فروشگاه اپل بسته شدن در چین می تواند تاخیر 1 میلیون آیفون فروش Wedbush می گوید

اپل کارکنان (تی شرت قرمز) و مشتری (R) پوشیدن محافظ facemasks دیده می شود در داخل یک فروشگاه اپل در پکن در تاریخ 30 ژانویه سال 2020

نیکولاس ASFOURI

اپل تصمیم به طور موقت شاتر فروشگاه خود را در چین به عنوان یک نتیجه از کروناویروس جدید می تواند تا 1 میلیون فروش آیفون اما بعید است که به یک تاثیر قابل توجهی در درآمد این شرکت تحلیلگران در Wedbush اوراق بهادار خبر داد.

“ما اعتقاد داریم با محدود حمل و نقل در شهرستانها عمده در سراسر چین و محدود ترافیک پا در شانگهای و پکن و شهرهای دیگر که در اکثر ~1 mm اپل در این منطقه می تواند در معرض خطر تغییر از چهارم مارس به ماه ژوئن سه ماهه اگر این همچنان به اواخر فوریه” تحلیلگران دانیال ایوس و Strecker Backe نوشت.

ایوس و Backe گفت که مجموع نمایندگی کمتر از 3 ٪ سالانه چینی فروش آیفون و که تاثیر به احتمال زیاد خواهد بود neglible.

اپل گفت: در روز قبل از آن که از “فراوانی از احتیاط و بر اساس آخرین مشاوره از کارشناسان” آن را خواهد دید از آن فروشگاه ها در این کشور سرزمین اصلی تا فوریه. 9.

این شرکت گزارش فوران چاه نفت درآمد در روز سه شنبه صادر شده اما هدایت با طیف وسیع تری نسبت به معمولی است که تیم کوک مدیر عامل شرکت نسبت به عدم قطعیت در اطراف این ویروس جدید آنفلوآنزا مانند عفونت است. این شرکت با قرار گرفتن در معرض گسترده به بازار مصرف و متکی بر این کشور برای اکثریت آن را ساخت.

ایوس و Backe نوشت که اثر شیوع بیماری در سهام این شرکت کاهش بود زیرا اپل رول عمده فروش در اطراف چینی سال جدید که در محل Jan. 25.

“در حالی که شیوع کروناویروس یک وضعیت غم انگیز و مربوط به تیتر برای سرمایه گذاران به سهام ما معتقدیم اساسی تاثیر از این موضوع به اپل بالا-خط ناچیز است به خصوص که در این سال وجود دارد عمده کاهش قیمت و یا تاریخ و زمان آخرین دقیقه فروش در سراسر سال نو چینی که ما را دیده اند در سال های قبل به خار فروش در کلید منطقه” آنها نوشت.

این شرکت گزارش شده است درآمد حاصل از $91.8 میلیارد دلار سه ماهه گذشته به ضرب و شتم خود را تخمین می زند. رشد سوخت در بخش بزرگی از حدود 56 میلیارد دلار در فروش آیفون حتی به عنوان شرکت از دست رفته تخمین می زند برای خدمات درآمد.

نزدیک به 12000 موارد coronavirus گزارش شده در سطح جهان و مرگ و میر از این ویروس رسیده 259 شنبه صبح. بسیاری از کسب و کار با رد پا در چین باید به طور کامل و یا جزئی به حالت تعلیق عملیات در این کشور و محدود کارکنان از سفر وجود دارد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که جدید کروناویروس شد اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>