حدود نیمی از COVID-19 مرگ و میر در مراقبت از خانه – تحقیق

حدود نیمی از مرگ و میر ناشی از COVID-19 اتفاق می افتد در مراقبت از خانه با توجه به داده ها از برخی کشورهای اروپایی است.

آمار و ارقام از پنج کشور اروپایی نشان می دهد که مراقبت از ساکنان خانه را به خود اختصاص بین 42% و 57% از تمام مرگ و میر مرتبط با COVID-19, این بیماری ناشی از کوروناویروس.

این آمار و ارقام موجود در گزارش دانشگاهیان در دانشکده اقتصاد لندن که بر ایتالیا, اسپانیا, فرانسه, ایرلند و بلژیک.

این امر نشان می دهد که روزانه آمار و ارقام اعلام شده توسط دولت انگلستان هستند بسیار تحت-تخمین زده می شود به عنوان آنها را تنها در مرگ و میر در بیمارستان که در آن یک بیمار آزمایش مثبت برای ویروس.

تقریبا دو میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده است با این بیماری و در حدود 120.000 نفر پس از آزمایش مثبت برای آن با توجه به داده ها از ما دانشگاه جانز هاپکینز.

روز دوشنبه انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت: 13.5% از انگلستان مراقبت از خانه تا به حال حداقل یکی از ساکنان با یک مورد تایید شده از coronavirusاز 9 درصد هفته گذشته است.

Nurse Laura Hibbard
مراقبت از خانه پرستار: ‘ما حتی رو به ما بدترین نقطه’

اما آمار و ارقام از اروپا گرفته بین 6 و 11 مارس نشان می دهد نرخ بالاتر از عفونت و مرگ و میر از این بیماری است.

بیشتر از Covid-19

در اسپانیا و ارقام از گزارش های رسانه ها نشان داد که 57 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر می تواند در مراقبت از خانه در حالی که آمار و ارقام رسمی در ایرلند نشان داد نرخ وجود دارد به حدود 54 درصد.

در بلژیک داده های رسمی نشان داد نرخ 42 درصد و در فرانسه این رقم 45 درصد است. در ایتالیا برون یابی از یک مقام رسمی بررسی نشان داد که حدود 53 درصد از COVID-19 مرگ و میر در مراقبت از خانه.

محققان می گویند که سیستم های ضبط و مرگ و میر مرتبط با COVID-19 در مراقبت از خانه های متنوع بین مناطق و کشورهای مختلف.

استاد Ersin گفت که او می خواهم برای دیدن تست افزایش می یابد در مراقبت از خانه.

“یکی از چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که به گسترش میزان تست از مردم در مراقبت از خانه به عنوان توانایی برای تست رمپ تا بیش از چند هفته آینده.

“از آنجا که به وضوح مراقبت از خانه در یکی از مناطق که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم آسیب پذیر است و یک منطقه از خطر و در نتیجه ما را بسیار… دوست دارم خیلی بیشتر آزمایش های گسترده.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

کارولین ابراهیم خیریه مدیر سن انگلستان گفت: عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی و تست تا به حال اجازه COVID-19 به “اجرا وحشی” در مراقبت از خانه.

“در حال حاضر آمار و ارقام airbrushing افراد مسن مانند آنها مهم نیست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>