مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در مراسم نشست اقتصادی برگزار شد برای توسعه چین فروم در پکن در 23 مارس 2019.

لوران Fievet | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اپل گفته است که گسترش آن تعطیلی فروشگاه در چین به علت شیوع کروناویروس در منطقه است.

“پس از مشاوره کامل با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی ما در حال کار به سمت بازگشایی دفاتر شرکت های بزرگ ما و تماس با مراکز هفته فوریه 10, و ما در حال آماده سازی برای بازگشایی ما فروشگاه های خرده فروشی این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی مشتریان ما را به عنوان تاریخ افتتاح نهایی هستند. فروشگاه آنلاین ما باز می ماند. به عنوان ما به تدریج بازگشت به کار اولویت اول ما این است که به خوبی از تیم ما تامین همکاران و مشتریان در سراسر چین است. افکار ما همچنان با کسانی که تحت تاثیر Coronavirus و کسانی که مشغول به کار در سراسر ساعت به درمان مطالعه و شامل گسترش آن.”

در اوایل این ماه اپل گفت: این برنامه ریزی را تعطیل تمام فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین از طریق Feb. 9 “[o]ut فراوانی از احتیاط.”

چین یک بازار مهم و تولیدی منطقه برای اپل. این یک کلید رشد راننده این شرکت که حمل 3.2 میلیون اپل وجود دارد از طریق دسامبر با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط چین آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات و دولت فکر می کنم تانک. بالا تحلیلگر Ming-Chi Kuo برش آی فون حمل و نقل پیش بینی 10 درصد برای سه ماهه اول سال 2020 با توجه به کوروناویروس.

— CNBC لورا Batchelor کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه چین شیوع کروناویروس سهام تاثیر می گذارد مانند اپل و نایک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de