با توجه به میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

نژادی و نابرابری

سیاه مردم را تا حدود 14 درصد از میشیگان جمعیت اما 33 درصد از آن coronavirus موارد و 40 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر با توجه دولت به بهداشت و درمان داده ها و ترین های اخیر U. S Census Bureau. در دیترویت آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 75 ٪ از تمام coronavirus مرگ و میر با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

“آفریقایی جامعه آمریکا در حال ضربه زدن و نابود شده با این بیماری” در کنگره ایالات متحده برندا لارنس D-Mich., گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با دیترویت شهردار مایک دوگان در روز پنج شنبه. “سیاه و سفید جامعه باید گام تا بیش از هر کس دیگری چون ما در حال حمله در سطح بی سابقه ای.”

پیش از آن در روز میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اعلام کرد coronavirus نیروی کار به آدرس چگونه coronavirus نهفته است که آمریکایی آفریقایی جامعه است.

قبل از اعلام هنری فورد مقامات مورد مناقشه که در دیترویت فقر و نژادی و اجتماعی و اقتصادی و نابرابری کمک به این شهر افزایش به عنوان یک نقطه داغ. آنها با اشاره به منطقه فرودگاه بین المللی “احیای دیترویت” و جمعیت متراکم از جمله دلایل گسترش این بیماری است.

“من فکر نمی کنم آن را به خاطر مردم نیست رعایت stay-در – خانه سیاست و یا به دلیل وجود برخی ذاتی مشکل با دیترویت” Kalkanis گفت.

دکتر بتی چو دانشیار رئیس بالینی افسر و فرمانده کیفیت افسر هنری فورد همچنین با اشاره به میزان COVID-19 مورد در “مرفه تر حومه.”

Kalkanis گفت: مقامات بیمارستان صحبت با معاون رئیس جمهور مایک پنس که پیشرو در ایالات متحده coronavirus پاسخ حداقل دو بار در این هفته از جمله بحث در مورد کارآزمایی های بالینی در حال انجام توسط بیمارستان در مورد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه دارو برای COVID-19.

‘بد روز آینده

دوگان در این هفته گفت: سرعت مرگ و میر در این شهرستان رو به کاهش است اما در روز سه شنبه هشدار داد “واقعا روز بد” را پیش رو دارد: “ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از همسایگان ما در روزهای آینده.” او گفت: شیوع بیماری بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود “اما ما می توانید ضرب و شتم این اگر ما نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم.”

دوگان که زد این منطقه بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دیترویت مرکز پزشکی در حدود هشت سال قبل از در حال اجرا برای شهردار اشاره کرد که “نژادی بهداشت شکاف” نرخ بالای coronavirus موارد در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور.

Markel توصیف این شهر سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان “ابتدایی تقریبا غیر موجود” در مقایسه با شهرهایی مانند نیویورک. بیش از یک سوم از ساکنان دیترویت در حال زندگی در فقر و با درآمد متوسط از $29,481 در دیترویت در مقایسه با $54,938 برای دولت با توجه به آخرین سرشماری ایالات متحده داده است. و بسیاری از Markel گفت: باید از قبل موجود شرایط پزشکی مانند آمفیزم و بیماری های قلبی و فشار خون بالا.

بیمارستان در شهرستان و سه شهرستان منطقه اطراف دیترویت هولناک شده است با کروناویروس مبتلا به هفته. آنها همچنین در حال اجرا پایین در فضا و حفاظت فردی , تجهیزات, همچنین شناخته شده به عنوان PPE, برای مراقبت از بیماران.

“ما باید بیمارستان ها که در حال حاضر در ظرفیت ما لازم نیست به اندازه کافی حفاظت شخصی و تجهیزات” Whitmer گفت: عصر روز شنبه در تماس تلفنی با دولت یک “نقطه داغ” که به کمک احتیاج دارد.

TCF مرکز در مرکز شهر دیترویت است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بیمارستان صحرایی نمایش پیام های تشویق بزرگ تصویری هیئت مدیره در خارج از مرکز کنوانسیون در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

مایکل Wayland / CNBC

رشد موارد در دیترویت که Whitmer نمی کند و انتظار می رود به اوج برای چند هفته بیشتر تحت فشار قرار دادند به سازمان مدیریت اضطراری فدرال را بیش از دیترویت بزرگترین مرکز کنوانسیون برای ایجاد یک بیمارستان صحرایی که انتظار می رود برای شروع مسکن COVID-19 بیماران این هفته است.

Whitmer اعلام وضعیت اضطراری در مارس 10, زمانی که دولت تا به حال تنها دو تایید COVID-19 موارد است. بود که پس از اقامت در خانه سفارش در مارس 23.

