ارتش به توزیع ماسک و لباس محافظ به خط مقدم بیمه خدمات درمانی کارکنان

ارتش خواهد شد را برای کمک به تحویل تجهیزات حفاظتی به خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیمارستان تراست گفته شده است که آنها دریافت خواهد شد تحویل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و عینک ایمنی و دستکش و پیش بند و لباس محافظ “در سراسر ساعت”.

ارتش است که در آورده به پشتیبانی زنجیره تامین پس از بیمه خدمات درمانی کارکنان هشدار داد آنها صحیح تجهیزات برای محافظت از خود را به عنوان آنها به درمان صدها نفر از بيماران مبتلا به کروناویروس.

Boris Johnson said the UK 'can turn the tide' against COVID-19 in the next 12 weeks
تصویر: بیمه خدمات درمانی کارکنان در نیاز ناامید از PPE به عنوان آنها در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

ارتش کامیون را تحویل تجهیزات به “همه کسانی که به آن نیاز دارید”, وزیر بهداشت مت Hancock روز دوشنبه گفت:.

در طول چند روز گذشته NHS انگلستان گفت: “میلیون ها نفر بیشتر موارد” از PPE تحویل داده شده بود به بیمارستان آمبولانس اعتماد و مراقبت از خانه های, در میان دیگران.

آقای Hancock گفت: آسمان, اخبار, یک PPE حمل و نقل فرستاده شد به هر بیمارستان بیش از آخر هفته و او مطمئن “وجود دارد که یک جریان ثابت” اما تراست نیاز به اجازه دهید او را می دانم که اگر وجود دارد شکاف.

او اعلام شد که بوریس جانسون در نظر گرفته جارو قوانین جدید برای پیاده سازی در سراسر کشور مستند پس از درخواست مردم برای ماندن در خانه تا حد زیادی نادیده گرفته شده در طول آفتابی روز مادر در روز یکشنبه.

بیشتر از Covid-19

بیش از 5700 نفر آلوده شده اند با COVID-19 در انگلستان با 281 مرگ و میر.

تقریبا 4000 بیمه خدمات درمانی کارگران امضا نامه ساندی تایمز در تماس با نخست وزیر به “حفاظت از زندگی از زندگی-نکات و ترفندها” و حل “غیر قابل قبول کمبود تجهیزات حفاظتی”.

آنها گفت: بسیاری از پزشکان در حال “قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز” درمان بيماران مبتلا به COVID-19 بدون حفاظت مناسب.

NHS انگلستان گفت که ارتش “بازی آن بخشی” از این هفته ارائه پرسنل به “کمک به مدیریت و کاهش منابع در مشغول NHS تنظیمات” و توزیع PPE تجهیزات به خط مقدم.

این PPE زنجیره تامین شده است تحت فشار با توجه به COVID-19 شیوع بلکه به تولید و کاهش سرعت به خصوص در چین, بیمه خدمات درمانی گفت.

preview image
وزیر بهداشت تاکید 2m قانون

امیلی لاوسون رئیس تجاری افسر بیمه خدمات درمانی گفت: “ما باید بسیار افزایش فوری حجم این منابع به خط مقدم در این استثنایی مجموعه ای از شرایط است.

“کار با شرکای ما در حال حاضر شاهد بسیار افزایش ظرفیت و بیشتر پاسخگو عرضه زنجیره ای برای کمک به ما را از طریق شیوع کروناویروس. ما بسیار سپاسگزار برای حمایت ارتش از در انجام این کار است.”

بیمه خدمات درمانی کارکنان التماس عمومی به ماندن در خانه

از وزیر بهداشت افزود: “در صورت بی سابقه ای جهانی اورژانس هرگز نیاز به تقویت نیروی کار ما و بازوی آنها را با ابزارهای حیاتی آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی بیشتر شده است مهم است.

“ما در حال بدست گرفتن اقدام فوری برای اطمینان از اختصاص خط مقدم بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارکنان – که در حال کار خستگی ناپذیر برای مقابله با این بیماری – احساس پشتیبانی می کند.

“ما در حال کار دور ساعت به مطمئن شوید که کامیون ها بر روی زمین در سراسر کشور ارائه تجهیزات حفاظتی به همه کسانی که به آن نیاز دارید به طوری که آنها مجهز به ادامه مبارزه با ویروس.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>