اپل هشدار در درآمد ارشاد به دلیل تاخیر تولید ضعیف تقاضا در چین به دلیل coronavirus

یک کارمند می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او نشسته است در این نمایشگاه از یک فروشگاه اپل پس از آن بسته به روز در فوریه 1 سال 2020 در یک منطقه خرید در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

اپل روز دوشنبه گفت که انتظار ندارد برای دیدار با آن درآمد فصلی هوا به دلیل پایین تر آیفون عرضه در سطح جهانی و کاهش تقاضای چین به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

این شرکت در ابتدا گفت که از آن انتظار می رود به گزارش خالص فروش بین $63 میلیارد دلار به 67 میلیارد دلار در سال مالی خود را در سه ماهه دوم. اپل را ارائه نمی دهد پیش بینی های جدید خود را برای سال مالی سه ماهه دوم درآمد در روز دوشنبه.

این شرکت گفت که به ارائه طیف وسیع تری از حد معمول در اواخر ماه ژانویه با استناد به عدم اطمینان در اطراف شیوع کروناویروس.

“همانطور که شما می توانید از این محدوده پیش بینی برخی از سطح از موضوع وجود دارد. در غیر این صورت ما نمی خواهد که یک 4 میلیارد دلار به محدوده” تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: در آن زمان.

اپل باعث می شود بسیاری از اپل و دیگر محصولات در چین است. Coronavirus باعث شده است که آن را به طور موقت توقف تولید و فروشگاه های خرده فروشی در چین است. برخی از فروشگاه های خرده فروشی اپل بازگشایی در چین با کاهش برنامه هفته گذشته است.

این شرکت روز دوشنبه گفت این است که “تجربه کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما پیش بینی کرده بود” پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید. تمام آی فون, امکانات تولید در چین دوباره باز شده اند اما اپل آن گفت: هنوز هم در انتظار کاهش عرضه این گوشی در سطح جهان است.

این دومین بار در طی 13 ماه است که اپل تا به حال به قطع آن ارشاد به دلیل نگرانی در چین است. در ژانویه 2019 اپل مجبور شد به بریده بریده درآمد ارشاد مالی خود را برای سه ماهه اول سال 2019 به دلیل ضعف فروش آیفون در چین است.

اپل به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام جدید آیفون ارزان مدل در این بهار. معلوم نیست اگر تاخیر در چین تحت تاثیر قرار خواهد شد که راه اندازی.

جزئیات کامل نامه ای به سرمایه گذاران که اپل دوشنبه منتشر شد:

به عنوان بهداشت عمومی در پاسخ به COVID-19 همچنان افکار ما باقی می ماند با جوامع و افراد بسیاری عمیقا تحت تاثیر این بیماری و با کسانی که مشغول به کار در سراسر ساعت برای مهار گسترش آن و به درمان بیمار است. اپل بیش از دو برابر ما قبلا اعلام کمک مالی برای حمایت از این تاریخی بهداشت عمومی تلاش کنند.

ما سه ماهه ارشاد صادر شده در ژانویه 28, 2020 منعکس بهترین اطلاعات موجود در آن زمان به عنوان به خوبی به عنوان ما بهترین تخمین در مورد سرعت بازگشت به کار پس از پایان تمدید چینی از تعطیلات سال جدید در فوریه 10. کار شروع به سر در سراسر کشور, اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما پیش بینی کرده بود. به عنوان یک نتیجه, ما انتظار نداریم که برای دیدار با درآمد راهنمایی ما برای ارائه مارس چهارم با توجه به دو عامل اصلی.

برای اولین بار است که در سراسر جهان در آی فون عرضه خواهد شد و به طور موقت محدود شده است. در حالی که آیفون ما شریک ساخت سایت های واقع در خارج از استان هوبئی — و در حالی که همه از این امکانات باید بازگشایی شد — آنها ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود. سلامت و رفاه هر فرد است که کمک می کند تا این محصولات ممکن است ما بالاترین اولویت ما در حال کار در مشاوره نزدیک با تامین کنندگان ما و کارشناسان بهداشت عمومی به این سطح شیب دار ادامه دارد. این آیفون کمبود عرضه را به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان است.

دوم این است که تقاضا برای محصولات ما در چین تحت تاثیر قرار شده است. همه فروشگاه های ما در چین و بسیاری از فروشگاه ها همکار ما بسته شده اند. علاوه بر این فروشگاه ها که باز شده اند عامل در کاهش ساعت و با بسیار کم مشتری ترافیک. ما به تدریج بازگشایی ما فروشگاه های خرده فروشی و ادامه خواهد داد به انجام این کار به طور پیوسته و با خیال راحت به عنوان ما می توانیم. ما دفاتر شرکت های بزرگ و مراکز تماس در چین باز هستند و ما فروشگاه آنلاین باز مانده است در سراسر.

در خارج از چین به تقاضای مشتری در سراسر محصولات و خدمات دسته بندی شده قوی و به روز و مطابق با انتظارات ما است.

وضعیت در حال تحول است و ما را به ارائه اطلاعات بیشتر در کنار ما درآمد تماس در ماه آوریل است. اپل اساسا قوی و این اختلال در کسب و کار ما است تنها به طور موقت. اولویت اول ما — در حال حاضر و همیشه در سلامت و ایمنی کارکنان شرکت و زنجیره تامین همکاران و مشتریان و جوامع است که در آن عمل می کنیم. ما عمیق قدردانی است با کسانی که در خط مقدم مقابله با این بهداشت عمومی اورژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>