مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک می گوید شرکت دیدم یک چشم انداز مثبت در سراسر هیئت مدیره در اواخر ماه آوریل با تشکر محرک و کار از خانه

هنگامی که اپل در گزارش درآمد سه ماهه دوم در روز پنج شنبه مدیران شرکت را ارائه نمی دهد راهنمایی های مالی برای سه ماهه منتهی به ماه ژوئن است.

تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: در مصاحبه ای با CNBC جاش لیپتون که این شرکت ساخته شده است که تصمیم به دلیل “این سخت است برای دیدن از شیشه جلو به دانستن آنچه که بعد از 60 روز شبیه است.”

اما هر دو کوک و اپل CFO Luca Maestri داد بسیار کمی از رنگ در تماس با تحلیلگران در مورد آنچه دیده می شود از لحاظ اقتصادی در پاسخ به Covid-19 و چگونه اپل شانس تا کنون به عنوان اقتصاد جهان بریس برای یک مستند مربوط به رکود و چین شروع می شود و به لحاظ اقتصادی بهبود یافتن از آن دوره قرنطینه.

یک چشم انداز مثبت در سراسر هیئت مدیره’

اپل مدیران مورد بحث چگونه زمان بندی مستندات در سراسر جهان تحت تاثیر تقاضا برای محصولات اپل.

“اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در چین, ما داشتیم واقعا خوب ژانویه این مستند آغاز شده وجود دارد نسبت به پایان ماه ژانویه به عنوان شما می دانید. مه ما شاهد شیب کاهش در تقاضا. ما بسته به فروشگاه ما در ماه فوریه است. به عنوان مستند کامل در اواسط ماه فوریه نسبت به نیمه دوم ماه فوریه شروع کردیم به باز کردن فروشگاه” کوک گفت.

کوک گفت: ترافیک فروشگاه در چین شد تا از فوریه اما نه به جایی که آن را قبل از این مستند آغاز شده وجود دارد.

زمانی که مستندات آغاز شده و در بقیه جهان در اواسط ماه مارس اپل شاهد کاهش شدید تقاضا در خارج از چین کوک گفت. اما او زده توجه داشته باشید خوش بینانه در مورد قریب الوقوع, بازیابی ذکر است که همه چیز شروع به دنبال یک کار خیلی بهتر در نیمه دوم آوریل.

“چیزی واقعی برای بقیه جهان اتفاق افتاده است در ماه مارس زمانی که پناهگاه در محل سفارشات در رفت و از خانه کار می کنند آغاز شد. برای کسانی که دو دوره سه هفته در پایان سه ماهه ما شاهد یک کاهش شدید در تقاضا” کوک گفت. “اگر شما در حال حاضر گام به گام تا آوریل و نگاهی که اوایل ماه آوریل آغاز شده بود تا پایان ماه مارس اما در نیمه دوم آوریل دیده ایم یک چشم انداز مثبت در سراسر هیئت مدیره.”

کوک همچنین به دو دلیل: بسته های مشوق و تغییر به کار از خانه.

“بخشی از آن است با توجه به برنامه های محرک اقتصادی با در نظر گرفتن اثر در ماه آوریل است. و سپس بخشی از آن است که احتمالا رفتار مصرف کننده از دانستن این است که برای رفتن در حالی که برای کمی طولانی تر و گرفتن برخی از دستگاه ها و غیره به انتظارنشسته بودند تا به کار در خانه بیشتر” کوک گفت.

iPads ها و لپ تاپ ها در, هدفون, و اپل صدمه دیده خواهد شد

برخی از محصولات اپل را خواهد کرایه بهتر در بازار بیش از دیگران در طول همه گیر مدیران گفت.

اپل و بیشتر رایانه قدرتمند است که شامل Mac و iPad خطوط می تواند قوی چهارم به عنوان مردم نیاز به کامپیوتر در خانه است.

“ما معتقدیم که اپل و مک می خواهید برای بهبود در یک سال بیش از سال اساس در طول این سه ماهه و این مشتریان هستند که یا در نظر گرفتن آموزش آنلاین و یا کار از راه دور” کوک گفت.

با این حال خرید و فروش دستگاه های تلفن همراه مانند اپل, هدفون, و ساعت اپل به احتمال زیاد آمار مدیران گفت.

“بر روی آی فون و Wearables ما انتظار یک سال بیش از سال درآمد عملکرد به بدتر در چهارم ژوئن نسبت به ماه مارس سه ماهه” Maestri گفت.

