اپل جمع آوری داده ها از نقشه های اپل نشان می دهد که چگونه به خوبی مردم اجتماعی فاصله

تیم کوک مدیر اجرایی اپل در سال 2019 DreamForce کنفرانس در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا در نوامبر. 19, 2019.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

اپل در روز سه شنبه راه اندازی یک ابزار جدید است که نشان می دهد که چگونه به خوبی مردم زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل. آن جمع آوری داده های ناشناس از نقشه های اپل و کار می کند به طور مشابه به آنچه که گوگل انجام شده است نشان می دهد روند از نقشه های گوگل.

شما می توانید پلاگین در یک شهرستان و یا یک منطقه و دیدن یک نمودار چقدر مردم در حال حرکت در آن منطقه است. آن را طراحی شده به طور خاص برای حرفه ای بهداشت و درمان و دولت, به طوری که آنها می توانید اطلاعات دانلود و دیدن اگر مردم به ماندن در داخل خانه یا در حال حرکت آزادانه تر از توصیه می شود.

اپل می گوید این تولید اطلاعات جدید خود با Covid-19 تحرک ابزار توسط “شمارش تعداد درخواست های ساخته شده برای اپل نقشه برای جهت.”

در اینجا یک مثال از این ابزار جدید که نشان می دهد یک قطره در درخواست برای پیاده روی و مسیرهای حمل و نقل در شهر نیویورک از ماه مارس:

اپل تحرک روند نمودار

اپل

“این مجموعه داده شده و سپس نسبت به منعکس کننده تغییر در حجم از مردم پیاده روی و یا در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی در سراسر جهان” اپل گفت: در یک نسخه. “در دسترس بودن داده ها در یک شهر خاص کشور یا منطقه است که موضوع را به تعدادی از عوامل از جمله آستانه را به جهت درخواست های ساخته شده در هر روز.”

اطلاعات اپل جمع آوری نیست به هر اپل ایدی پس از آن نمی دانم چه هر فرد انجام شده است. اپل گفت: از آن خواهد شد به روز رسانی این اطلاعات روزانه به طوری که دولت های بهداشت حرفه ای و عمومی باید از تازه ترین اطلاعات در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>