یک سپر سال برای اپل شکوفه ایجاد شده توسط هفته از آفتاب است که افزایش شانس یک برداشت خوب اعتماد ملی گفته است.

زمستان معتدل و تابستان گرم سال گذشته همراه با افزایش درجه حرارت به 24C در این بهار گل فصل را با کمی باران در آوریل منجر به سنگین برای شکوفه درختان سیب.

زنبور عسل در حال فعال تر به عنوان یک نتیجه از آفتاب و عدم وزش بادهای مجاز شکوفه برای باز کردن دیگر خیلی بیشتر گل می تواند گرده افشانی.

Rialto Fruit and Vegetables Market, Venice
تصویر: زنبورها شده اند فعال تر چون آفتاب و عدم بادهای قوی

اعتماد ملی است که به نظر می رسد پس از بیش از 200 سنتی باغ های سیب در سراسر انگلستان, ولز و ایرلند شمالی و رشد می کند میراث ارقام وجود دارد گفت: تا به حال شده است در برجسته نشان می دهد در برخی از سایت های خود.

دیو Bouch سر باغبان در Cotehele در Cornwall است که 10 هکتار از باغات و بیش از 125 گونه از درخت سیب از جمله Cornish Honeypinnick, Limberlimb خوک بینی و لیمو Pippin گفت: “از آن شده است استثنایی سال برای شکوفه های این بهار.

“سیب دوسالانه وقتی که می آید به برداشت به طوری که آنها به طور طبیعی باید بهتر از سال بیش از دیگران و محصول است که بسیار وابسته به بارش باران در ماه های آینده.

“که گفت: شمال مخفیگاه آنان را نسبت به یک محصول بزرگ این پاییز.”

بیشتر از انگلستان

شکوفه درخت سیب به نظر می رسد در اوایل بسیاری از نقاط کشور مانند قرن 17th باغ در Ardress در ایرلند شمالی که در آن درختان گلدار دو هفته جلوتر از برنامه با توجه به شرایط گرم.

مستاجر کشاورز گرگ MacNeice که تولید سیب از 5,000 درختان در سایت گفت: “ما تا به حال اولین شکوفه در مدت زمان طولانی.

“مانند جاهای دیگر در جزایر بریتانیا ما احساس اثرات تغییر آب و هوا و خفیف تر و وتر زمستان معنی بهار ما رشد در درختان سیب نیز می شود زودتر رفتن.”

People have been encouraged to look at nature during the lockdown
تصویر: مردم تشویق شده اند در نگاه به طبیعت در طول مستند

اعتماد ملی راه اندازی شد #BlossomWatch در ماه مارس به تشویق مردم برای اطلاع از شکوفه درختان از خود ویندوز و یا در باغ خود را در چهره COVID-19 مستند.

مبارزات انتخاباتی است که درخواست از مردم برای به اشتراک گذاشتن تصاویر در رسانه های اجتماعی ثابت شده است محبوب با هزاران نفر از تصاویر ارسال شده آنلاین.

نیک فریزر سر باغبان در Nunnington سالن در شمال یورکشایر: “ما به هفته ششم از مستند در حال حاضر و مردم ولع مصرف برای طبیعت است.

“شاید یکی از دلایلی که این سال را به شکوفه به نظر می رسد بسیار دیدنی و جذاب است که همه ما در حال پرداختن به آن ما در حال گرفتن زمان به درستی به توقف و نگاه و منعکس کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de