به عنوان قیمت طلا جمع آوری شتاب scammers به دنبال سرمایه گذاری

یک کیلو سوئیس, شمش طلا و دلار, طلا, سکه تصویر در پاریس در فوریه 20, 2020.

جوئل SAGET| خبرگزاری گتی ایماژ

قیمت طلا مشخصی دوباره این هفته به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ضامن میان نگرانی از شیوع کروناویروس اما کلاهبرداران نیز سرمایه گذاری در خروش است.

این فلز گرانبها معامله شد در زیر $1,670 در جمعه چند هفته پیش دلار پیشی گرفته 1,688.60 ضربه به بالاترین سطح خود از آغاز سال 2013 است.

اما تقاضا همچنان رو به افزایش شبکه های scammers که مطرح به عنوان مشروع معامله گران طلا و تلاش برای گول زدن سرمایه گذاران در حال تکامل تاکتیک های خود را به گفته کارشناسان در حالی که محصولات تقلبی در حال تبدیل شدن همیشه پیشرفته تر است.

“ما در حال شروع به دیدن افزایش جعلی روش های گزارش شده توسط مشتریان” ریک حکومت مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی Sprott گفت CNBC از طریق ایمیل.

“این همیشه همزمان با افزایش فلزات گرانبها قیمت که معمولا به خودی خود همزمان با زمانی که ترس از معمولی بیشتر محصولات سرمایه گذاری بالا است.”

انواع کلاهبرداری

قانون اضافه شده است که به طور فزاینده ای به این روش ساخته شده از طریق اینترنت.

“هذلولی مقالات در مورد حرکت صعودی موجود در فلزات گرانبها ایجاد علاقه با ورودی سرمایه گذار سوالات swindled در روش های متعدد از جمله خاموش-بازار محصولات بیش از حد گسترش می یابد و یا ساده swindles که در آن مشتری به جلو پول برای کالا که هرگز انتقال و یا تحویل داده شده,” او توضیح داد.

آدریان خاکستر مدیر تحقیقات در آنلاین طلا و نقره در بازار BullionVault گفت: آخرین گاو اجرای این قدر برای طلا در حدود یک دهه پیش به راه انداخته مجموعهای از scammers. اساسی ترین فرم خاکستر گفت CNBC در هفته گذشته بود scammers بد نمایش دادن استاندارد طلا سکه و شمش به عنوان نادر و overcharging بی توجه سرمایه گذاران است.

دیگری است “خرک خالی” روش که در آن فروشنده وعده به ارائه امن برای ذخیره سازی فلزی متعلق به سرمایه گذار است که یا وجود ندارد و یا این است که به ترویج.

“اگر کسی به دنبال چیزی برای شما چگونه شما می دانید آن وجود دارد ؟ اگر شما به بازرسی آن را چگونه شما می دانید آن را به شما تعلق دارد و چگونه شما آن را می دانم نیست و متعلق به 20 نفر دیگر?” خاکستر گفت.

یکی از راه های شرکت می توانید در اطراف این خاکستر پیشنهاد شده است به صدور روزانه عمومی منابع داده ها که در آن هر سرمایه گذار می تواند یک لیست از دیدن ناشناس و مستعار و دارایی های خود را, بنابراین چک کردن که همه چیز در نظم است و بدون تسلیم شدن به حریم خصوصی خود را. BullionVault نیز می فرستد مستقل داوران به خزانه به بررسی کنید که هر یک از شمش طلا است را به عنوان شرح داده شده است.

Ken Lewis, مدیر عامل شرکت OneGold یک پروژه مشترک بین Sprott و فلزات گرانبها فروشنده APMEX, پرچم طیف متنوعی از روش های مورد استفاده برای هدف قرار دادن سرمایه گذاران بالقوه.

“در سال 2019 ما تا به حال آنچه به آنها تماس بگیرید ‘قاطر’ حلقه. میزان این افراد خواهد بود اغوا از طریق سایت دوستیابی برنامه های کاربردی که در آن scammer را بخواهید یک فرد به منظور طلا و متعاقبا آنها را به جلو طلا به scammer همه تحت تاثیر این است که طلا مورد نیاز است برای کمک به فرد رسیدن به ایالات متحده گفت:” CNBC.

لوئیس تخمین زده است که این کلاهبرداری بالغ بر بین 3 میلیون و 5 میلیون و تحت تاثیر قرار صدها نفر از سرمایه گذاران است.

همچنین مشترک برای scammers به ارائه تقلبی طلا پایین تر از نرخ بازار در بازارهای آنلاین. این تقلبی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای پیشرفته و مگر اینکه مشتری طلا به درستی آزمایش آنها ممکن است غافل از آن inauthenticity تا زمانی که آنها سعی کنید به آن را به فروش در.

لوئیس توصیه می شود که ساده ترین راه برای شناسایی محصولات اصل به مطالعه آن وزن و ابعاد.

“طلا یکی از متراکم ترین عناصر تنها با چند فلزات نادر … با تراکم بالاتر. اگر وزن و ابعاد طلا محصول و مطابقت با مشخصات سازنده این احتمال وجود دارد که محصول معتبر,” او توضیح داد.

لوئیس همچنین استفاده از برنامه های تبلیغاتی که تشویق به سرمایه گذاران بالقوه در تماس است. این اغلب آسیب پذیر و یا سالمندان سرمایه گذاران هستند و سپس تن به تن یک محصول است که بسیار آسیا با فشار بالا فروش تکنیک ها و وعده ها در رشد نمایی است.

اهداف

طلا کلاهبرداری اغلب بازی روی میل با کلاهبرداران ایجاد “اعتماد بر اساس” ارتباطات با قربانیان, با توجه به قاعده است.

“ارتباطات می تواند سیاسی یا اجتماعی بر اساس به عنوان افرادی که جذب سرمایه گذاری طلا اغلب به لحاظ سیاسی محافظه کار است. قومی و مذهبی در ارتباط بودند نیز معمولا مورد بهره برداری در دهه 1970 طلا, رونق,” او گفت:.

بسیاری از کلاهبرداری حکومت پیشنهاد شده را حول طلا خریدار تمایل به اجتناب از گزارش و مالیات با وعده گمنامی اثبات یک ابزار موثر برای کسانی که به دنبال طعمه بر روی طلا سرمایه گذاران. ناشناس و یا دریایی گزینه های ذخیره سازی اغلب ارائه شده است اما وجود ندارد.

محافظت از خودتان

طلا کارشناسان توصیه می کنند که بهترین راه برای جلوگیری از فریب خوردن بودن برای مقابله با معتبر تاسیس نمایندگی مجاز و فروش. کارگزاران مجوز می تواند تایید از طریق صنعت مالی سازمان تنظیم مقررات (FINRA) وب سایت و بررسی آنلاین می تواند مورد بررسی قرار گیرد.

“به دنبال نمایندگی مجاز و فروش در پذیرفته شده محصولات مانند مستقل صادر شده و سکه و شمش و یا معمولا hallmarked شمش و محصولات” قانون گفت.

“همه مهمتر اصرار به خوبی تثبیت سازی ترتیبات. مراقب باشید از خاموش در بازار محصولات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>