ارزش سهام اپل اسلاید پس از coronavirus ارشاد هشدار به عنوان آن جهانی تامین کنندگان چکش

ارزش سهام اپل کاهش یافت و بیش از 3 درصد در قبل از بازار تجارت روز سه شنبه پس از آن هشدار داد که انتظار ندارد به ملاقات خود هدايت مارس چهارم به دلیل تاثیر از coronavirus.

شیوع ویروس است که به کشته شدن بیش از 1800 نفر نیز منجر به چین تعطیلات سال جدید در حال گسترش و کارخانه ها و فروشگاه های خرده فروشی در بسته برای یک دوره طولانی تر از زمان.

اپل وجود دارد گفت: “کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما پیش بینی کرده بود” با اشاره به مسائل اطراف خود را عرضه و تقاضا است.

ایالات متحده در فن آوری های غول بزرگ قرار گرفتن در معرض چین با حدود 15 درصد از درآمد آینده از این منطقه و بسیاری از محصولات خود از جمله سودآور آی فون ساخته شده وجود دارد.

اپل گفت: تمام امکانات ساخت آن را دوباره در چین افتتاح شد اما “ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود” که منجر به “آیفون عرضه نمایند.”

همه آن را در فروشگاه های خرده فروشی بسته شده اند و با برخی هنوز باقی مانده بسته است. آنهایی که باز دوباره در حال فعال در محدود راه با “بسیار کم مشتری ترافیک” است که آمار تقاضا است.

کارکنان پوشیدن ماسک در فروشگاه اپل در پکن در تاریخ 17 فوریه سال 2020 در پکن ، ترس از شیوع ویروس اپل بسته تمام فروشگاه ها در چین در تاریخ 1 فوریه.

Lintao ژانگ | گتی ایماژ

تحلیلگران کاهش درآمد خود چشم انداز و آیفون حجم فروش برای سه ماهه آینده.

بارکلیز انتظار مارس چهارم آی فون محموله به در آمده و 40.8 میلیون در مقابل آن پیش بینی قبلی از 44 میلیون نفر است. این بانک کاهش آن در ماه ژوئن چشم انداز از 36 میلیون واحد به 33.8 میلیون. همچنین کاهش قیمت آن هدف برای سهام اپل از $304 به $297.

در ضمن جی پی مورگان کاهش آن, آیفون, حجم انتظارات در یک توجه داشته باشید در روز سه شنبه به 39.5 میلیون واحد در ماه مارس چهارم مقابل قبل از برآورد 47.5 میلیون.

از نظر درآمد, جی پی مورگان گفت که انتظار دارد اپل به گزارش درآمد 60 میلیارد دلار در ماه مارس سه ماهه و سود هر سهم $2.70 در مقابل برآورد قبلی خود را از $3.02.

در سه ماهه اول سال مالی انتشار درآمد در ماه گذشته اپل داده بود گسترده تر از حد معمول درآمد هدایت $63 میلیارد دلار به 67 میلیارد دلار به دلیل عدم قطعیت در اطراف coronavirus. اما اپل نمی دهد تجدید نظر ارشاد در آخرین هشدار است.

مورگان استنلی با این حال انتظار دارد که درآمد از دست رفته در ماه مارس سه ماهه به تحت فشار قرار دادند تا چهارم پس از آن.

“ما فرض اپل به پایان می رسد مارس چهارم با سه هفته از آی فون کانال موجودی در مقابل عادی شش هفته به نمایندگی از $7.5 B کمبود درآمد در سه ماهه” بانک گفت: در یک توجه داشته باشید در روز سه شنبه. “به محافظه کار ما فرض کنیم 80 درصد از کانال موجودی بازسازی پخش در ماه ژوئن سه ماهه با مانده افزایش سپتامبر چهارم درآمد.”

اپل coronavirus هشدار ارسال امواج از طریق زنجیره عرضه جهانی سهام. در آسیا, هنگ کنگ-ذکر شده AAC فن آوری های که باعث می شود haptics و آکوستیک اجزای کاهش بیش از 3.6%. Chipmaker TSMC پایین بود حدود 3% در حالی که سامسونگ الکترونیک نیز پایین تر است.

در اروپا گفت و گو, نیمه هادی تضعیف بیش از 4 ٪ در حالی که AMS STMicro و ASML همه سقوط کرد.

CNBC مایکل بلوم کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>