آرژانتین ‘را تهدید می کند فالکلند بدمینتون تیم به بازی به عنوان مالویناس’

آرژانتینی, بدمینتون مقامات تهدید یک پوند جزایر فالکلند تیم برای این بازی تحت نام “مالویناس” و یا بیرون از رقابت های بین المللی در آن ادعا شده است.

پوند جزایر بدمینتون هستند تعهد به “نه به قلدر” در میان ادعا تنش پیش از بدمینتون Pan Am مرد و زن جام 2020 است که با توجه به آغاز روز پنج شنبه.

با توجه به تیم مقامات آرژانتین در حال تلاش برای اعمال فشار بر جزایر’ نمایندگان به عنوان “مالویناس” – اسپانیایی نام سلیمان که آرژانتین ادعای حاکمیت بر.

این ادعا آرژانتین نیز اعمال فشار بر کشور میزبان برزیل به لغو تمام مسابقات اگر جزایر فالکلند تیم نمی تعظیم به خواسته های.

پوند جزایر با توجه به زمینه یک تیم در رقابت های زنان در جام حذفی که با توجه به اجرا از پنج شنبه تا یکشنبه در سالوادور پایتخت برزیل, خارجه باهیا.

و همچنین به عنوان کشور میزبان در کانادا و گواتمالا و مکزیک و پرو و ایالات متحده نیز فیلدینگ تیم بدمینتون فدراسیون جهانی-تحریم مسابقات است.

badminton courts with players competing
تصویر: پوند جزایر با توجه به زمینه یک تیم در تابه Am مرد و زن جام جهانی 2020

در یک پیام خود را در Facebook صفحه پوند جزایر بدمینتون گفت: “متاسفانه آرژانتین با قرار دادن در یک مقدار قابل توجهی از فشار برای ما جزایر فالکلند تیم به هر دو جلو و خارج از مسابقات و یا بازی تحت Islas متر* * * * *vinas’.

بیشتر از پوند جزایر فالکلند

“ما رئیس داگ کلارک است که با این تیم و دیدار با بدمینتون Pan Am جمهور و مسابقات شرکت کردند.

“او تا به آنها اطلاع داد که ما انجام نمی دهد به قلدر است و ما خواهد شد و بدیهی است که نمی توان برداشت و ما نمی خواهد بازی را به عنوان متر* * * * *vinas.

“آرژانتین در حال تحت فشار قرار دادن در برزیل برای کل مسابقات اگر ما فراموش نمی دهد و به خواسته های خود. قرعه کشی این مسابقات است که با توجه به فردا برگزار می شود.”

آنها اضافه شده است: “آرژانتین نیست حتی بازی در این مسابقات است.”

پوند جزایر بدمینتون نیز برجسته بدمینتون فدراسیون جهانی قانون است که می گوید “یک بازیکن باید خود مطلب حاضر به دلایل جنسیتی و گرایش جنسی و نژاد و مذهب یا سیاست”.

آرژانتین که اشاره به پوند جزایر فالکلند به عنوان “مالویناس” حفظ حاکمیت خود را ادعا می کنند به الجزایر با وجود نزدیک به 200 سال از کنترل از جزایر.

طولانی در حال اجرا اختلاف ریخته به درگیری های نظامی در طول سال 1982 فالکلند جنگ.

در سال 2013 جزایر ساکنان اکثریت رای به حفظ وضعیت خود را به عنوان یک قلمرو خارج از کشور در یک همه پرسی.

آسمان, اخبار, است تماس, بدمینتون فدراسیون جهانی برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>