اپل جریمه یک رکورد $1.2 میلیارد دلار توسط آنتی تراست مقامات

نمای جدید فروشگاه اپل شانزه لیزه است که دیده می شود در مطبوعات بازدید در 15 نوامبر 2018 در پاریس, فرانسه. اپل باز خواهد شد بزرگترین فرانسوی فروشگاه در خیابان شانزه لیزه در پاریس روز یکشنبه 18 نوامبر 2018.

Chesnot | گتی ایماژ

فرانسوی ضد تراست مقامات دستور اپل در روز دوشنبه به پرداخت 1.1 میلیارد یورو ($1.23 میلیارد دلار) جریمه برای ضد رقابتی رفتار است.

و مخابراتی گفت: آی فون-ساز شد و به جرم ایجاد کارتل در آن شبکه توزیع و سوء استفاده از وابستگی اقتصادی خود در خارج از نمایندگان فروش.

دو شرکت اپل و عمده فروشان نیز جریمه برای توافق بر قیمت: فناوری اطلاعات و Ingram Micro دریافت جریمه از 76.1 میلیون یورو و 62.9 میلیون یورو بود. هر دو شرکت بودند بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

فرانسه قدرت گفت: این مجازات در مجموع 1.24 میلیارد یورو — بزرگترین تا کنون دست به پایین در یک مورد.

“اپل و آن دو فروشان توافق برای رقابت و جلوگیری از توزیع کنندگان از رقابت با یکدیگر موجب استریل بازار عمده فروشی برای محصولات اپل” گفت: Isabelle de Silva, رئیس جمهور فرانسه در رقابت قدرت.

یک سخنگوی اپل گفت: CNBC: “و مخابراتی تصمیم بسیار مأیوس کننده است. آن مربوط به شیوه از بیش از یک دهه پیش و باطل 30 سال سابقه که همه شرکت ها در فرانسه با تکیه بر یک سفارش است که باعث هرج و مرج برای شرکت در تمام صنایع. ما به شدت به مخالفت با آنها و برنامه ریزی برای تجدید نظر شود.”

روز دوشنبه اعلام دوم خوب است که مقامات فرانسوی تحمیل کرده اند در اپل در دو ماه. تنظیم آمار اپل با 25 میلیون یورو در ماه فوریه بیش از نرم افزار خود را به روز رسانی که شد به این نتیجه رسیدند که آهسته تر اپل است.

ارزش سهام اپل شد و پایین تر از 13 درصد در روز دوشنبه premarket در میان گسترده مبتنی بر حرکت های پایین تر در بازار سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>