اپل یک توافق جدید با آمازون است که اجازه می دهد تا شما اجاره فیلم از طریق نخست تصویری بر روی آی فون

تیم کوک مدیر اجرایی اپل در سان ولی, آیداهو, ایالات متحده در جولای 12, 2019.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

آمازون نخست برنامه های ویدئویی بر روی آی فون و تلویزیون اپل در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران را به اجاره و خرید فیلم ها در داخل برنامه با استفاده از یک کارت اعتباری در فایل با آمازون است. این یک تغییر بزرگ است.

برای بسیاری از برنامه های اپل فروشگاه App سیاست نیاز است که محتوای دیجیتال خریداری شود و برای پرداخت از طریق اپل سیستم پرداخت که 30 ٪ از قیمت خرید. آمازون قبلا کاهش یافته است به ارائه در برنامه خریدهای در آن برنامه های iOS.

“اپل تاسیس شده برنامه برای حق بیمه و اشتراک ویدیو سرگرمی دهندگان به ارائه انواع منافع مشتری — از جمله ادغام با اپل تلویزیون, برنامه پخش 2 پشتیبانی tvOS, برنامه, جهانی, جستجو, سیری پشتیبانی و قابل اجرا که در آن یک یا صفر نشانه” یک سخنگوی اپل گفت: CNBC.

“در مقدماتی حق بیمه تصویری برنامه های سرگرمی مانند نخست ویدئو Altice یک و Canal+, مشتریان باید گزینه ای را برای خرید و یا اجاره فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با استفاده از روش پرداخت به خود و ویدئو های موجود اشتراک.”

شما می توانید در حال حاضر اجاره ویدئوها در آیفون از طریق آمازون نخست تصویری برنامه.

Kif Leswing | CNBC

سیب معمولی 30% کاهش از خرید دیجیتال دارای سرخوردگی برخی از توسعه دهندگان که می گویند که هزینه لطمه می زند و حاشیه های خود را. این یکی از بخش های اصلی از Spotify ضد تراست شکایت با تنظیم کننده های اتحادیه اروپا, به عنوان مثال.

Altice یکی شده بود در این برنامه از اوایل این سال است. Canal+ مشتریان شده اند قادر به استفاده از کارت خود را در فایل برای خرید و یا اجاره فیلم, پس از سال 2018 است. آمازون مشارکت در برنامه زنده رفت در روز چهارشنبه با توجه به اپل. آمازون نماینده نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

حد فعلی به “حق بیمه اشتراک ویدئو” خدمات ممکن است به تشویق توسعه دهندگان که بازی و مطالب دیگر به فشار برای منافع همان.

حماسه بازی مدیر عامل شرکت Tim Sweeney شده است صوتی در مورد این موضوع در گذشته به عنوان مثال. Fortnite یکی از حماسه را به عنوان است برای کسب درآمد از طریق خرید در برنامه.

“بازی حماسی از صمیم قلب با پشتیبانی از سیستم عامل گوشی های هوشمند و دیجیتال فروشگاه باز به پرداخت پردازش رقابت” Sweeney گفت CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>