موسیقی اپل در حال حاضر در دسترس در وب به طوری که شما لازم نیست که به استفاده از iTunes

اپل موزیک برای وب

تاد Haselton | CNBC

موسیقی اپل در حال حاضر در دسترس برای جریان در مرورگر وب خود را. اپل موزیک برای وب بی سر و صدا به راه اندازی نسخه بتا در ماه سپتامبر اما به نظر می رسد تضعیف تحت رادار برای بسیاری از مردمی که نمی دانم این سرویس وجود داشته است.

اپل موزیک برای وب نیاز به یک اشتراک در $9.99 در هر ماه است و شبیه به Spotify در وب سرویس. آن را به شما اجازه می دهد جریان بیش از 60 میلیون آهنگ دسترسی به لیست پخش و آلبوم و هنرمندان و علاقه مندی های شما ممکن است ذخیره شده در آی فون خود را.

نسخه وب مناسب است برای مشترکان که به طور معمول با استفاده از اپل برنامه موسیقی در آی فون یا آی پد, اما نه استفاده از این سرویس بر روی یک کامپیوتر ویندوز که در آن آنها می خواهم که به دانلود و نصب اپل معروف تنبل نرم افزار iTunes. آن را به عنوان مربوط به کاربران مکینتاش اپل به عنوان جایگزین iTunes با یک مقدار بهتر برنامه فقط برای موسیقی (به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های جداگانه برای پادکست ها و تلویزیون) در جدیدترین نسخه macOS.

نسخه وب همان تمیز و آسان برای استفاده و رابط به عنوان سیب موزیک در مک آی فون و آی پد. وجود دارد یک لیست از لیست پخش خود و بخش های مختلف موسیقی اپل مانند برای شما که توصیه می شود آهنگ مرور و رادیو در پنل سمت چپ. و شما به راحتی می توانید جستجو و جریان موسیقی های جدید. آن ساده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>