دیترویت است که در میان شهرهای ایالات متحده برای راه اندازی سریع تست کیت برای COVID-19 که تولید نتایج در حدود 15 دقیقه

ترس, ساعت های طولانی

دستياران و پرستاران در دیترویت-منطقه توصیف هفته از ساعت های طولانی و برخی از ترس از در حال اجرا از دنده محافظ و همچنین افشای خود و عزیزان خود به این بیماری است.

“این به طور کلی یک روز گیج کننده برای شروع با اما نبود همیشه ترس در مورد مراقبت از بیمار” گفت: یک سال اول پزشکی ساکن در حوزه هنری فورد سیستم های سلامت در دیترویت. “COVID آمد تا به طور ناگهانی است که مردم از ترس. بیماران و کارکنان همه بود چه اتفاقي مي افتد ؟ ” از آنجا که به طور کلی ما در بیمارستان اجرا می شود بسیار کامل برای شروع با است.”

هنری فورد پزشکان و همچنین دیگر دیترویت مراقبت های بهداشتی کارگران صحبت کرد که به CNBC نخواست نامش فاش شود چرا که آنها نمی باید اجازه صحبت با رسانه ها ،

ورودی اصلی به بیمارستان هنری فورد در دیترویت که در آن صدها نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

مایکل Wayland/CNBC

هنری فورد یکی از سخت ترین ضربه بیمارستان در شهرستان — نه فقط در حجم موارد اما در تعدادی از کارکنان که باید تبدیل به بیمار با COVID-19. بیمارستان دکتر چو روز پنجشنبه گفت که 872 یا حدود 2.5% از هنری فورد بیش از 31,600 کارکنان در سراسر سیستم را آزمایش مثبت برای این بیماری است. که در علاوه بر این به بیش از 4000 بيمار تست مثبت از شنبه. بیش از 700 باقی می ماند بستری با توجه به این بیمارستان است.

هنری فورد پنج بیمارستان سیستم 2,305 تخت از جمله 877 در دیترویت محل.

هجوم موارد

هجوم از موارد تغییر کرده است نوعی ریتم و روال از بیمارستان های سال اول پزشکی مقیم گفت. بیمارستان رهبران led تظاهرات از چگونه با خیال راحت خاموش دنده محافظ مانند لباس و ماسک و دستکش و محافظت از چشم. جلسات تیم در بیمارستان مجازی تبدیل شد. بیمارستان بازدید کنندگان ممنوع است. بیمارستان رهبران گفت: هر کس حتی نامربوط تخصص مانند مغز و اعصاب و روانپزشکی است که آنها می تواند شنود گذاشته برای کمک به کروناویروس مراقبت به خصوص از آنجا که برخی از پزشکان و پرستاران ممکن است به قرنطینه خود را به دلیل قرار گرفتن در معرض و یا ماندن در خانه به عنوان آنها بیمار شد.

در ابتدا بیمارستان برنامه ریزی برای اختصاص یک واحد به COVID-19 بيمار اما به عنوان شماره نگه داشته و رو به رشد در بیمارستان طبقه معمولا اختصاص داده شده به مغز و اعصاب و یا مراقبت های ارتوپدی باز شد تا به کروناویروس موارد اول سال اقامت گفت. باز درمانگاه تبدیل شد به اتاق بیمار ،

طب داخلی ساکن در حوزه هنری فورد گفت: این روز را شروع کرده اند به “با هم مخلوط” اما او به طور متوسط برای مراقبت پنج COVID-19 بيمار در هر روز و بیش از 100 مجموع از جمله “چند” که درگذشت.

“بسیاری از آنها را اگر آنها در حال رفتن به پاس انجام آن در ICU,” او گفت:. “یک زن و شوهر از آنها ساخته نشده در آن وجود دارد. یک زن و شوهر از آنها آمد و گفت: آنها نمی خواهند به انتوبه.”

یک مرد در یک ماسک صورت و دستکش پیاده روی از اتوبوس و یک انبار در مرکز شهر دیترویت در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. خیلی از این شهر مرکز شهر بود خالی در طی چه خواهد بود عجله ترافیک یک ساعت با این حال حمل و نقل عمومی hub یکی از مناطق شلوغ.

مایکل Wayland / CNBC

کمتر از 10 مایل دورتر از هنری فورد در دیترویت مرکز پزشکی بیمارستان یک گروه از شیفت شب اورژانس و پرستاران حضور پزشکان در این گزارش صحنه نشستن به تقاضای حمایت بیشتر برای درمان افزایش COVID-19 بيمار.

