یک زن با استفاده از گوشی های هوشمند پیاده گذشته یک فروشگاه اپل در شانگهای چین, مارس 9 2019.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

اپل به طور موقت تعطیل, تمام فروشگاه های خود را در سرزمین اصلی چین از طریق Feb. 9 شرکت در روز شنبه است.

غول فن آوری گفت: در بیانیه ای گفت: “ما افکار خود را با مردم بیشتر بلافاصله تحت تاثیر Coronavirus و با کسانی که مشغول به کار در سراسر ساعت به مطالعه و از آن داشته باشد.”

“از فراوانی از احتیاط و بر اساس آخرین مشاوره از کارشناسان ما در حال بسته شدن تمامی شرکت ها و ادارات و فروشگاه ها و مراکز تماس در سرزمین اصلی چین از طریق فوریه 9,” آن را گفت.

فروشگاه آنلاین اپل در چین باز خواهد ماند و با توجه به این بیانیه.

آن اضافه شده است که آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و دوباره باز کردن فروشگاه خود را “به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اپل می کند که اکثریت آن را ساخت در چین و در نظر آن را یک بازار کلیدی. آن را حمل به 3.2 میلیون آیفون در چین از طریق دسامبر با توجه به CNBC محاسبات با استفاده از داده های دولت و این رقم تا از 2.7 میلیون واحد حمل در ماه دسامبر سال 2018 است. چین یک کلید رشد منطقه برای اپل که تلاش کرده است در برابر کم هزینه سازندگان تلفن است که فروش گوشی های آندروید.

اپل تا به حال آمار یک رکورد در روز چهارشنبه پس از شکوه درآمد و فروش و برآورد آن در سه ماهه اخیر.

درآمد خود را تا 9 درصد به $91.8 میلیارد دلار است که ضرب و شتم خود را هدایت و درآمد بودند تا حدی طراحی شده توسط آی فون درآمد که تا 8 درصد در قدرت از مدل های آی فون جدید به $55.96 میلیارد دلار است.

مدیر عامل شرکت تیم کوک گفت که اپل “چین” بخش که همچنین شامل تایوان و هنگ کنگ در حال بازگشت به رشد در سه ماهه به پایان رسید که در ماه دسامبر.

— CNBC یونیس Yoon و Kif Leswing کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de