به عنوان coronavirus می رسد در آفریقا, اقتصاد شکننده هستند نیروبخش برای بدترین

ساکنان محلی می پوشد لباس محافظ و ماسک در خیابان های لاگوس, نیجریه روز جمعه, فوریه. 28 سال 2020.

جورج Osodi | بلومبرگ | گتی ایماژ

تجارت اختلالات بدهی آسیب پذیری و گستره ای محدود برای سیاست های پولی مانور تهدید کشت آفریقایی اقتصاد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس می رسد در این قاره است.

تقاضای جهانی شوک و اختلال در زنجیره تامین ناشی از خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان و همراه با یک قیمت نفت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی را تهدید به آمار مرزی و اقتصادهای در حال ظهور در کشورهای جنوب صحرای آفریقا بسیار سخت تر از خود عمده اروپایی و آسیایی هستند.

این است که عمدتا به علت “واردات وابستگی ضعیف و جایگزینی مواد ورودی تک کالا وابستگی و کار مهارت های تمرکز نامعقول بدهی معیارهای محدود و ظرفیت مالی زیادی سیستم ایمنی به خطر بیافتد جمعیت و ضعف زیرساخت های بهداشت و درمان” با توجه به Irmgard اراسموس ارشد مالی اقتصاددان در NKC آفریقایی اقتصاد است.

سازمان ملل متحد و کمیسیون اقتصادی برای آفریقا (ECA) هشدار داد در هفته گذشته که coronavirus بحران مطرح شده و یک تهدید جدی برای این قاره در حال حاضر راکد رشد. نفت-صادرات کشورهای خاص می تواند از دست دادن تا به 65 میلیارد دلار در درآمد این که قیمت نفت همچنان به جست و خیز با توجه به ECA مدیر اجرایی ورا Songwe.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در آدیس آبابا در جمعه Songwe پیشنهاد کرد که کشورهای آفریقایی نیاز به $10.6 میلیارد در پیش بینی نشده افزایش در هزینه های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش ویروس در حالی که از سوی دیگر درآمد ضرر و زیان می تواند منجر به بدهی غیر قابل تحمل.

در حالی که خطر دارایی در سراسر جهان را آغاز کرده اند repricing با انتقام بیش از چند هفته گذشته عدم اطمینان بیش از اثربخشی دولت پاسخ می تواند به معنای درد بیشتر رخ اعتباری مستقل.

NKC شرایط و تجارت و شوک پذیری شاخص نشان می دهد که آنگولا اتریش, اتیوپی, غنا, تونس, زامبیا و کنیا هستند بیشتر در معرض ابتلا به بدهی پریشانی در صورت طولانی شدن شوک به عنوان به نظر می رسد به احتمال زیاد به آشکار شدن در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ورود COVID-19

آفریقای جنوبی این هفته اعلام ملی “دولت از فاجعه” با موارد در حال حاضر در 116 و اقتصاد در حال حاضر در ویژگی های رکود اقتصادی در حالی که فقیر Sahel دولت بورکینافاسو گزارش شبه قاره مرگ برای اولین بار در روز چهارشنبه.

این کشور از حزب مخالف اصلی این اتحادیه برای پیشرفت و اصلاحات با صدور بیانیه ای آشکار است که قربانی نماینده مجلس رز ماری Compaore معاون دوم مجلس شورای ملی.

موارد نیز تایید شده است در Eswatini, نامیبیا, زامبیا, تانزانیا رواندا, جمهوری دموکراتیک کنگو جمهوری کنگو, کنیا, سومالی اتیوپی و جیبوتی و سودان, جمهوری آفریقای مرکزی, گابن, گینه استوایی, کامرون, نیجریه, بنین توگو و غنا و ساحل عاج کشور لیبریا گینه و سنگال, گامبیا و موریتانی.

نایروبی, کنیا – 2020/03/18: مسافران راه خود را به نایروبی ایستگاه قطار به عنوان یک پرسنل امنیتی گارد ایستاده در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19. کنیا تا کنون ثبت شده هفت مورد از Coronavirus.

دنیس Sigwe/SOPA تصاویر

در قاره ای که در آن اکثر کشورها کمتر از 10 تخت بیمارستان به ازای هر 10 ، 000 نفر وجود دارد نگرانی های جدی در مورد ظرفیت برای جلوگیری از شیوع اگر آن شروع به رشد نمایی منحنی دیده می شود در اروپا و آمریکا از اواخر سال.

یک میزبان از کشورهای آفریقایی به ویژه کسانی که به شدت تحت تاثیر شیوع بیماری ابولا بین 2014 و 2016 را اعلام کرد در حال حاضر مرز تعطیلی و دقیق محدودیت های مسافرتی در یک پیشنهاد به سرمازدگی ویروس در جوانه با وجود تعداد مورد تا کنون باقی مانده نسبتا کم است.

این وضعیت تشدید می شود به سرعت اگر هماهنگ اوایل مهار اقدامات موفق هستند در سراسر این قاره و CSIS آفریقا مدیر جاد Devermont برجسته در یک صدای جیر جیر پنج شنبه که احزاب سیاسی در نیجریه و مالاوی هنوز برگزاری عمومی جرم تظاهرات با وجود سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار.

مالی آسیب پذیری

NKC مالی آسیب پذیری شاخص طول می کشد را به حساب بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت های بالقوه نیروی کار عرضه و تحرک اختلال با توجه به داخلی یا خارجی قرنطینه اقدامات (که ممکن است تهدیدی برای زنده ماندن از عملیات) ساختار بدهی و ریسک سیستماتیک آسیب پذیری از بخش بانکی داخلی.

“ساحل عاج, اتیوپی و زامبیا و اوگاندا و سنگال و آنگولا به ثمر رساند ضعیف از نظر دسترسی به بهداشت و درمان در حالی که آنگولا در خصوص جریمه شد از نظر هزینه های بهداشت و درمان,” اراسموس توضیح داد.

“علاوه بر مردم بار شده است به حساب گرفته مجازات اتیوپی و نیجریه به ویژه در مصر و به میزان کمتر. از نظر بدهی در حال سقوط به دلیل ظرف یک دوره یک ساله و کلی بدهی مصر, زامبیا, غنا, تونس آنگولا و مراکش دریافت کرد بدترین نمره است.”

Lesetja Kganyago فرماندار آفریقای جنوبی, بانک مرکزی, در حال سخنرانی در کنفرانس خبری پس از نشست کمیته سیاست پولی در پرتوریا آفریقای جنوبی در پنجشنبه 25 مه 2017.

والدو Swiegers | بلومبرگ | گتی ایماژ

بانک مرکزی کنیا (CBK) در چهار شنبه توصیه بانک های تجاری را به ارائه کمک به وام گیرندگان در حالی که بانک مرکزی نیجریه (CBN) ایجاد کرده 50 میلیارد naira ($136 میلیون) هدفمند تسهیلات اعتباری و بانک مرکزی مصر اعلام کرد بزرگ 300 اساس نقطه برش در روز دوشنبه به عنوان قاره اقتصادهای عمده نگاه به کوسن اقتصادی ضربه از وقوع. رز ماری Compaore معاون دوم مجلس شورای ملی.

با توجه به تیره و تار مالی مواضع بسیاری از دولت های آفریقایی که هنوز هم به شدت متکی به تامین مالی بدهی خارجی مرکزی بانک ها بعید است که برای دریافت یک معامله بزرگ از پشتیبانی مالی و سیاست های پولی در هر بشکه تقریبا خالی در بسیاری از کشورهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>