به عنوان قیمت نفت مخزن BP CFO هشدار تقاضا می تواند منفی در سال 2020

یک نمای کلی از BP ETAP (از شرق از طریق منطقه پروژه) سکوی نفتی در دریای شمال در حدود 100 مایلی شرق آبردین, اسکاتلند.

گتی ایماژ

تقاضا برای نفت خواهد شد به احتمال زیاد منفی در سال 2020 اضافه کردن بیشتر رو به پایین فشار برای کاهش قیمت با توجه به فشار خون CFO برایان Gilvary.

در اطراف این زمان از درآمد خود را گزارش در اوایل ماه فوریه غول های انرژی پیش بینی شده است که تقاضا را تضعیف اطراف از 300000 تا 500000 بشکه در روز است.

اما روز دوشنبه Gilvary گفت CNBC “Squawk Box اروپا”: “اگر شما از من بپرسید که سوال امروز این است که بیشتر شبیه به تخت تقاضا در سال در سال شاید حتی منفی تقاضا – ما احتمالا به احتمال زیاد منفی تقاضا در این سال است.”

این به آن معنا است که تقاضا برای نفت در واقع قرارداد این سال — یک اتفاق بسیار نادر است — به جای فقط در حال رشد در نرخ آهسته تر از آنچه قبلا انتظار می رود.

ترکیبی از یک اتفاق می افتند جنگ قیمت بین تولید نفت غول روسیه و عربستان سعودی و نگرانی بیش از یک تقاضای بالقوه شوک از جهانی coronavirus همه گیر باید با چکش قیمت نفت در هفته های اخیر.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله شد پایین 9.3% در حدود $30.70 در هر بشکه در روز دوشنبه بعد از ظهر در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نیز با کاهش به زیر 30 دلار در هر بشکه به $29.50 پایین 6.8%. تا کنون این سال, نفت برنت و WTI را 53.8% و 52% بود.

تنش بین اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه به وجود آمد پس از آخرین شکست در مذاکرات بیش از تولید نفت کاهش در پاسخ به شیوع بیماری است. ریاض پس از آن که به سطح شیب دار بالا تولید به شدت در قیمت با تخفیف برای ماه آوریل است.

Gilvary پیشنهاد کرد که فعالیت فراتر از این سال امر بستگی دارد که چه “the new normal” می شود برای کسب و کار.

“ما باید از یک طرف تقاضا شوک و سپس شما همچنین باید این ترکیب موضوع یک مقدار قابل توجهی از نفت در حال حاضر در بازار آینده در ماه آوریل پس از جهت قیمت نفت می تواند تنها در یک جهت و آن پایین است,” او گفت:.

Gilvary گفت که در حال حاضر BP شروع شد از یک “بسیار قوی تر و موقعیت مالی” از نظر هزینه و سرمایه انعطاف پذیری نسبت به زمانی که قیمت نفت برنت کاهش یافت و به 28 دلار در هر بشکه در سال 2016.

“ما اهداف 2021 ما تا به حال این شرکت متعادل در حدود 40 دلار در هر بشکه برنت که کلید پنج سال هدف ما قرار دادن در محل چهار سال پیش. ما در مسیر که” Gilvary گفت که BP پایتخت شد و در حال حاضر در حال اجرا در حدود 15 میلیارد دلار است و می تواند در نظر گرفته شود تا 20% در این سال, در صورت لزوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>