جدید اپل سحر و جادو صفحه کلید گران است اما تغییر خواهد کرد که چگونه شما کار می کنند بر روی iPad خود را طرفدار

اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro

تاد Haselton | CNBC

برای سال های من می خواستم اپل به عنوان اصلی من کامپیوتر است. اما با هیچ پشتیبانی از ماوس و صفحه کلید ضعیف گزینه های آن معمولا ثانویه دستگاه.

که تغییرات جدید با سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro. این اجازه می دهد تا نسخه های اخیر از اپل بالا پایان قرص عملکرد بسیار بیشتر شبیه به یک سنتی, لپ تاپ با صفحه نمایش شما می توانید بکشید.

مایکروسافت برنده این استدلال بیش از عوامل شکل در اینجا. آن بوده است و فروش آن در سطح کامپیوتر از سال 2012 با صفحه کلید کامل مک و قابل جدا شدن صفحه نمایش و تشویق همکاران مانند Dell به انجام همان. اپل در اصل قرار داده و تمرکز خود را بر لمس در حالی که صفحه کلید بودند یک چاره اندیشی موقت — آن را حتی ارائه یک صفحه کلید اضافه کنید تا صفحه کلید هوشمند در سال 2016. در حال حاضر به نظر می رسد اپل آمده اند در اطراف برای مایکروسافت ایده که ترکیبی لپ تاپ-تبلت چیزی است که مردم می خواهند.

مشکل با سطح و کامپیوتر دیگر ارقام این است که آنها را اجرا کنید و یک نسخه کامل از ویندوز که به سادگی نمی باید میلیون ها نفر از برنامه های بهینه سازی شده برای لمس است که اپل کرده است. IPad Pro است مخالف مشکل — بسیاری از برنامه های خود را نمی بهینه سازی شده برای استفاده از صفحه کلید و صفحه کلید جدید را حل نمی کند که. اما حداقل آن را به یک لذت برای استفاده است.

اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro

تاد Haselton | CNBC

قبلی اپل صفحه کلید هوشمند Smart Keyboard تا به حال نرم دکمه به جای کلید و همیشه احساس موقت گام در راه حل — آنها خوب برای نوشتن داستان و ارسال ایمیل های طولانی تر در خرج کردن اما من همیشه سعی کردم به انجام کار “واقعی” بر روی مک یا PC.

اما جدید سحر و جادو صفحه کلید واقعی کلید است که احساس تقریبا دقیقا مانند آنچه که شما بر روی یک مک بوک ایر یا مک بوک پرو و آنها دارای نور پس زمینه برای نوشتن در شب. همچنین برای اولین بار وجود دارد یک لای شیار برای دقت بیشتر در انتخاب متن و یا کشیدن از طریق نرم افزار.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

چه خوب است

اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro

تاد Haselton | CNBC

سحر و جادو صفحه کلید احساس می کند واقعا خوب به نوع ، کلید آیا احساس می کنید که احساساتی به عنوان آنها را در اپل صفحه کلید هوشمند. آنها پلاستیکی با متعادل سفر هنگامی که شما فشار را بر روی آنها و آنها را مشابه فاصله به لپ تاپ اپل. تست کردم هر دو 12.9 اینچ و 11 اینچ مدل و در حالی که وجود دارد کمی بیشتر فضا و کلید های بزرگتر در 12.9 اینچی گزینه های 11 اینچی فقط خوب کار می کرد.

لای شیار بسیار مفید است. من دوست داشتم که من می تواند کش رفتن در سراسر آن با سه انگشت به سرعت تغییر برنامه. و وجود دارد مقدار زیادی از کلید های میانبر (فقط پایین نگه داشتن کلید فرمان در هر برنامه برای دیدن آنچه که آنها هستند) بسته به نوع برنامه شما با استفاده از. آن را کوچکتر از شما ممکن است انتظار می رود در یک مک بوک اما وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای حرکت دادن ماوس و بدون انگشت خود را در حال اجرا از فضا و برخورد به لبه.

اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro

تاد Haselton | CNBC

وجود نور پس زمینه سفید بر روی کلید که تنظیم بسته به اینکه چگونه روشن اتاق است (آن را با استفاده از همان سنسور ساخته شده را به آی پد است که کنترل خودکار روشنایی.) این هم یک ارتقا از به طور منظم صفحه کلید هوشمند است که تا به حال هیچ گونه روشنایی و باعث می شود آن را آسان تر برای دیدن کلید در تاریکی.

دسته کوچک موسیقی جاز از iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید احساس سنگ جامد مانند یک لپ تاپ. IPad Pro متصل با استفاده از هوشمند اپل, اتصال, که جفت آن را به طور خودکار در هر زمان. گرفتن خوب است و من دوست دارم که شما می توانید شیب آی پد برای تنظیم زاویه دید.

آن را کمی بالا سنگین ، آن را نورد کنار بستر من در طول تست ، حداقل صفحه کلید ماند متصل شده است.

اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro

تاد Haselton | CNBC

در نهایت وجود دارد به اصطلاح “عبور از طریق” شارژ بنابراین شما پلاگین در iPad خود را به یک USB-C پورت در کنار صفحه کلید. که راحت تر از در حال اجرا کابل حق طبیعی آن نقطه در کنار اپل (که در غیر این صورت نوع باعث می شود آن را نگاه مثل شما در حال شارژ لپ تاپ خود را با متصل کردن صفحه نمایش است.)

چه بد

اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro

تاد Haselton | CNBC

این مهم است که بدانید که سحر و جادو صفحه کلید تنها با این نسخهها کار میکند اخیر 2018 و 2020 مدل iPad Pro — اپل گران ترین تبلت که شروع می شود در $799 برای 11 اینچی مدل و 999 $برای 12.9 اینچ مدل. آن را نمی خواهد هر چیزی را با بیشتر پایه iPads و نه آن را به کار با اپل اصلی جوانب مثبت است که تا به حال دکمه های صفحه اصلی.

صفحه کلید خود را کامل نیست. وجود ندارد یک ردیف از کلید های تابع برای توقف و یا پخش موسیقی تنظیم روشنایی صفحه نمایش و یا صفحه کلید نور پس زمینه و یا تغییر حجم. کسانی که می شده اند مفید است.

نیز وجود دارد تناقض در چگونه برنامه کار می کنند.

برخی از برنامه ها واقعا خوب کار می کنند. اپل یادداشت برای مثال به طور خودکار تغییر موس دایره (نه یک کلید مانند دیگر محصولات) به یک مکان نما برای انتخاب متن در زمانی که شما شناور بیش از چیزی است که شما نوشته اید.

اما آن را سخت تر برای انتخاب متن در برنامه هایی مانند Microsoft Word است که نمی به روز شده است به طور کامل پشتیبانی از ماوس جدید-با کلمه شما فقط باید به شناور دایره بیش از متن شما می خواهید به تغییر.

برنامه های دیگر مشکلات مختلف. من تست یک برنامه به نام Splashtop که به من اجازه کنترل کامپیوتر ویندوز (آن را) برای مثال نگه داشته و نیاز به شیر روی صفحه کلید را فشار دهید به طوری که آن را آن را تشخیص دهد. من هم آرزو می کنم اپل, گذرگاه طاقدار بازی ها (و بازی ها به طور کلی) پشتیبانی از صفحه کلید به طوری که من می تواند به کنترل شخصیت من با کلید های مثل شما که در یک لپ تاپ.

اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro

تاد Haselton | CNBC

همچنین این صفحه کلید واقعا سنگین است. اکثر مردم خرید iPads چرا که آنها سبک و قابل حمل است اما صفحه کلید به نظر می رسد به حدود دو برابر وزن آی پد و یا (قول از اپل نیست لیست وزن) در مورد به عنوان سنگین به عنوان یک مک بوک ایر زمانی که شما ترکیب 12.9 اینچ اپل و سحر و جادو صفحه کلید. من فکر می کنم آن را به ارزش آن است اما برخی از مردم ممکن است پیدا کردن آن را بیش از حد سنگین است.

در نهایت, من آرزو می کنم در جایی وجود دارد که اختیاری $129 اپل مداد است که یک add-on برای نقاشی بر روی صفحه نمایش و یادداشت برداری است. شما می توانید آن را به بالای آی پد, اما آن را خوب خواهد بود اگر وجود دارد یک منطقه کوچک به آن پهلو دور در سمت بنابراین اپل مداد بود نشستن دور زمانی که شما نزدیک اپل مایکروسافت با سطح آن نرم افزار X. در غیر این صورت من پیدا کردن آن فقط سقوط کردن زیادی که من در اطراف حرکت می کند.

شما باید آن را خرید ؟

اپل سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro

تاد Haselton | CNBC

سحر و جادو صفحه کلید هزینه 300 $اگر شما خرید این مدل 11 اینچی iPad Pro یا 350 $برای بزرگتر 12.9 اینچی اپل, نرم افزار. این بدان معناست که هزینه آن حدود آنجا که اپل ورود به سطح $329 اپل. که یک قیمت سنگین به میخ سرپهن کوچک بر روی یک تبلت که در حال حاضر شروع می شود در $799.

اگر شما فقط نیاز به یک صفحه کلید و گاهی اوقات نمی مراقبت زیادی در مورد ماوس پشتیبانی دریافت هوشمند اپل صفحه کلید که شروع می شود در $179.

اما اگر شما در حال حاضر خریداری شده به این ایده است که اپل می تواند جایگزین لپ تاپ شما و صرف 800 دلار یا بیشتر در یک iPad Pro این صفحه کلید باعث می شود که ایده یک واقعیت است.

آن زمان دشوار به توصیه چنین گران قیمت صفحه کلید زمانی که میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست. اما این نیز یک بار در زمانی که میلیون ها نفر از مردم نیز در حال تغییر چگونه کار می کنند. و اگر آن را به معنی تفاوت بین هزینه های صدها یا هزاران نفر در یک لپ تاپ جدید و یا به سادگی تبدیل iPad خود را طرفدار به کارآمد تر می کند و سپس شما آن را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>