به عنوان ‘do-or-die’ صندوق بین المللی پول مذاکرات قرعه کشی به آرژانتین, چهره های چشم انداز دیگری پیش فرض

آرژانتین در آستانه ثبت نام یکی دیگر از ویرانگر به طور پیش فرض تحلیلگران گفته اند CNBC به عنوان سرمایه گذاران بین المللی نگران در انتظار نتیجه “انجام و یا می میرند” تجدید ساختار بدهی شد.

آرژانتین دولت گفته است که نیاز به بازسازی 100 میلیارد دلار بدهی از جمله 44 میلیارد دلار به صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول).

هفته گذشته صندوق بین المللی پول ارسال یک تیم از اقتصاددانان به بوئنوس آیرس برای صندوق رسمی مذاکره با آرژانتین پارلمان.

این مذاکرات که در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به روز چهارشنبه برگزار شد به منظور جلوگیری از چشم انداز تاریخ خود را تکرار.

در سال 2001 آرژانتین قصور در حدود 100 میلیارد دلار از بدهی. این باعث بدترین بحران اقتصادی در تاریخ این کشور است و منجر به میلیون ها نفر از طبقه متوسط شهروندان در حال سقوط به فقر — نتیجه بسیاری در آرژانتین تقصیر را به گردن سیاست های مالی اجرا توسط صندوق بین المللی پول در زمان است.

تظاهرکنندگان استراحت در طول یک اعتراض بین المللی صندوق (IMF) در فوریه 12 سال 2020 در بوئنوس آیرس, آرژانتین.

پاتریک هار | گتی ایماژ

صحبت از بوئنوس آیرس, Jimena بلانکو سر از آمریکای لاتین در Verisk Maplecroft گفت CNBC از طریق تلفن است که خطر مشاوره به حال اختصاص 77 درصد احتمال که آرژانتین خواهد به طور پیش فرض قبل از پایان سال است.

خطر از کشور ثبت نام یکی دیگر از بدهی های مستقل به طور پیش فرض آن را نهم افزایش یافته بود در هفته های اخیر بلانکو گفت: با استناد به یک رشد عدم سیاست انسجام در داخل ائتلاف و یک بازه زمانی کوتاه به امن سیاسی قوی پشتیبان گیری.

“این است که با هماهنگی دولت با هر وسیله,” او اضافه شده است.

دولت گاهشمار ‘خوش بینانه به نظر می رسد’

در حال حاضر Peronist ائتلاف جمهور آلبرتو فرناندز و معاون رئیس جمهور کریستینا فرناندز د کیرشنر در حال تلاش برای هماهنگ ظریف و متعادل کننده عمل می کنند.

دولت قول داده است به رد توافق به نوعی از کاهش بودجه صندوق بین المللی پول معمولا اصرار دارد برای بحران زده کشور, اما آن را نیز از جان گذشته برای بازسازی تعهدات خود را با تک بزرگترین بستانکار. بیشتر به این آرژانتین با دولت نگران است برای دریافت چراغ سبز از این صندوق به دنبال مذاکره مجدد با خصوصی دارندگان اوراق قرضه.

آن امید به توافق در همه این مقررات توسط 31 مارس است.

در همین حال صندوق بین المللی پول تأکید آن بی میلی به پذیرفتن از دست دادن در آن بزرگترین-همیشه بسته کمک مالی.

در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ روز یکشنبه صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت که این صندوق خواهد بود آماده برای ارائه به اصطلاح کوتاه کردن مو در آن 44 میلیارد دلار وام با بوئنوس آیرس.

“ما قانونی ساخت است به طوری که ما می توانیم انجام اقداماتی که ممکن است برای دیگران بدون این بزرگ جهانی مسئولیت” Georgieva گفت.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva صحبت می کند در جهانی زنان فروم در خلیج امارت دبی در 16 فوریه سال 2020 است.

کریم صاحب | خبرگزاری گتی ایماژ

نظرات او به دنبال سخنان آرژانتین را د کیرشنر که قبلا به نام در این صندوق برای نوشتن یک مقدار قابل توجهی از آن ثبت کرد.

“ما انتظار وجود دارد به کوتاه کردن مو در اصل” فیونا مکی منطقه ای مدیر آمریکای لاتین در واحد اطلاعات اقتصادی (EIU) گفت: CNBC از طریق تلفن.

این EIU به طور آزمایشی پیش بینی کوتاه کردن مو از 25 درصد مکی گفت: قبل از اضافه کردن: “وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دریافت همه از این انجام می شود و دولت زمانی به نظر می رسد خوش بینانه است.”

وقتی پرسیده شد که تا چه حد دارندگان اوراق قرضه وام و سرمایه گذاران بین المللی باید نگران چشم انداز آرژانتین ثبت نام یکی دیگر از پیش فرض مکی پاسخ داد: “آن است که در مورد به عنوان خطر بالا به عنوان آن می توانید بدون این که پیش بینی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>