رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) گوش به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در کاخ سفید در مارس 24, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci دنبال خواهد داشت “اصلاح” قرنطینه پس از “کم خطر” قرار گرفتن در معرض کاخ سفید aide که تست مثبت برای coronavirus یک دولت رسمی گفته NBC News.

Fauci است که انتظار می رود به کار بیشتر از خانه است اما ممکن است رفتن به دفتر خود را در حالی که رعایت اجتماعی فاصله و با پوشیدن یک ماسک صورت رسمی گفت.

Fauci سوم بالا-عضو ارشد کاخ سفید coronavirus نیروی کار برای ورود به نوعی قرنطینه.

مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, رابرت Redfield است همچنین انتظار می رود به خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض کاخ سفید aide که تست مثبت برای coronavirus دو مقامات دولت گفت: ان بی سی نیوز به عنوان FDA مدیر Stephen هان.

Redfield و هان را قبل از شهادت سنا در جلسه روز بازگشایی اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس از خود قرنطینه شنبه. Fauci را قرنطینه است “اصلاح” از آنجا که او هنوز هم قصد دارد تا به شهادت در فرد قبل از سنا شنوایی هر چند که در معرض تغییر است.

ویروس آمار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره این هفته پس از یک شخصی او valets و معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر هر دو آزمایش مثبت است.

وقتی پرسیده شد که آیا رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور خواهد خود قرنطینه سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere تصریح کرد: بیانیه صادر شده در اوایل این هفته گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک و کارکنان در نظر گرفتن هر مرحله برای حفظ رئیس جمهور و کاخ سفید امن و سالم است.

“در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مهمان” Deere گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس تست منفی برای این ویروس که از پنج شنبه. رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفته نه با پوشیدن ماسک در رویدادهای عمومی. تهمت نمی پوشیدن ماسک برای Honeywell کارخانه است که باعث می شود ماسک و پنس نمی پوشیدن ماسک در هنگام مراجعه به کلینیک مایو حتی اگر آن مورد نیاز بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de