‘آخرالزمانی’ طوفان شن بر جزایر قناری برگ گردشگران داخلی رشته

جزایر قناری شده اند را فرا گرفته است “آخرالزمانی” طوفان شن حمل قرمز گرد و غبار از صحرای کویر زمین پرواز در داخل و خارج.

دید سراسر امثال لانزاروته و Fuerteventura شده است به شدت تحت تاثیر آب و هوا که وارد به عنوان بسیاری از خانواده ها سعی در بازگشت به انگلستان از یک و نیم مدت استراحت.

پرواز های از Gran Canaria, Lanzarote, La Palma شمال و جنوب فرودگاه Tenerife شده اند و دارند برای آینده قابل پیش بینی به دلیل طوفان شن, همچنین شناخته شده به عنوان یک calima, تابنده بسیاری از خانواده ها است.

کارکنان خدمات مشتری برای فرودگاه ها باید گفت که در حالی که هیچ هواپیماهای در حال پرواز, فرودگاه باقی مانده اند باز برای مسافران است.

تصویر: پروازها شده اند ریشه در داخل و خارج از فرودگاه شلوغ
Undated handout photo issued by Sophie Barley of a sandstorm outside of a hotel in Tenerife, on the Canary Islands. PA Photo. Issue date: Sunday February 23, 2020. British holidaymakers are stranded at airports in the Canary Islands after a Saharan sandstorm. Flights from Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, North and South Tenerife Airports have been grounded for the foreseeable future due to the weather conditions. See PA story TRAVEL Sandstorm. Photo credit should read: Sophie Barley/PA Wire NO
تصویر: طوفان شن دارای پوشش جزایر قناری با رنگ نارنجی گرد و غبار

بادهای قوی انجام شن و ماسه به سمت مقصد توریستی محبوب به درجه دراماتیک قرمز رنگ که یک توریست از بلفاست گفت: ساخته شده سفر خود را احساس می کنم “آخرالزمانی”.

او موفق به دریافت دور در یکی از آخرین پرواز بازگشت به انگلستان در روز شنبه و گفت: آسمان, اخبار که شرایط آن را “بسیار سخت به نفس” در طول نهایی خود را چند ساعت در خارج از کشور.

یکی دیگر از بریتن مایکل نیکسون که رفت به تنریف با خانواده اش برای او تولد 50 گفت که او نگران بود که “صورتی گرد و غبار” که تا به حال تحت پوشش خود آپارتمان اجاره ای بالکن خواهد تاخیر پرواز خود را به خانه نیوکاسل در روز چهارشنبه ،

او گفت: “این همه کمی سورئال. سنگین غبار آمد و در شب گذشته به دنبال بسیار قوی توفانی بادها در طول شب. امروز صبح ما از خواب بیدار شد تا زرد و مه و بادهای قوی.

“ما جرأت اما آن را دشوار است برای دیدن با تمام شن و ماسه در هوا. ما کمی نگران آن است که ما خانه پرواز در روز چهارشنبه می تواند تحت تاثیر قرار.

“آسمان هنوز زرد است. آن را در اطراف 29C (84F) اما دید در حدود 200 متر.”

Stranded passengers wait at Las Palmas Airport in Gran Canaria
تصویر: رشته مسافران منتظر در فرودگاه لاس پالماس در جزایر قناری Gran Canaria
تصویر: دید در جزایر تحت تاثیر بد است

در حالی که برخی از آنها گیر کرده در جزایر دیگر که امیدوار بود به سر این آخر هفته باقی مانده اند در انگلستان است.

یک مرد به امید رفتن در تعطیلات خانواده گفت: آسمان, اخبار که او تا به حال شده است در فرودگاه گاتویک از شنبه با دید ضعیف ناشی از calima ساخت آن بیش از حد دشوار است برای هواپیما خود را به پرواز و زمین است.

در شنبه شب اسپانیا در فرودگاه اپراتور AENA به حالت تعلیق پرواز همه در داخل و خارج از Gran Canaria و همه پروازهای ترک تنریف.

حداقل 19 پرواز به Gran Canaria بودند منحرف سخنگوی AENA گفت.

