اپل و گوگل در یک طرح بلند پروازانه برای کمک به مقامات آهنگ coronavirus — در اینجا چیزی است که باید اتفاق می افتد در حال حاضر

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن گذشته یک فروشگاه اپل در پکن در 17 مارس سال 2020 در پکن ،

فرد لی | گتی ایماژ

رقیب تکنولوژی غول های گوگل و اپل باید تیمی را به ایجاد تکنولوژی برای کمک به سلامت officals اثری که شده است آلوده Covid-19 و ساختمان آن را به طور مستقیم به اندروید و iOS دو سیستم عامل که قدرت تقریبا 100 درصد از جهان را در گوشی های هوشمند است.

این یک اطلاعیه بزرگ — نه تنها آن است که غیر معمول به عنوان مثال از دو غول تکنولوژی با هم کار اما دیجیتال تماس با ردیابی یک فن آوری است که در حال نزدیک تماشا برای دیدن اگر آن را می تواند کمک به مدارس و کسب و کار دوباره باز زمانی که Covid-19 coronavirus بیماری را کند می کند.

این یک نسخه دیجیتال از سنتی تماس با ردیابی یک کار فشرده فرایند که در آن مقامات بهداشت عمومی تماس با هر کسی که ممکن است در معرض به کسی که شما با Covid-19 به آنها بگویید به خود منزوی و یا تست شده است. تماس با ردیابی است که بخشی از کاهش تلاش در هنگ کنگ و تایوان به عنوان مثال.

در آن صورت دیجیتال اپل و گوگل در حال ساخت آن ممکن است به طور خودکار این فرایند در مقیاس بزرگ با دادن مقامات بهداشت عمومی توانایی بگویید که مردم در نزدیکی یکدیگر با استفاده از سیگنال های برداشت از گوشی های هوشمند خود.این ابزار تبدیل خواهد شد در دسترس از طریق iOS و اندیشه سیستم عامل در اواسط ماه مه شرکت می گویند. هر دو شرکت با تاکید بر حفظ حریم خصوصی و گفت که این ابزار نمی خواهد شناسایی افراد خاص اما تنها این امکان را برای مقامات بهداشت عمومی برای تماس با افرادی که ممکن است در معرض.

مقامات ایالات متحده می گویند که انبوه گسترش تماس با ردیابی یک گام کلیدی در جهت آن را به اندازه کافی امن برای دولت ها در سراسر جهان اجازه می دهد تا تجمعات و مردم را به بازگشت به کار. CDC مدیر رابرت ردفورد گفت NPR در ماه آوریل که “بسیار تهاجمی” تماس با ردیابی مورد نیاز خواهد بود برای آمریکا به حالت عادی بازگشت.

“کنترل اقدامات تنها می تواند برداشته شود اگر راست بهداشت عمومی اقدامات در محل از جمله ظرفیت قابل توجهی برای تماس با ردیابی” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل دکتر Tedros Ghebreyesus گفت: در این هفته.

اما دیجیتال تماس با ردیابی است نه یک گلوله سحر و جادو و بسیاری از مراحل است که هنوز هم نیاز به اتفاق می افتد قبل از تماس با دیجیتال ردیابی نرم افزار شروع به کاهش گسترش coronavirus در سراسر جهان است.

1. سلامت عمومی گروه نیاز به ساخت برنامه های

ابتدا برنامه های خود نیاز به ساخته شده است.

اپل و گوگل فقط در حال ساخت فن آوری در دسترس و آسان تر به پیاده سازی آن خواهد بود تا به مقام گروه سلامت که به طور معمول انجام تماس ردیابی در واقع به ساخت و توزیع برنامه های. (رسمی گروه تنها سازمان هایی است که می تواند دسترسی به Api های گوگل و اپل در حال ساختمان است.)

گوگل و اپل می گویند که آنها را با ارائه پشتیبانی سازمان ساخت این برنامه ها و حتی ارائه نمونه از برنامه های است که آنها می توانید استفاده کنید به عنوان یک نقطه شروع است. اما سازمان بهداشت و درمان در سراسر جهان متفاوت است در خود پیچیدگی های فنی حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات و میزان نهادی توجه آنها ارائه می دهند در حال حاضر و زمانی که برنامه در دسترس تبدیل خواهد شد به احتمال زیاد منطقه متفاوت است.

گوگل و اپل رابط های برنامه کاربردی در دسترس تبدیل خواهد شد در اواسط ماه مه در نرم افزار به روز رسانی این شرکت ها می گویند. بریتانیا خدمات بهداشت ملی در میان دیگران است که در حال حاضر مشغول کار بر روی یک برنامه. اما هیچ تاریخ انتشار و یا راه اندازی برنامه های تایید شده اند و در عین حال.

2. تست باید بیشتر به طور گسترده ای در دسترس

هنگامی که برنامه در دسترس هستند آنها نیاز به تست به آسانی در دسترس است.

راه پیشنهادی برنامه های کار اگر کسی تست مثبت برای Covid-19 نرم افزار قادر خواهید بود به استفاده از بلوتوث به شکل تمام گوشی های دیگر که آنها عبور مسیرهای با در چند هفته گذشته و آنها را پینگ. رمزنگاری به کار خواهد به مطمئن شوید که برنامه نمی تواند شناسایی افراد در پایان هر دو.

