ماموران در دنده محافظ وارد کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن 10 نفر تست مثبت برای coronavirus روز پنج شنبه به انتقال بیمار به بیمارستان پس از کشتی وارد Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو, ژاپن, مه 7 سال 2020 است.

Kim Kyung-Hoon | ایسنا

کارناوال شاهزاده Cruises است که جبران آن مشمول مالیات خدمه که مراقبت بیش از 2600 مسافران — که آنها قرنطینه با در یک کشتی در سواحل ژاپن به عنوان یک شیوع کروناویروس جدید که ویران سرزمین اصلی چین گسترش در میان کسانی که روی.

خط کروز تایید اواخر روز سه شنبه اضافی 40 مورد از جدید کروناویروس در الماس شاهزاده آوردن تعداد موارد تایید شده در کشتی به 175. حداقل 10 از کسانی که بخشی از خدمه.

در حال حاضر وجود دارد بیشتر موارد روی الماس شاهزاده خانم از هر جای دیگری در جهان خارج از چین است. خط کروز را آزمایش کرده است فقط بیش از 490 از بیش از 3,700 مسافر و خدمه در کشتی تا کنون, ژاپنی, وزارت بهداشت گفت, و تست های بیشتر را به دنبال خواهد داشت در روزهای آینده.

این شرکت با ارائه مهمان یک دوم کروز به صورت رایگان و همچنین به عنوان یک هزینه کامل برای زمان کروز از جمله هزینه خشکی گشت و گذار و راهنمایی پرداخت به کارکنان و اضافه کرد که آن را به پوشش هزینه های این پاداشها.

برای خدمه این شرکت که چهره های نصب موشکافی برای درمان آن از خدمه در هیئت مدیره ارائه شده است خدمه دو ماه از تعطیلات این شرکت تایید کرد به CNBC.

“من با شما موافقم که خدمه است حیاتی برای موفقیت ما بنابراین ما فقط اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها داده خواهد شد و دو ماه تعطیلات کردن پس از این مصیبت” سخنگوی شرکت راجر Frizzell گفت: در ایمیل ارسالی شنبه که مشاهده شد با CNBC. “این است که به هر کس از جمله دولت ژاپن اما من شروع به دیدن برخی از پیشرفت به خصوص در اواخر امروز اما ما یک راه طولانی برای رفتن من می دانم.”

حداقل 20 از کسانی که آلوده هستند و آمریکا با توجه به شرکت. ژاپنی ها وزارت بهداشت گفت: همه آلوده مسافران را از کشتی و حمل و نقل به بیمارستان های محلی.

این 2,666 مسافران و 1,045 خدمه در کشتی بوده اند قرنطینه در بندر یوکوهاما پس از آن وارد آمده است. 3. روز دوشنبه شاهزاده Cruises گفت که قرنطینه به پایان خواهد رسید Feb. 19 “مگر در مواردی که وجود دارد هر گونه پیش بینی نشده تحولات است.”

قرنطینه مسافر گی Courter یک 75 ساله رمان نویس است قرنطینه در کشتی با او 77 ساله, شوهر, Phil. در دوشنبه, گی گفت: کسی که در بازدید خود او و همسرش در کابین در آغاز قرنطینه خود را متوسط. پس از آن بیش از آخر هفته به آنها داده می شود یک ترموستات الکترونیکی و خواسته خود را برای نظارت بر درجه حرارت خود را.

تنش در حال افزایش است همراه با تعداد موارد تایید شده در کشتی, گی, CNBC گفت اما او ستوده خدمه برای انجام کار خود را “بسیار بسیار بهتر است.”

“آشپز شیرینی مثل من فرد مورد علاقه در کشتی در حال حاضر به دلیل شما می دانید چه اگر میخوای مرگ از آنفولانزا آره ما قصد داریم به شمارش کالری” Courter گفت. “من در تلاش برای یک حس شوخ طبعی است.”

در چهارشنبه, Carnival Cruise Lines, شرکت مادر شاهزاده Cruises گفت که این اپیدمی می تواند دندانه درآمد این سال به میزان 65 سنت در هر سهم اگر خط کروز است مجبور به تعلیق عملیات خود را در آسیا از طریق آوریل است.

“به عنوان یک نتیجه از Coronavirus این شرکت معتقد است که تاثیر جهانی خود را رزرو و لغو سفرهای خواهد شد که تاثیر مواد بر آن نتایج مالی که پیش بینی قبلی این شرکت 2020 درآمد ارشاد” کارناوال گفت.

کارناوال سهام افزایش بیش از 2% در روز شنبه با وجود افشای سرمایه گذاران پیش بینی شده است مواد تاثیر به درآمد از آنجا که از virus. سهام را 13 درصد این سال است.

— CNBC Lora Kolodny و مگی فیتزجرالد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im