اپل, مایکروسافت, گوگل, نگاهی به حرکت تولید از چین است. که آسان نخواهد بود

مشتریان در اپل آی فون جدید 11 سری گوشی های هوشمند در فروشگاه های خرده فروشی اپل در شرق نانجینگ جاده در شانگهای.

الکس Ta | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

ایالات متحده-چین در سال گذشته و شیوع کروناویروس جدید, آمریکا تکنولوژی, شرکت اپل, مایکروسافت و گوگل بنا به گزارش نگاه به حرکت بیشتر در تولید محصولات سخت افزاری از جهان و دومین اقتصاد است.

اما کاهش اتکا به چین آسان نخواهد بود.

“ساخت چین به مراتب بیشتر شده و به آمریکا زنجیره تامین از همیشه قبل از” Sean Maharaj مدیر عامل در AArete جهانی مشاوره مدیریت.

چشم در ویتنام, تایلند

گوگل و مایکروسافت در حال شتاب گرفتن تلاش های خود را برای تغییر تولید سخت افزار به سایر نقاط آسیا و شاخص Nikkei Asian Review گزارش هفته گذشته است.

این مشکل برای همه این کشورها این است که در حال حرکت زنجیره تامین به سرعت خواهد بود یک کار دشوار و چین هنوز هم نقش عمده ای بازی. که ممکن است به معنای کاهش ریسک بسیار سخت تر است.

شاخص Nikkei با استناد به افراد با دانش مستقیم از این موضوع گفت: گوگل قرار است به زودی تولید یک آینده کم هزینه گوشی شایع به نام صفحه 4a در ویتنام به عنوان به زودی به عنوان آوریل است. آینده گل سرسبد گوشی های هوشمند را نیز تولید می شود وجود دارد در نیمه دوم سال با توجه به گزارش.

گوگل نیز خواسته یک شریک تولید در تایلند به آماده سازی خطوط تولید خود را به اصطلاح خانه هوشمند محصولات مانند دستیار صوتی را فعال کنید سخنرانان شاخص Nikkei گفت. در ضمن مایکروسافت امیدوار است برای شروع تولید در ویتنام در سه ماهه دوم برای سطح آن خط از نوت بوک ها و رایانه های شخصی رومیزی آن اضافه شده است.

هر دو از این شرکت های سخت افزار شده است به طور عمده در چین تولید می شود تا به حال. مایکروسافت به نظر کاهش یافته در حالی که گوگل نمی پاسخ به دو درخواست برای اطلاعات در هنگام تماس توسط CNBC.

در سال گذشته اپل بود در این گزارش به دنبال شروع یک محاکمه برای تولید آن AirPods در ویتنام و خواسته تولید کنندگان به دنبال به حرکت 15 ٪ تا 30 ٪ از تولید از چین به سایر نقاط جنوب شرق آسیا است.

اپل نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

اجزای ‘چوک نقطه’

به درک و چرا از آن مهم است برای شکستن فرآیند تولید. P. S. Subramaniam شریک استراتژیک عملیات عمل کارنی توضیح می دهد که وجود دارد قطعات الکترونیکی مانند نمایش و حافظه ماژول ها مانند دوربین های دیجیتال و مونتاژ کالاها به پایان رسید.

حدود 40 ٪ از تمام شده کالا از چین آمده در سطح جهان امروز و وجود ظرفیت در دیگر مناطق جهان Subramaniam گفت. پس از آن “آسان تر (به) تنوع بخشیدن به دور از چین در کوتاه مدت (3-6 ماه) برای اکثر شرکت ها است که باید به خوبی طراحی و توسعه محصول و فرایند مونتاژ, اسناد و مدارک,” او اضافه شده است.

در همین حال حدود 60 درصد از ماژول های ساخته شده در چین. که سخت تر به حرکت به دور “اما هنوز هم امکان پذیر است”, Subramaniam گفت.

تغییر ساخت مکان کمک می کند تا تنوع در خطر نیست درمان-و در واقع می تواند تبدیل به یک بازی ضربت سخت زدن یک مول.

برایان Ma

VP دستگاه های تحقیقاتی IDC در

اجزای بخشی از یک مسئله بزرگتر.

“این است که مفرد چوک نقطه به عنوان اجزای یک عنصر لازم در ماژول ها و کالاها به پایان رسید مجامع. این است که بسیار سخت به حرکت می کند به عنوان آن نیاز به کل اکوسیستم Subramaniam گفت CNBC.

حرکت جزء تولید در خارج از چین نیز خواهد بود دشوار است با توجه به تثبیت آن است و چه مدت آن را برای ایجاد ظرفیت در یک کشور دیگر.

“برخی از مجمع می تواند نقل مکان کرد و در جای دیگر اما این خطوط تولید را به زمان برای راه اندازی و علاوه بر این هیچ کشور دیگری عرضه نیروی کار چین” جان هارمون تحلیلگر ارشد در Coresight تحقیقات گفت: CNBC.

در بالا از آن از تامین کنندگان قطعات است که شرکت ها تکیه خواهد شد که تولید خود را در چین. که می تواند هر گونه حرکت برای یک آمریکایی شرکت فن آوری به تنوع بسیار طولانی تر روند.

“دیگر تامین کنندگان چینی, تایوانی, ژاپنی یا کره ای که تعیین کرده اند تا امکانات در اطراف این کارخانه های تولیدی در چین را به هم تنوع است که می تواند این تغییر کمی کمتر سریع” نیل شاه و یک شریک در مقابل تحقیقات گفت: CNBC.

‘تبدیل یک هواپیما در اطراف به آرامی’

AArete را Maharaj گفت که تنوع عرضه زنجیره ای دور از چین می تواند اتفاق می افتد اگر آن را آهسته خواهد بود.

“این مثل این است که تبدیل یک هواپیما در اطراف به آرامی گفت:” CNBC. “من فکر می کنم بسیاری از شرکت ها شده اند به طور جدی بررسی زنجیره تامین استراتژی های کاهش ریسک.”

“هنگامی که شرکت ها می خواهند به سرعت حرکت می کند و سرمایه گذاری آنها می تواند. و آنها از نزدیک با دولت های محلی و کسب و کار آن را به رخ” Maharaj گفت. “با توجه به بالا حرکت — یعنی کره جنوبی و تایوان و ویتنام و غیره. — این می تواند تمام بازی را با سرعت بیشتری از ما در ابتدا انتظار داشتند.”

در نهایت هر چند در حال حرکت برخی از تولید از چین ممکن است چیزی است که باعث کاهش خطر ابتلا به شرکت های قابل توجهی.

“تغییر ساخت مکان کمک می کند تا تنوع در خطر نیست درمان-و در واقع می تواند تبدیل به یک بازی whack-a-mole” برایان Ma, معاون رئیس جمهور از دستگاه های تحقیقاتی IDC در گفت CNBC. “Coronavirus در حال حاضر گسترش به کشورهای دیگر در حالی که جنگ تجاری تعرفه های مشابه می تواند هدفمند کشورهای دیگر در طول زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>