اما اگر کسی می گویند که آنها باور دارند که آنها Covid-19 مثبت بدون تایید مستقل از آن باز می شود سیستم به غلط اطلاعیه ها و دیگر چرخش. اپل و گوگل هر دو تایید کرد که این نرم افزار تنها باعث هنگامی که وجود دارد یک تایید تست مثبت.

بنابراین برای تماس با دیجیتال ردیابی به کار وجود دارد باید به اندازه کافی Covid-19 آزمون برای هر کسی که معتقد است آنها مثبت است. در ایالات متحده بیش از 3 میلیون نفر آزمون انجام شده تا کنون با توجه به COVID پیگیری پروژه. اما هنوز مقامات می گویند هنوز هم وجود دارد عدم تست کیت و برخی از کارشناسان می گویند که وجود دارد نیاز به میلیون ها نفر از آزمایشات انجام شده در هر روز.

3. مردم باید اعتماد به تکنولوژی

کاربران به طور فعال خواهد شد باید برای شرکت و یا “انتخاب کردن در” برای استفاده از برنامه ها و سیستم های ساخته شده با گوگل و اپل تکنولوژی با توجه به نمایندگان شرکت. کاربران را مجبور به دانلود یک برنامه یا بعد از این سال رضایت از طریق پاپ آپ برای شرکت در کمک به سازمان های عمومی پیگیری Covid-19 موارد است. دولت اجازه داده شد به دستور استفاده این شرکت ها می گویند.

این بدان معناست که هر کسی که شرکت نیاز به رضایت برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی و نزدیکی داده است.

بیشتر افرادی که با استفاده از این سیستم بیشتر موثر خواهد بود. یک برآورد از یک تماس ردیابی گروه تحقیقاتی نشان می دهد که 60 درصد از مردم در یک منطقه نیاز به دانلود یک برنامه قبل از تماس با دیجیتال ردیابی می تواند در جلوگیری از گسترش ویروس. اپل و گوگل نمایندگان می گویند که بیشتر افرادی که با استفاده از تماس با دیجیتال ردیابی موثر تر از آن خواهد شد اما باید ذکر نشده معیار آنها برای عکسبرداری.

در ویژگی های ارتباطات اپل و گوگل را ساخته اند روشن است که تکنولوژی آنها را انتشار نمی دهد آنها را به یک پایگاه داده جدید از مکان کاربر — در واقع آن نیست و استفاده از اطلاعات محل GPS در همه — اما ظاهرا هنوز هم بسیاری از قانع کننده برای انجام در حریم خصوصی در مقابل حداقل در ایالات متحده است.

سناتور. Richard Blumenthal گفت: روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که “اپل و گوگل باید مقدار زیادی از کار را به انجام برای متقاعد کردن یک حق شک و تردید است که آنها به طور کامل جدی در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت خود را در تماس با ردیابی تلاش است.” رئیس جمهور تهمت ستایش اپل و گوگل ابتکار روز سه شنبه اما هشدار داد که این امر افزایش بزرگ “مشکلات اساسی” برای “یک بسیاری از مردم است.”

4. آن را نمی تواند کاملا جایگزین دستی تماس با ردیابی

تماس با دیجیتال ردیابی هرگز تمرین در سطح جهانی و یا در مقیاس ملی و هنوز هم وجود دارد سوال در مورد چگونه به خوبی کار می کند فن آوری.

برای مثال سنگاپور یکی از کشورهای موجود دیجیتال تماس با ردیابی نرم افزار, اگر چه آن را استفاده نمی کند اپل و گوگل پروتکل. اما Jason خلیج یکی از فن که نوشت TraceTogether برنامه ابراز رزرو در مورد این فن آوری در یک پست وبلاگ در هفته گذشته نشان می دهد که تماس با ردیابی نرم افزار بهترین کار در رابطه با انسان-led مصاحبه.

“اگر شما از من بپرسید که آیا هر بلوتوث تماس با ردیابی سیستم مستقر و یا در حال توسعه در هر نقطه در جهان آماده است تا به جای دستی, تماس, ردیابی, من می گویم بدون صلاحیت که پاسخ این است که هیچ” خلیج نوشت.

علاوه بر این, دستی, تماس, ردیابی ضروری برای گروه های جمعیتی از جمله اقلیت ها که ممکن است اعتماد مقامات و یا ممکن است نیاز به کمک مرور نظام پزشکی گفت: David Harvey, مدیر اجرایی ائتلاف ملی برای STD مدیران.

“ما نه مخالف دیجیتال تماس با ردیابی. ما باید این 10 سال پیش اما آن را دشوار است به سطح شیب دار این شب و این شرکت نمی تواند فقط از بند باز کردن تمام این فن آوری جدید و استخدام های جدید و رسیدن به افرادی که بی اعتمادی به سیستم” هاروی گفت.

CDC-بودجه گروه در طول تاریخ انجام داده تماس با ردیابی برای مقاربتی و بیماری های عفونی دیگر قبل از Covid-19 بیماری همه گیر. اکثریت این گروه از 1600 “بیماری تحقیقات متخصصان” مستقر شده اند به Covid-19 تلاش اما این کشور خواهد بود هوشمند به استخدام بیشتر و بهتر استفاده از منابع موجود که در حال حاضر درگیر در تماس با ردیابی شیوه های هاروی گفت.

“هیچ چیز جایگزین چکمه بر روی زمین و نیروی کار مورد اعتماد جوامع محلی” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>