بوجود می آیند آقا تام! جمع آوری کمک قهرمان کاپیتان مور شوالیه توسط ملکه

جمع آوری کمک قهرمان کاپیتان تام مور شده است شوالیه توسط ملکه در طول یک منحصر به فرد مراسم خصوصی در قلعه ویندسور.

100 سال از جنگ جهانی دوم veteran به دست آورده خود افتخار پس از افزایش تقریبا £33m برای بیمه خدمات درمانی آن را به عنوان مبارزه برای مقابله با کروناویروس بحران است.

کمک آمد و جاری شدن سیل در بعد از آقا تام در چالش خود را به راه رفتن 100 طول خود Bedfordshire باغ قبل از تولد ویژه در اوایل این سال و دستاورد خود را به رهبری به نخست وزیر نامزدی او برای جایزه.

Sir Tom Moore was knighted by the Queen as his family looked on
تصویر: آقا تام مور knighted شد توسط ملکه به عنوان خانواده نگاه

در حالی که دیگر investitures با توجه به برگزار می شود, در کاخ باکینگهام و کاخ Holyroodhouse در ادینبورگ در ماه های ژوئن و ژوئیه شد به تعویق افتاد, یک استثنای خاص ساخته شده بود برای آقا تام.

بی سابقه شخصی مراسم برگزار شد در قلعه ویندسور را چهارگوش روز جمعه با آقا تام پدر هانا Ingram-مور, son-in-law کالین Ingram نوه Benjie و نوه گرجستان ،

این ملکهو 94 بوده است ماندن در ویندزور در طول COVID-19 pandemic برای ایمنی او اما انجام رسمی نامزدی در فرد است.

کاخ گفت: اعلیحضرت او خواهد بود با استفاده از یک شمشیر است که متعلق به پدرش جورج ششم برای این مراسم است.

بیشتر از Covid-19

او حدود پنج دقیقه چت به آقا تام و خانواده اش و شخصا از او تشکر کرد و گفت: “از شما بسیار سپاسگزارم یک مقدار از پول شما مطرح شده است.”

پادشاه نیز شنید گفتن سابق ارتش کاپیتان که “صد یک سن بزرگ” و پس از آن تبدیل به رویدادهای ملی و coronavirus با ملکه است که پناه با شاهزاده فیلیپ پرسید: “آیا شما شده است shut up – جدا شده?”

پیش از این رویداد آقا تام توییتی که او “مشتاق برای رفتن” را برای آنچه که او گفته بود “روز بسیار ویژه” برای او و تشکر از همه برای خود آرزوهای خوب.

سلطنتی مفسر Dickie داور توصیف پادشاه تصمیم به آقا تام خود سلحشوری در یک مراسم منحصر به فرد به عنوان “بسیار مهم”.

او گفت: “ملکه همیشه می گفت او نیاز به دیده می شود به باور” پس امروز او دیده خواهد شد – آخرین باری که ما در واقع او را دیدم جسمی بود در ماه ژوئن در جایگزین Trooping رنگ در قلعه ویندسور.

Sir Tom had earlier tweeted that today was going to be 'very special' for him
تصویر: آقا تام قبلا توییتی که امروز خواهد بود “بسیار خاص” برای او

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“در واقع به دیدن ملکه در فرد – این است که یک گام در مسیر درست گام امیدوارم بازگشت به حالت عادی اما از آن خواهد شد بسیار آهسته گام,” او اضافه شده است.

کاخ باکینگهام گفت: این سرمایه گذاری را به دنبال سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

قبلا ملکه و دوک ادینبورگ و دیگر خانواده با حضور سرزده عروسی نوه خود را شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi در نزدیکی یک کلیسای کوچک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>