هوش مصنوعی کشف جدید و قدرتمند آنتی بیوتیک

دانشمندان با استفاده از هوش مصنوعی به کشف نوع جدیدی از آنتی بیوتیک است که می تواند کشتن برخی از مواد مخدر خطرناک ترین جهان-مقاوم در برابر باکتری ها.

یک تیم از موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) می گویند خود ماشین-آموزش الگوریتم قادر به شناسایی جدید و قدرتمند آنتی بیوتیک ترکیب است که توسعه هر گونه مقاومت را در طول 30 روز دوره درمان در موش.

محققان ادعا می کنند هوش مصنوعی تکنولوژی است که قادر به کار سریع تر و کارآمد تر از تلاش های موجود به دلیل آن چک های بیش از 100 میلیون ترکیبات شیمیایی در یک ماده از روز را انتخاب کنید بالقوه آنتی بیوتیک است که کشتن باکتری ها است.

آن آموزش دیده بود به طور خاص برای پیگیری کردن ممکن است آنتی بیوتیک مولکول های شناخته شده برای موثر بودن در برابر رشد باکتری E. coli.

“ما در حال مواجهه با یک بحران رو به رشد در اطراف مقاومت آنتی بيوتيکی و این وضعیت این است که تولید شده توسط هر دو افزایش تعداد عوامل بیماری زا تبدیل شدن مقاوم به آنتی بیوتیک های موجود و anaemic خط لوله در بیوتکنولوژی و صنایع دارویی جدید برای آنتی بیوتیک ها گفت: دانشگاه MIT پروفسور جیمز کالینز است که بنیانگذاران یک آنتی بیوتیک کشف مواد مخدر شرکت EnBiotix.

“ما می خواستیم برای ایجاد یک پلت فرم است که اجازه می دهد ما را به مهار قدرت از هوش مصنوعی به طلیعه چیزی بودن در یک عصر جدید از آنتی بیوتیک کشف مواد مخدر.

“رویکرد ما نشان داد این مولکول است که مسلما یکی از قدرتمند آنتی بیوتیک است که کشف شده است.”

بیشتر از علم و تکنولوژی

مولکول به نام halicin ثابت موثر در برابر E. coli و تیم امید را به مطالعه آن بیشتر به امید توسعه آن را برای استفاده در انسان است.

مطالعه منتشر شده در مجله Cell گفت: halicin است به نام Hal هوش مصنوعی در فیلم 2001: یک اودیسه فضایی.

استفاده از ماشین-یادگیری به منظور توسعه استفاده از مواد مخدر می تواند به کاهش هزینه های آینده آنتی بیوتیک ها و باز کردن بازارهای جدید هدف قرار دادن بیماری های قابل درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>