به عنوان میلیاردرهای بلومبرگ و Steyer رایت از طریق برخی 2020 دموکرات اجرا پایین در نقد

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq (D-MN) پیاده روی با اعضای آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 در یک اعتصاب خط خارج از کف دست کازینو توچال در فوریه 19 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

ماریو تاما | گتی ایماژ

به عنوان دو میلیاردرهای شمع مقدار متناوب از پول نقد را در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری مبارزات چند تا از رقبای خود در حال سوختن از طریق پول بسیار سریع تر از آنها در حال جمع آوری آن است.

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار پوسته $220.6 میلیون در ماه ژانویه به عنوان او قرار داده $263.8 میلیون ثروت خود را به ریاست جمهوری پیشنهاد outspending مخالفان خود را توسط یک حاشیه بزرگ با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات ثبت ظ روز شنبه. فعال و سابق صندوق های تامینی مدیر تام Steyer منفجر کردن باقی مانده در این زمینه توسط ستون حدود 65 میلیون نفر از خود را به مسابقه و هزینه های $52.9 میلیون در ماه ژانویه.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., رهبری غیر میلیاردر دموکرات کاخ سفید امیدوار در بالا بردن $25.2 میلیون و در پایان ماه با $16.8 میلیون در بانک. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., در زمان در حدود 11 میلیون نفر است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq, D -, Minn. پس با $8.9 میلیون 6.2 میلیون دلار و 5.5 میلیون دلار بود.

برخی از کمپین های سوخته نقدی در یک سرعت سریع در ماه قبل از اولیه نامزدی مسابقات آغاز شده است. این Buttigieg و وارن مبارزات هر دو صرف حداقل دو برابر آنچه آنها مطرح شده — یک علت برای نگرانی در این مسابقه حرکت به سمت آوریل 3. در آن روز 14 سه شنبه مقدماتی اعطا خواهد شد بیش از یک سوم از تمام نمایندگان متعهد.

وارن کمپین حتی در زمان $3 میلیون وام اما تنها به شنود گذاشته باشند $400,000 از آن در ماه ژانویه است.

براده ارائه یک تصویر لحظهای از رقیب’ موفقیت مالی و هزینه های قبل از آمریکایی ها شروع به چیدن ریاست جمهوری نامزد در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه. آنها نمی گرفتن پول از نامزدها مطرح کرده اند و یا پوسته جلوتر از روز شنبه نوادا قفقاز.

یک تعداد انگشت شماری از نامزدها — به خصوص Sanders, Klobuchar وارن و Buttigieg — گفته اند که آنها را دیدم جمع آوری کمک های مردمی افزایش زیر آیووا و نوادا قفقاز یا اولیه دو بحث در این ماه. Klobuchar و وارن ظاهرا نیاز به تزریق پول: مبارزات خود را تا به حال تنها $2.9 میلیون و 2.3 میلیون دالر این بانک در پایان ماه ژانویه است.

ساندرز همواره ثابت کرده که قوی ترین, جمع آوری کمک در میان دموکرات کاخ سفید امیدوار است که میلیاردها خود را دلار برای خرج کردن در این مسابقه است. او به نظر می رسد برای نگه داشتن قوی ترین موقعیت در رقابت برای نامزدی. سناتور آمده از آیووا و نیوهمپشایر در مورد حتی با Buttigieg در نماینده شمارش و نظر سنجی از نوادا و کلید فوق العاده سهشنبه ایالت کالیفرنیا و تگزاس نشان می دهد او را پیشرو در این زمینه است.

به عنوان بلومبرگ را سرسام آور هزینه های او را بر روی بحث مرحله و به ردیف بالا از نامزدها در نظر سنجی های ملی دیگر نامزدهای دموکرات شروع به انتقاد از او برای تلاش برای خرید این انتخابات است. بلومبرگ گفت: انجام این کار به این معناست که او نمی باید تعلقات به هر اهدا کنندگان.

البته هر کس از ظهور اولیه را برای رقابت با قدرتمند جمع آوری کمک های مردمی عملیات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد کرده است پیش از انتخاب مجدد خود پیشنهاد داد. مناظره انتخاباتی دسامبر با $92.6 میلیون در بانک.

— گرافیک توسط CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>