اپل در حال حاضر $192.8 میلیارد دلار پول نقد در دست را از سه ماهه گذشته

اپل در حال حاضر $192.8 میلیارد پول نقد در دست با توجه به شرکت های مالی درآمد سه ماهه دوم گزارش منتشر شده در پنج شنبه.

که پایین 7.4% از آن در سه ماهه اول سال مالی 2020 از زمانی که شرکت گزارش $207.06 میلیارد پول نقد شمع.

اپل به طور مداوم به میزبانی یکی از بزرگترین نقدی شمع در میان شرکت های ایالات متحده است اما در مواجهه با فشار از Covid-19 بیماری همه گیر.

یکpple ادامه خواهد داد به خرید سهام آن در میان همه گیر این شرکت اعلام کرد. آن مجاز است افزایش 50 میلیارد دلار در این شرکت اشتراک خرید مجدد برنامه علاوه بر سود سهام از $0.82 در هر سهم. در اپل مالی 2019 آن را صرف $67.1 میلیارد repurchasing سهام و $14.1 میلیارد دلار بر سود سهام.

شرکت فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان به جز چین و کره جنوبی هستند تا اطلاع ثانوی بسته. هنوز اپل در ادامه به راه اندازی محصولات خود در سه ماهه دوم در میان نشانه هایی از رکود اقتصادی جهانی.

اپل گزارش داد که آیفون خود را درآمد پایین بود 7 ٪ در سال بیش از سال, هر چند که تا حدی تحت پوشش 16 درصد افزایش در خدمات درآمد. مجموع رشد درآمد برای سه ماهه کاهش به 0.5% 9% یک ربع پیش.

“این بسیار منحصر به فرد سه ماهه. من تا به حال هرگز هر چیزی کاملا شبیه به این. من امیدوارم که هرگز آن را دوباره اما من فوق العاده افتخار شرکت و چه زمانی که در طول دوره زمانی” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت CNBC جاش لیپتون.

ارزش سهام اپل کاهش یافت و کمی در گسترش تجارت پس از این شرکت گزارش شده $58.3 میلیارد دلار در درآمد و درآمد از $2.55 هر سهم.

— CNBC Kif Leswing کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>