آنتی بادی مطالعه نشان می دهد Covid-19 می تواند به مراتب بیشتر شایع در منطقه خلیج از آمار رسمی نشان می دهد

Histowiz آزمایشگاه دانشمندان در حال آماده شدن برای آزمون COVID-19 نمونه از بهبود بیماران در 8 آوریل سال 2020 در بروکلین نیویورک.

میشا فریدمن | گتی ایماژ

چگونه شایع است Covid-19?

این یک سوال سخت برای پاسخ به, با توجه به عدم در دسترس تست و این واقعیت است که برخی از افرادی که در معرض ویروس نمایشگاه خفیف علائم یا بدون علائم در همه.

دو گروه های تحقیقاتی با کمک یک تیم از داوطلبان به دنبال بهتر حس واقعی فراوانی در شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا که یکی از اولین مکان هایی در آمریکا که در آن جامعه گسترش يافت. آنها آزمایش از 3300 نفر با درخواست داوطلبان به نشان می دهد تا به یکی از سه تست سایت های محلی.

در یک مطالعه منتشر شده در جمعه, محققان بسیاری از آنها مورد ستایش قرار داد از دانشگاه استنفورد اشاره کرد که نتایج نشان می دهد که Covid-19 می تواند به مراتب گسترده تر از رسمی شمارش نشان می دهد.

به طور خاص آنها تخمین می زنند که بین 2.5% و 4.2% از مردم در شهرستان سانتا کلارا ممکن است آنتی بادی است. (محدوده در نتیجه از مدل های مختلف استفاده می شود برای برون یابی نتایج آزمون به نماینده جمعیت.)

“این شيوع برآورد نشان دهنده طیف وسیعی بین 48,000 و 81,000 افراد آلوده در شهرستان سانتا کلارا در اوایل ماه آوریل 50 (به) 85 برابر بیش از تعداد موارد تایید شده” نویسندگان نوشت.

آنتی بادی آزمایش به دنبال نشانه هایی است که سیستم ایمنی بدن یک بیمار تا به حال پاسخ پس از آلوده شدن با این ویروس. این آزمون به هیچ وجه کامل شاخص است که یک فرد واقعا در معرض شده است و مطالعات نشان می دهد که وجود دارد در سطوح مختلف با کیفیت. برخی از این آزمایشات در حال ارائه نادرست اطمینان در حالی که دیگران ارائه پاسخهای نادرست. به عنوان دانشمندان تاکید مثبت آنتی بادی نتیجه به این معنا نیست که فرد ایمنی بدن به ویروس.

اما این آزمایش می تواند مفید باشد برای محققان به دنبال دریافت دقیق تر حس چگونه گسترده این ویروس است.

کارشناسان هشدار می دهند که ما باید در قرعه کشی گسترده تر مفروضات در مورد Covid-19 بر اساس یک مطالعه که محدود به منطقه خلیج است. John Brownstein, متخصص اپیدمیولوژی در بیمارستان کودکان بوستون هشدار که مطالعه استخدام داوطلبان از طریق Facebook و تبلیغات است که ممکن است تعصب نتایج نسبت به افرادی که بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا. اما او همچنین گفت که به رسمیت شناختن در این زمینه است که تعداد افراد آلوده به مراتب بالاتر از آمار رسمی.

در نهایت او گفت: “این می افزاید: به بدن در حال رشد از کار است که نشان می دهد مقدار زیادی از موارد که رفت و غیر قابل تشخیص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>