“در طول سه هفته گذشته از سه ماهه که این ویروس در سطح جهان گسترش و اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند در سراسر جهان از جمله بسته شدن همه ما فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین در مارس 13, و بسیاری از کانال شریک فروش در سراسر جهان ما شاهد فشار رو به پایین بر روی تقاضا به خصوص برای آی فون و Wearables” کوک گفت.

Maestri گفت که مردم برگزاری بر روی خود اپل ، “در حالی که ما از دیدن اندکی کشیدگی ما در چرخه جایگزینی نسبت به پایان سه ماهه که ما نسبت به گسترده نقطه از فروش, تعطیلی ما فعال نصب پایه اپل رسیده است و تمام زمان بالا.”

کوک گفت: در تماس با او را نمی بینم اپل مشتریان تجاری را به کمتر از گران قیمت و دستگاه های ذخیره سازی کمتر و یا قدرت.

محصول دیگر خطوط به احتمال زیاد صدمه دیده از این بیماری همه گیر شامل اپل گارانتی برنامه AppleCare است که اغلب به فروش می رسد در فروشگاه همراه با کامپیوتر و گوشی و اپل نسبتا کوچک تبلیغ کسب و کار که شامل تبلیغات جستجو در فروشگاه برنامه اپل, تبلیغات در داخل اپل اخبار اپلیکیشن و “شخص ثالث موافقت نامه” Maestri گفت.

کنترل از راه دور محل کار و مدرسه می تواند بزرگ

اپل مدیران بارها و بارها صحبت کردیم تا این شرکت آموزش و سرمایه گذاری و فروش نرم افزار نشان می دهد که آن را می بیند فرصت قابل توجهی به مردم در سراسر جهان کار می کنند و رفتن به مدرسه از خانه.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم پیدا کردن که آنها می توانند یاد بگیرند از راه دور و بنابراین من گمان می کنم که این روند تسریع خواهد شد برخی از” کوک گفت. “من فکر می کنم که احتمالا هم درست در مورد کار از راه دور در برخی از مناطق, در برخی از مشاغل.”

Maestri مورد بحث برخی از اپل مشتریان سازمانی مانند IBM و SAP و آنچه را که آنها انجام داده ایم برای فعال کردن کار از خانه از جمله اینکه قادر به مدیریت شرکت ماشین آلات از راه دور و استقرار ماشین آلات جدید به راحتی.

“ما دیده ایم نمونه های بی شماری از محصولات جدید و استقرار اجرا فقط در چند ساعت. برای نمونه کار با ما در نیویورک تیم است. Peloton مثلا کار با ما در نیویورک تیم برای اعزام یک ناوگان از مکینتاش یک شب تا به تیم خود می تواند کار از راه دور” Maestri گفت.

اپل گفت که آن را تحویل سفارشات بزرگ از iPads ها به سیستم مدرسه از جمله 100,000 در لس آنجلس و 350,000 در نیویورک است.

کوک می گوید که اپل با این نسخهها کار از خانه برخی از کارکنان خود را سازنده تر هستند اما آن را در سراسر هیئت مدیره.

“همه عادت کردن به کار در خانه” کوک گفت. “در برخی از مناطق این شرکت از افراد ممکن است حتی بیشتر مولد در برخی از مناطق دیگر آنها نه به عنوان مولد. پس از آن مخلوط بسته به آنچه در این نقش هستند.”

تولید در چین است پشت در ‘سطح معمولی’

اپل execs روشن بود در تماس روز پنج شنبه: آن زنجیره تامین است که قصد بازگشت به حالت عادی است که مفاهیم محصول جدید راه اندازی از طریق پایان سال که کوک به نام شرکت “lifeblood.”

اپل دستگاه های پیچیده کامپیوتر با صدها نفر از نقاط مختلف از تامین کنندگان مختلف بسیاری از آنها در چین بر اساس. اپل مونتاژ نهایی است که عمدتا در چین انجام شده و همچنین.

در حالی که چین تعطیل در ماه ژانویه شهرستانها باید دوباره باز شده و مردم در حال رفتن به کار.

“در حالی که ما احساس موقت برخی از محدودیت عرضه در ماه فوریه ما تیم عملیات تامین کنندگان و شرکای تولید شده اند با خیال راحت بازگشت به کار و تولید در سطح معمولی نسبت به پایان ماه مارس” کوک گفت: در تماس است.

اپل CFO گفت که او پیش بینی تولید و یا مسائل مربوط به عرضه محصولات جدید اپل منتشر کرده است در این بیماری همه گیر از جمله های جدید کم هزینه آی فون و آی پد.

“ما در یک نمونه عرضه و موقعیت از جمله معمول ما سطح شیب دار در ارتباط با محصولات جدید به تازگی راه اندازی” Maestri گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *