قطب جنوب ثبت گرمترین دما تا کنون در حدود 65 درجه فارنهایت

منجمد بخش از راس دریا در اسکات پایگاه در قطب جنوب در نوامبر 12, 2016.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قطب جنوب فقط تنظیم آن گرمترین دمای ثبت شده در 64.9 درجه فارنهایت تغییر آب و هوا و همچنان به سرعت با توجه به اندازه گیری از یک آرژانتینی ایستگاه تحقیقات دماسنج.

خواندن گرفته شد در اسپرانزا پایه همراه قطب جنوب تثلیث شبه جزیره در روز پنج شنبه. آن را به بیت قاره رکورد قبلی از 63.5 درجه شمارش در مارس 2015 می آید و در مدت کوتاهی پس از زمین آن دیدم داغترین ژانویه در ضبط و داغترین در دهه سابقه در 2010s.

دانشمندان می گویند که آنها هیچ پایان دادن به راه تغییرات آب و هوایی همچنان به خرد سوابق درجه حرارت در سراسر جهان از جمله در قطب جنوب که یکی از سریع ترین و گرم شدن مناطق در جهان است.

قطب جنوب رکورد متوسط هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط سازمان جهانی هواشناسی (WMO) که باید یک کمیته تایید جدید اسپرانزا رکورد.

“همه چیز ما را دیده اند تا کنون نشان می دهد به احتمال زیاد مشروع رکورد, اما البته ما از آغاز رسمی بررسی رکورد هنگامی که ما اطلاعات کامل از SMN و شرایط آب و هوا در اطراف این رویداد گفت:” WMO آب و هوا و افراط و آب و هوا گزارشگر Randall Cerveny.

تحقیقات نشان می دهد که یخچالهای طبیعی قطب جنوب به سرعت در حال ذوب به عنوان سیاره گرم آزاد به اندازه کافی آب به میزان قابل توجهی افزایش جهانی سطح آب دریا. مقدار یخ از دست داده و هر سال از قطب جنوب یخ جدول افزایش حداقل شش برابر بین 1979 تا سال 2017 با توجه به WMO.

حدود 87 درصد از یخچالهای طبیعی در طول ساحل غربی شبه جزیره قطب جنوب عقب نشینی کرده اند بیش از نیم قرن گذشته بازار با نشان دادن یک شتاب عقب نشینی در 12 سال گذشته. شبه جزیره است که انتظار می رود برای دیدن اضافی شدید گرما در روزهای آینده.

یخ شناور در نزدیکی سواحل غرب قطب جنوب به عنوان بازدید از یک پنجره از ناسا Operation IceBridge هواپیما در اکتبر 28, 2016 در پرواز بر فراز قطب جنوب.

ماریو تاما | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>