Cars drive on the TF-1 highway during a sandstorm in Santa Cruz de Tenerife, on the Canary Island of Tenerife, on February 23, 2020. - Airports on Spain's Canary Islands were closed after strong winds carrying red sand from the Sahara shrouded the tourist hotspot. (Photo by DESIREE MARTIN / AFP) (Photo by DESIREE MARTIN/AFP via Getty Images)
تصویر: طوفان شن مجبور است برخی از پرواز های از انگلستان به تنریف برای لغو شود
People ride on a fairground attraction in a cloud of red dust in Santa Cruz de Tenerife, Spain, Sunday, Feb. 23, 2020. Flights leaving Tenerife have been affected after storms of red sand from Africa's Saharan desert hit the Canary Islands. (AP Photo/Andres Gutierrez)
تصویر: شناخته شده به عنوان ‘calimas به’ طوفان شن فرم هنگامی که بادهای قوی شلاق تا انبوه ابرهای شن و ماسه از صحرا و حمل آنها را در سراسر 60 مایل فاصله به قناری

پرواز به جزایر قناری از انگلستان نیز که با تاخیر و یا لغو به علت طوفان شن.

تیم خدمه 69 بود رفتن به لانزاروته با خانواده اش برای تعطیلات پس از لغو سفر به هنگ کنگ و تایلند به دلیل شیوع کروناویروس.

اما خود را با پرواز از گاتویک فرودگاه در روز یکشنبه لغو شد و خانواده شده است به رزرو یک هتل.

او گفت: “این یکی از آن چیزهایی که واقعا…. اگر هیچ کس تا به حال صحبت کردیم به ما و اگر وجود نداشته است مشکلات آشکار و رفتار من احتمالا می تواند کاملا ناراحت است.

“اما همه را درست انجام. خلبان بیرون آمد و چند بار به ما گفت در فرد و عذر خواهی کرد و گفت که آنها تا به حال هیچ خبری در این لحظه و رفتن آنها به ما ارسال به یک هتل.

“این عالی نیست که چگونه من آن را برنامه ریزی شده آن چیزی نیست که من می خواهم اما این چیزها اتفاق می افتد.”

تصویر: هوا داده شده است دراماتیک قرمز رنگ
Handout photo issued by Simon Kimbrell of passengers sitting on the floor at Las Palmas airport
تصویر: فرودگاه ها باید باز مانده اما همه مسافران پرواز شده اند مبتنی

چه calima?

Calimas داغ وزش طوفان که حمل شن و ماسه به سمت جزایر قناری از صحرای بزرگ آفریقا قادر به بلند کردن گرد و غبار هزاران متر بالاتر از سطح اقیانوس اطلس قبل از نامحدودی منطقه است.

آنها بنیادی از صحرای لایه هوا بسیار گرم و خشک لایه از جو فوق ضميرت که overlies کولر هوایی از روی اقیانوس اطلس.

هنگام عبور بیش از قناری آن را به شکل یک مه غلیظ موجب کاهش دید و می تواند باعث مشکلات تنفسی است.

تصویر: حدود 144 پرواز آسیب دیده اند و تا کنون به گفته سخنگوی فرودگاه اپراتور AENA
A couple walk across a bridge in a cloud of red dust in Santa Cruz de Tenerife, Spain, Sunday, Feb. 23, 2020. Flights leaving Tenerife have been affected after storms of red sand from Africa's Saharan desert hit the Canary Islands. (AP Photo/Andres Gutierrez)
تصویر: این آخرین طوفان آمار در خصوص زمان بد برای گردشگران داخلی همزمان با تعطیلات و نیم مدت

مردم هنوز هم در جزایر شده اند توصیه به ماندن در خانه و نگه داشتن پنجره ها و درهای بسته با باد تا به 75mph هوا به ادامه انفجار منطقه تا روز دوشنبه.

Gran Canaria, Fuerteventura و لانزاروته خواهد بود که بدترین آمار با توجه به اسپانیا در خدمات ملی آب و هوا.

دولت منطقه ای با اعلام وضعیت هشدار با مقامات در لانزاروته سرمایه اررکیف لغو تمام فعالیت های در فضای باز از جمله برخی از جشن های کارناوال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>