امیر دن روبین

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

در همان روز که نگرانی های اطراف coronavirus موجب بزرگترین سقوط در میانگین صنعتی داو جونز از ماه اوت مراقبت های اولیه زنجیره ای یکی پزشکی برگزار شد و سهام آن در بازار اولین.

این نوع از تصادف یک شرکت در صنعت مراقبت های بهداشتی می خواستم. بازار selloffs به طور معمول بد برای عرضه اولیه اوراق بهادار.

اما سهام خوب بود, بالا رفتن از 58 درصد در این روز برای اولین بار در نزدک البته پس از San Francisco-شرکت بر اساس قیمت در پایین پایان انتظار می رود آن IPO محدوده. با بسته شدن در قیمت از $22.07, یک پزشکی است به ارزش در حدود 2.7 میلیارد دلار است.

صحبت از نزدک در روز جمعه, یک, پزشکی, مدیر عامل امیر روبین CNBC گفت که خود شرکت ساخته شده است برای کمک به بیماران زمانی که بالقوه بحران مانند coronavirus پدیدار شود. چرا که یکی پزشکی ترکیبی از یک شبکه اولیه درمانگاه و عضویت در پایه تقریبا 400000 نفر با یک مجموعه از خدمات دیجیتالی است که اجازه می دهد تا شرکت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با بیماران از مقامات محلی و ملی و همچنین متخصصان پزشکی.

“ما امیدواریم که این موجود است اما ما آماده خدمت و ما آماده پاسخگویی به اعضا سوالات” روبین گفت. “قطعا این نگرانی وجود دارد و مردم در حال رسیدن است.”

در میان روبین در مصاحبه با CNBC تهمت مقامات دولت بودند صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید در مورد کوروناویروس. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا برای ایالات متحده به انکار ورود به هر اتباع خارجی که سفر در چین در دو هفته گذشته جدا از خانواده از شهروندان ایالات متحده.

داو فرو 2.1% در روز جمعه شاخص بدترین روز از ماه اوت در حالی که S&P 500 در سقوط بیشتر از اکتبر سقوط 1.8%. فروش برانگیخته شد با ترس که coronavirus را به درجه ای است که آن را شروع به صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

این ویروس برای اولین بار کشف شده در چین در شهر ووهان رسیده حداقل 18 کشور دیگر. ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه تایید کرد که وجود داشته است 9,692 موارد تایید شده از coronavirus با 213 مرگ و میر. سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناخته پنومونی کشنده مانند ویروس به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی روز پنج شنبه با استناد به نگرانی که شیوع این بیماری در حال گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی.

یکی پزشکی کسب و کار ساخته شده است در اطراف آن 77 درمانگاه از جمله در برخی از دانشگاه های شرکت های بزرگ در نه مناطق شهری سراسر کشور با سه بیشتر در راه است. این شرکت به اتهام 200 $در سال برای افراد است و از 6000 شرکت — گوگل حساب برای 10 ٪ از درآمد است که ارائه خدمات به کارکنان.

علاوه بر مراقبت های اولیه اعضای دسترسی به یک برنامه تلفن همراه است که اجازه می دهد تا آنها را برای دسترسی به نسخه و نتایج آزمایشگاهی و ابزار پیام رسانی برای رسیدن در مورد “مسائل پزشکی یا درمانی سوالات around-the-clock” با توجه به دفترچه. تشکیل پرونده می گوید که 47 درصد از اعضای تعامل با برنامه تلفن همراه و یا وب سایت در هر ماه است.

روبین بود که یک مقام ارشد اجرایی در UnitedHealth Group قبل از مصرف بیش از یک پزشکی در سال 2017 گفت: این شرکت در تماس منظم با ادارات بهداشت محلی و مرکز کنترل بیماری. هر گونه اطلاعات از کسانی که سازمان می تواند به اشتراک گذاشته شود به عنوان مورد نیاز با بیماران است که ممکن است در سفر و یا در غیر این صورت در خطر است. روبین گفت که این شرکت ساخته شده و الگوریتم های که به یاد مردم هنگامی که برای پیگیری با یک پزشک و یا رفتن برای غربالگری سرطان و این همان فن آوری می تواند به تعیین که برای رسیدن به با اطلاعات مهم در مورد گسترش یک بیماری است.

“ما کاملا با گرفتن ورودی سوالات و triaging بیماران” روبین گفت. “این چیزی است که ما انجام می دهیم.”

تماشا کنید: CNBC مصاحبه با یک مدیر عامل شرکت پزشکی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de