به عنوان وام مسکن نجات بالن در میان coronavirus شیوع کنندگان در نهایت برخی از تسکین

برای چند هفته صنعت وام مسکن شده است گریه برای کمک به آنها در سمت چپ بر روی قلاب به پرداخت برای بسیاری از دولت وام از اتحادیه اروپا ، در حال حاضر آنها در حال گرفتن برخی از کمک.

بیش از 3 میلیون وام گرفته اند و استفاده از وام مسکن تحمل برنامه که اجازه می دهد تا کسانی که با دولت-حمایت-وام به تاخیر تا یک سال به ارزش ماهانه پرداخت وام مسکن در صورتی که صدمه دیده اند از نظر مالی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

وام گیرندگان را مجبور به پرداخت آن در تاریخ بعد و یا در طول زمان است. وام مسکن کنندگان این شرکت ها که جمع آوری پرداخت های مورد نیاز برای پیشبرد این پول را به دارندگان اوراق قرضه تا یک سال.

در حال حاضر فدرال تامین مالی مسکن آژانس که تنظیم Fannie Mae و Freddie Mac کاهش می یابد که نیاز به 4 ماه.

“چهار ماه servicer پیشبرد تعهد محدود به صورت وام در تحمل ثبات را فراهم می کند و وضوح به $5 تریلیون دلار سرمایه گذاری-حمایت مالی مسکن بازار” گفت: FHFA مدیر علامت Calabria. “وام مسکن کنندگان می توانید در حال حاضر برنامه ریزی برای دقیقا چه مدت آنها نیاز به پیشبرد اصل و پرداخت بهره در وام است که وام گیرندگان باید پرداخت های ماهانه خود را.”

درصد از وام در حال حاضر در تحمل شروع به پریدن کرد از 3.74% از کنندگان’ نمونه جلد در قبل هفته به 5.95% به عنوان از آوریل 12 سال 2020 با توجه به شماره های جدید منتشر شده روز دوشنبه توسط انجمن بانکداران وام مسکن. سهم Fannie Mae و Freddie Mac وام در تحمل افزایش 2.44% به 4.64%. از آنجا که برنامه نورد کمی بیش از سه هفته پیش تعداد وام به تحمل سه برابر شده است.

صنعت وام مسکن شده است و سخت مبارزه برای رهایی رهبری وام مسکن بانکداران انجمن. در حالی که آنها هنوز هم می خواهید یک بزرگتر تسهیلات نقدینگی از سوی فدرال رزرو آنها در ستایش این آخرین توسعه:

“این یک گام مهم در کاهش حداکثر نقدینگی مطالبه کنندگان که ارائه وام گیرندگان که یک بیماری همه گیر مربوط به مشکلات با پرداخت وام مسکن تحمل” گفت: باب Broeksmit مدیر عامل شرکت MBA.

“در حالی که این اخبار را کاهش می دهد کنندگان’ بدترین-صورت جریان وجوه نقد مطالبات ما همچنان به تماس در وزارت خزانه داری و فدرال رزرو به ارائه تسهیلات نقدینگی به اطمینان حاصل شود که کنندگان می توانید در ادامه کار مهم خود را از پیشرفت از دست رفته پرداخت به سرمایه گذاران و همچنین پرداخت مالیات بر املاک و حق بیمه از طرف مبارزه وام گیرندگان.”

به عنوان یک نتیجه از رشد تعداد وام در تحمل کلی بازار وام مسکن سخت تر است تا به طور چشمگیری با وام دهندگان بالا بردن حداقل نمره FICO و عقب کشیدن از ادم تنومند و بدقواره و یا وام هزینه بالا است.

“ما اعتقاد داریم که این یک گام مثبت در پرداختن به نقدینگی نیاز از وام مسکن کنندگان. آن است که یک راه حل کامل اما آن ارائه می دهد تسکین که باید به کمک بازار وام مسکن” نوشت Jaret Seiberg مسکن تحلیلگر سیاست برای Cowen واشنگتن گروه پژوهشی. “این راه حل نیز باید مثبت برای این مادربورد در بازار آن را به عنوان روشن است که فنی می و فردی نمی خواهد خرید وام مسکن از استخرهای پس از چهار ماه. در عوض آنها را در پیشبرد نقدینگی به کنندگان.”

در حالی که چهار ماه تجاوز کند قطعا کمک خواهد کرد اگر سهم وام در تحمل پرش و حتی بیشتر به طور چشمگیری بیش از ماه آینده برخی از کنندگان ممکن است قادر به صندوق حتی آن پرداخت.

بانک های بزرگتر مانند جی پی مورگان چیس و ولز فارگو به مراتب بیشتر سرمایه در رزرو به این صندوق پرداخت اما غیر بانکی وام دهندگان و کنندگان نیست. قبل از این بحران وام مسکن نرخ کوتاهی بودند در نزدیکی پایین ترین سطح خود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>