هر بریتانیا coronavirus واکسن ساخته شده در بریتانیا ‘به صورت ترس ما آن را’

دانشمندان بریتانیایی در حال توسعه یک واکسن علیه COVID-19 موفق را jab در ایالات متحده در مورد تهمت و دولت اصرار دارد از آن استفاده می شود برای محافظت از امریکا برای اولین بار.

در مصاحبه با Sky News, پروفسور رابین Shattock که به تازگی شروع به آزمایش های بالینی از یک نمونه اولیه واکسن در امپریال کالج لندن گفت که او شده بود خواست دولت برای ایجاد واکسن در انگلستان است.

کاخ سفید اخیرا در گوشه ای جهانی عرضه شده coronavirus درمان Remdesivir منجر به ترس که واکسن ساخته شده در خاک آمریکا می تواند مانع از صادر شود.

استاد Shattock گفت: “یکی از چیزهایی که برای تلفن های موبایل زنگ هشدار است که ناسیونالیسم که مایل به خرید چیزهایی.

“خوشبختانه ما در حال ساخت واکسن ما در ایالات متحده است.

“این یک سیاست عمدی آن چیزی است که ما را تشویق به انجام کار توسط دولت انگلستان برای اطمینان از وجود ظرفیت در انگلستان ساخت.

“این امر می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم وجود خواهد داشت تقلا برای اولین واکسن نشان داده شده است به کار می کنند. اما این مهم وجود دارد دسترسی عادلانه در سطح جهان است.”

بیشتر از Covid-19

شاهنشاهی واکسن یکی از 23 نمونه در حال حاضر در مطالعات بالینی در سراسر جهان بیشتر از 140 در توسعه اولیه. اخبار آسمان را پیگیری پیشرفت خود را در ماه های آینده به عنوان بخشی از یک پروژه جدید به نام نژاد برای واکسن.

“قطعا وجود دارد فشار به ارائه” گفت: استاد Shattock.

“ما می دانیم چقدر ما باید برای جلوگیری از مرگ و میر و اقتصاد و دوباره در حال اجرا. [گیر] دهکدهای را تحت تاثیر قرار همه زندگی است.”

دولت بریتانیا با اعتماد به نفس است که دولت روسیه با حمایت هکرها اقدام به اخلال در انگلیسی واکسن محاکمه و یا حتی سرقت فرمول.

اما استاد Shattock عنوان خطر است.

او گفت: “آنچه که ما بیشتر نگران و جهان را از خواب بیدار خواهد شد تا خیلی زود است به عنوان به زودی به عنوان یک واکسن وجود دارد خواهد بود که موضوع جعلی واکسن.

“اگر مردم می توانند دسترسی (واقعی) واکسن وجود خواهد داشت افرادی که می گویند آنها یک قرارداد خاص. مردم به دنبال سودجوی از فروش واکسن جعلی به جمعیت های آسیب پذیر.

moore mask explainer
علم در پشت ماسک صورت

“بهترین راه برای حل این مشکل این است که جامعه جهانی با هم و ساخت یک واکسن به عنوان سریع که ممکن است در قیمت مقرون به صرفه.”

شاهنشاهی واکسن با نام کد LNP-nCoVsaRNA شامل یک بخش کوتاه از مواد ژنتیکی RNA از ویروس است که باعث COVID-19.

RNA گرفته شده است توسط سلول های ماهیچه ای در نزدیکی محل تزریق که پس از آن تولید مقادیر زیادی از پروتئین ویروسی که باعث تحریک پاسخ ایمنی برای محافظت در برابر ویروس واقعی.

اخبار آسمان بود و با توجه به دسترسی به استاد Shattock آزمایشگاه به فیلم دانشمندان تجزیه و تحلیل داوطلب نمونه خون برای آنتی بادی ها و سلول های T که یکی دیگر از بخش مهمی از سیستم ایمنی بدن است.

وجود دارد هیچ نگرانی های ایمنی تا کنون اما دانشمندان امپریال نمی خواهد نشان دهد که آیا داوطلبان را در سطوح بالایی از آنتی بادی است که می تواند در خنثی کردن ویروس.

“خیلی زود” گفت: استاد Shattock.

“ما بسیار مقاوم به نشت اطلاعات اولیه. ما دیده ایم دیگر شرکت ها در تلاش برای نشت اطلاعات و نفوذ به اشتراک گذاری قیمت ها.”

beth and boris johnson
ساعت مصرف مریم گلی مستند مشاوره ‘بسیار جدی’

تعداد کمی از داوطلبان سالم هستند که با توجه به این واکسن به عنوان بخشی از فاز 1 ایمنی محاکمه اما این تیم امیدوار است به سرعت پیشرفت بسیار بزرگتر مطالعات در عرض چند هفته برای تست اینکه آیا واکسن محافظت در برابر ویروس.

آن را به احتمال زیاد این دادگاه برگزار خواهد شد در آفریقای جنوبی و برزیل که در آن COVID-19 بیماری از کنترل خارج شده است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اگر چه امپریالیستی در حال حاضر مسیرهای پیاده روی در پشت Jenner موسسه در آکسفورد و ما شرکت مدرنکه هر دو به اتمام فاز 1 مطالعات خود را در نمونه های واکسن این تیم با اعتماد به نفس است که آنها می توانید گرفتن.

مقدار RNA مورد نیاز در این واکسن فقط یک هزارم یک هزارم گرم – و 10 میلیون دوز در هفته می تواند ساخته شده در مرکز تولید.

An Oxford Vaccine Group scientist works at the laboratory in Oxford on a vaccine against the coronavirus
تصویر: کارشناسان در دانشگاه آکسفورد نیز کار بر روی یک واکسن علیه coronavirus

استاد Shattock معتقد است اولین COVID-19 واکسن در دسترس خواهد بود در نیمه اول سال آینده, اما هشدار داد و آن را غیر عاقلانه به شرط بندی که در آن یکی از بسیاری از نامزدها خواهد بود.

“همیشه وجود دارد خطر بیش از حد امیدوار کننده است,” او گفت:. “بهتر است به زیر قول و ارائه بیش از.

“هیچ اطمینان وجود دارد برای هر فردی نامزد شده است. اما حقیقت این است که شانس موفقیت این دلیل که در سطح جهانی ما بسیاری از نامزدها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>