مراقبت های بهداشتی کارگران گفت: هر پرستار به تنهایی رسیدگی به 20 یا بیشتر بیماران در یک زمان و به طور مداوم پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی برای 24 ساعت با توجه به اخبار دیترویت.

در بیمارستان های خارج از شهر در شرایطی نیست خیلی بهتر است. یک پرستار ثبت شده با Beaumont, سلامت, دولت, بزرگترین سیستم بیمارستان در حومه رویال بلوط بی سابقه توصیف شرایط reassignments, 60 ساعت کار در هفته و ترس از ابتلا به این بیماری که بسیاری از اند.

شکار برای PPE

بیمارستان در یک ایمیل به CNBC گفت: این اقدامات برای حمایت از کارکنان خود را. Beaumont سلامت متخصص بیماری های عفونی دکتر نیک Gilpin گفت: Beaumont است “تشویق پیشرفت های ساخته شده به ما PPE سهام نیاز به لطف کمک های مالی جامعه جدید و فروشندگان و تامین کنندگان است.”

حدود 1500 نفر از کارگران از هشت سیستم 38,000 کارمندان کار نمی کنند چرا که آنها نشانه های سازگار با COVID-19 با توجه به این بیمارستان.

Beaumont گفت: آن را برای مراقبت 4,456 coronavirus بیماران از جمله 3,390 بيمار مرخص و 312 که درگذشت. آن را در حال حاضر 1,066 COVID-19 بيمار با توجه به داده ها از طریق پنج شنبه بعد از ظهر. این بیمارستان دارای بیش از 3,400 تخت به عنوان 2018 نزدیک به یک سوم از آن ها در رویال اوک محل.

Beaumont سخنگوی علامت Geary گفت: این بیمارستان بیش از سه روز از N95 ماسک و دیگر پزشکی دنده در دست مجلس. او گفت: Beaumont در ادامه به “نیاز به کمک از دولت فدرال و دولت و تولید جامعه را به ادامه حمایت از نیازهای رو به رشد” برای تامین.

“ما یک خط لوله مقاوم سفارشات در صف که ممکن است یا ممکن است تحقق نیست,” او گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “همچنین هیچ کس نمی داند زمانی که و یا اگر یک موج رخ خواهد داد و یا چه مدت ما نیاز به درمان تعداد زیادی از COVID-19 بيمار. بنابراین, ما در حال ادامه کار و تامین کنندگان فعلی و بیش از 200 جدید تامین کنندگان در سراسر ساعت برای دریافت بیشتر PPE.”

آهسته گسترش

مراقبت های بهداشتی مقامات در دیترویت به تنهایی نیست در فداکاری و تلاش در مبارزه با COVID-19. مانند بسیاری از مناطق در سراسر کشور آنها در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند در حالی که به طور بالقوه خطر آنها و همچنین عزیزان خود را با توجه به عدم برنامه ریزی منابع و دانش در مورد COVID-19.

بسیاری از کسانی که در گفتگو با CNBC به عنوان به خوبی به عنوان دیگر تایید ثبت نام پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان در حال شفاعت در رسانه های اجتماعی با مردم به ماندن در خانه برای کمک به کاهش سرعت شیوع.

“همه باید فرض کنیم که شما آن را حتی اگر شما لازم نیست که علائم گفت:” طب داخلی ساکن در حوزه هنری فورد.

او و دیگران از جمله یک کارمند در حومه بیمارستان هنری فورد در Macomb County, توصیف یک “حس اجتماعی” و برای کار بیشتر شود وقتی که می آید به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک خیابان که منجر به جنرال موتورز مرکزی جهان در مرکز شهر دیترویت خالی است در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. بالای ساختمان اصلی روشن شده است با یک روبان سفید برای نشان دادن حمایت برای کارکنان بهداشتی درمانی.

مایکل Wayland / CNBC

آن را “مقدار زیادی از استرس بالا گفت:” کارمند در حوزه هنری فورد در Macomb County است. که فرد به تازگی reassigned به کار با کروناویروس بیماران. “وجود دارد یک حس اجتماعی با ما. خوب کار تیمی است.”

اول-سال اقامت در حوزه هنری فورد گفت: او شده است شگفت زده چگونه همکاران را افزایش و پشتیبانی از یک دیگر.

“هیچ کس امضا به در حال اجرا یک بیمارستان یا مراقبت از بیماران در یک بیماری همه گیر که در آن بیمار شما در حال مراقبت از می تواند بر سلامت خانواده خود و یا دوستان خود را” سال اول resident گفت. “از طریق تمام این, شده است وجود دارد یک حس است که همه ما هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>