به عنوان coronavirus له سفر, صنعت, Expedia نقشه از سهام خصوصی استراتژی بقا

بازدید کنندگان فهرست در صفحه نمایش از Expedia طول بین المللی گردشگری نمایشگاه در برلین.

Fabrizio Bensch | Retuers

به عنوان سفر آنلاین غول Expedia تلاش برای زنده ماندن نابسامانی از coronavirus بحران های سهام خصوصی شروع به پریدن کرد به کمک شرکت شناور باقی می ماند و به طور بالقوه آن را آماده برای فروش زمانی که اقتصاد ری استارت.

آپولو مدیریت جهانی و Silver Lake Partners’ $1.2 میلیارد دلار تزریق پول نقد اعلام کرد روز پنج شنبه می تواند کمک به سفر آنلاین اپراتور مقابله با خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر و همچنین طولانی مدت موانع مانند گوگل تهدیدی برای کسب و کار خود و یا فروش را می توان در کارت.

“مدیریت به نظر می رسد تمیز کردن کسب و کار به دست کردن در برخی از نقطه” نوشته اسکات Devitt اینترنت تحلیلگر در Stifel به سرمایه گذاران است.

دیوید Sambur شرکت سرب شریک آپولو خصوصی حقوق صاحبان سهام, کسب و کار و گرگ Mondre Co-مدیر عامل و شریک مدیریت از Silver Lake Partners ملحق خواهد شد Expedia مدیره.

“Expedia دقیق نوع از کسب و کار ما نگاه به سرمایه گذاری در: آن را مبتکر و رهبر بازار است و تغییر جهان چگونه خرید سفر و تجربه” Sambur گفت.

هر دو شرکت های سهامی خصوصی به نظر می رسد شرط بندی در محاصره سفر و مهمان نوازی بخش آن را به عنوان چهره تلخ چشم انداز کوتاه مدت.

آپولو و دریاچه نقره ای در شرکت Airbnb آخرین $1 میلیارد دلار بدهی ارائه شده است.

آپولو بود که بخشی از ایالات خطوط هوایی اخیر دور از تامین مالی بدهی. منابع می گویند آپولو گروه سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد دلار در حقوق صاحبان سهام و بدهی ها از شیوع کروناویروس آغاز شد.

گوگل مشکل

فراتر از درد تحمیل شده توسط Covid-19 در بخش سفر گوگل سفر پلت فرم به چالش کشیده است سفر آنلاین صنعت ساخت آن را سخت تر برای Expedia, در میان دیگران برای تولید به اندازه آلی ترافیک به وب سایت خود را.

با هیچ وضوح به عنوان زمانی که محدودیت های مسافرتی برداشته خواهد شد, هتل های کروز دریایی با خطوط و آنلاین آژانس های مسافرتی که تا به حال به دنبال طیف وسیعی از گزینه ها برای شناور باقی می ماند.

کارناوال مطرح شده بیش از 6 میلیارد دلار در حقوق صاحبان سهام و بدهی. این شرکت با وجود آن مسائل نیز قادر به گرفتن زیادی سرمایه گذار خارجی در هیئت مدیره – عربستان و ثروت صندوق. در آخرین پرونده عربستان صندوق فاش یک 8.2 درصد از سهام.

منابع می گویند گلدمن ساکس کمک نروژی کروز خط به دنبال گزینه های تامین مالی از جمله تبادل به سهام خصوصی.

معلوم نیست که آیا نروژی موفق خواهد بود. در میان لیست عمومی کروز اپراتورهای آن است که بیشترین بدهی به حقوق صاحبان سهام نسبت با توجه به Suntrust.

هر دو آپولو و TPG سرمایه گذاری میلیاردها دلار به نروژی کروز خط در سال 2008 و در زمان کروز اپراتور در سال 2013 است.

شاید بیشترین نقش ابزاری سهام خصوصی شده در آن زمان بود هل دادن نروژی برای به دست آوردن اعتبار Cruises برای 3 میلیارد دلار در سال 2014. کسب نه تنها گسترش کروز اپراتور نمونه کارها اما به آن یک رد پا در حق بیمه سفر بخش.

یک سال پس از این قرارداد اعلام شد, نروژی کروز خط سهام تقریبا دو برابر شده است. هر دو شرکت های سهام خصوصی باید از آنجا خارج شد مواضع خود را به زبان نروژی و بازگشت سرمایه به سرمایه گذاران است.

با استفاده از نروژی به عنوان یک مطالعه موردی کارشناسان می بینی که آیا آپولو و دریاچه نقره ای را فشار برای Expedia به ترکیب بیشتر M&A به رشد آن استراتژی است. بیش از ده سال گذشته Expedia استفاده کرده معدنی رشد به گسترش نمونه کارها خود را از مارک های را وارد کنید و کوتاه مدت اجاره فضا.

واضح تر تمرکز

کلید خریداری Expedia ساخته شده در گذشته شامل Orbitz برای $1.6 میلیارد HomeAway (بعد از تغییر نام VRBO) برای $3.9 میلیارد و Travelocity برای $280 میلیون.

“ما معتقدیم علاوه بر این از سهام خصوصی به Expedia مدیره است به احتمال زیاد به تمرکز تیز در حال انجام تلاش های بازسازی در شرکت…آن را نیز افزایش می دهد شانس فروش دارایی های غیر هسته ای و یا حتی بالقوه را از کل شرکت گفت: Naved خان, سفر آنلاین تحلیلگر در Suntrust رابینسون به سرمایه گذاران است.

Devitt می گوید Expedia فعلی ساختار مدیریت و مدیر عامل جدید پیتر کرن که تجربه تا حد زیادی خارج از, سفر نشان می دهد این شرکت ممکن است برای فروش قرار داده و در یک زمان بهتر است.

علامت Mahaney اینترنت تحلیلگر در بازارهای سرمایه RBC انتظار بزرگتر تمرکز بر کاهش هزینه ها. “PE (سهام خصوصی) را ممکن است بیشتر هزینه نظم و انضباط به Expedia هر چند من تصور کنید که Diller انجام داده اند که خود را به هر حال” Mahaney گفت CNBC در ایمیل.

Expedia, در علاوه بر این به اعلام جدید سرمایه گفت: furloughs و کاهش ساعت کار خواهد گسترش دهد تا اوت این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>