اپل به زودی بازگشایی برخی از فروشگاه ها در ایالات متحده در هفته آینده با درجه حرارت کنترل و تعداد محدودی از مشتریان در محل در این شرکت تایید کرد به CNBC.

اکثریت قریب به اتفاق از اپل فروشگاه های خارج از چین بسته شده اند و از ماه مارس در واکنش به Covid-19 بیماری همه گیر. در هفته های اخیر چند مکان بازگشایی در کشورهایی مانند کره جنوبی و استرالیا و آلمان است.

اپل فروشگاه های کلیدی تقاضا برای محصولات این شرکت. بازگشایی آنها نشانه آن است که عملیات برای این شرکت به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی در طی چه مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک به نام “چالش برانگیزترین جهانی محیط زیست” این شرکت تا کنون تجربه کرده است.

“ما هیجان زده برای شروع بازگشایی فروشگاه در ایالات متحده در هفته آینده شروع با برخی از فروشگاه ها در آیداهو, کارولینای جنوبی آلاباما و آلاسکا” یک سیب نماینده در بیانیه ای گفت. “تیم ما به طور مداوم نظارت محلی هیت داده و دولت را ارشاد و به زودی به عنوان ما می توانید با خیال راحت باز ما فروشگاه های ما خواهد شد.”

اپل تنها شش فروشگاه در آن کشورها و نه تایید می کنند که همه آنها در حال افتتاح در هفته آینده. به طور کلی اپل 510 فروشگاه در سطح جهان و 271 فروشگاه ها در ایالات متحده

اپل گفت که تمرکز اصلی فروشگاه خواهد بود رفع محصولات و که آن را قرار داده و روش های ایمنی در محل برای محافظت از کارکنان و مشتریان از coronavirus از جمله دما چک برای مشتریان و کارکنان و اجتماعی فاصله و پوشش صورت برای کارکنان.

“ما اجتماعی جدید فاصله پروتکل اجازه می دهد تا برای تعداد محدودی از بازدید کنندگان در فروشگاه در یک زمان وجود دارد بنابراین ممکن است یک تاخیر برای پیاده روی در مشتریان است. ما توصیه می کنیم که در آن امکان خرید مشتریان آنلاین برای تماس تحویل و یا در فروشگاه انتخاب کنید تا” اپل در بیانیه ای گفت.

اگر چه اپل در فروشگاه های ایالات متحده بسته شده اند از اواسط ماه مارس این شرکت گزارش شده است افزایش اندکی در مجموع درآمد در سه ماهه منتهی به مارس. این شرکت همچنین گفت که به طور کلی خرده فروشی — از جمله فروش آنلاین — آمار یک رکورد در طول سه ماهه.

“آنچه که ما در این سه ماهه بود که فروشگاه آنلاین تا به حال فوق العاده سه ماهه” کوک گفت CNBC جاش لیپتون در ماه آوریل است. “رشد به معنای واقعی کلمه بود خاموش نمودار. و بنابراین من به مراقبت بیشتر در مورد ترکیبی از این دو نسبت به من انجام یک در خاص است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر