یکی دیگر از سرآشپز بالا می نویسد عاطفی پست پس از 27 no-نشان می دهد در یک روز

یکی دیگر از Michelin آشپز به اشتراک گذاشته است ناامیدی خود را پس از 27 مشتریان در یک روز را نشان نمی دهد در رستوران خود را – به عنوان کسب و کار مهمان نوازی جنگ به نگه داشتن شناور در طول بیماری همه گیر.

پل Ainsworth, اجرا می شود که تعدادی از رستوران ها در Cornwall نوشت عاطفی post on Instagram در مورد “هزینه واقعی” از هیچ-نشان می دهد پس از دریانوردان در سنگ دچار underwhelming شب.

فقط روز قبل از همکار Michelin سرآشپز تام Kerridge نوشت: یک پست مشابه نخوری ده ها تن از افرادی که موفق به نوبه خود پس از رزرو در رستوران خود را بیش از آخر هفته.

بسیاری از بارها و هتل ها و رستوران ها شده اند قادر به باز کردن حتی پس از coronavirus مستند, کاهش, و همه مجبور به ایجاد تغییرات قابل توجهی به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

نگرانی وجود دارد بسیاری ممکن است زنده ماندن این بیماری همه گیر به عنوان قوانین جدید را کاهش تعداد مشتری تا دو سوم و هزینه های در حال افزایش است.

Ainsworth گفت: “نمی توانستم باور” او هنوز هم دیده می شود بسیاری از no-نشان می دهد پس از “آگاهی تولید” توسط Kerridge را زودتر پست.

“پس از تلاش های تیم ما را در ساخت رستوران ما یک محیط امن و پول اما و من صرف به آن را ممکن است. نا امید نمی کند و حتی قطع آن!” Ainsworth گفت.

بیشتر از Covid-19

“به کسانی که 27 نفر که فکر می کردم خوب بود نه برای امشب نشان می دهد و هیچ کس نمی خواهد شما را از دست ندهید. شما بسیار اشتباه است. ما آماده برای شما.

“رستوران روتا به حال شده است برای شما نوشته شده است. این تیم در انتظار بودند به استقبال و مراقبت از شما. چنین شرم آور شما فکر می کنید این باشه چیزی که به انجام است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

این رستوران گفت: او در حال حاضر استخدام 132 نفر و ساخته شده است هر گونه زوائد آن تا کنون.

“این مردم تکیه می کنند اما من به پرداخت وام مسکن خود را اجاره صورتحساب و بسیاری از آنها تنها درآمد برای خانواده خود را. بنابراین تعداد زیادی از مردم شما مؤثر است به مراتب بیشتر از 132 شاغل,” او گفت:.

Ainsworth افزود: “این پست بینش به هزینه های واقعی از هیچ نشان می دهد.”

دیگر مشخصات بالا سرآشپزها با عجله به حمایت از او از جمله بزرگ, انگلیسی, پخت برنده Candice قهوه ای که گفت: “چه چیزی اشتباه است با مردم ؟ آیا آنها آن را دریافت؟”

Kerridge همچنین در پاسخ به این پست نوشته: “همسر! @paulainsw6rth باور نکردنی!!! احساس درد خود را کاملا تکان دهنده است…… لطفا مردم اگر شما نمی توانید افتخار رزرو است که شما را ساخته اند تماس رستوران/pub/آرایشگاه/ارایش وزیبایی/آبگرم/پزشکان/دندانپزشک…. و فقط اجازه دهید آنها را می دانم!!!!”

xx
تصویر: تام Kerridge قبلا مورد انتقاد قرار no-show شام

برخی از رستوران گرفته اند گام های بیشتر برای مقابله با این مسئله است.

Maray رستوران در بارانداز آلبرت لیورپول گفت: هیچ-نشان می دهد که یک مشکل شده است “پس برای همیشه” و در حال حاضر تصمیم به جزئیات کارت اعتباری خود را برای همه رزرو.

“ما شارژ £10 در هر سر تنها در صورت عدم نمایش یا بعد لغو و آن را به کمک انبوه” رستوران ” در توییتر.

دولت گرفته است تعدادی از مراحل را برای کمک به صنعت مهمان نوازی از جمله کاهش مالیات بر ارزش افزوده از 20% به 5% در سراسر بارها و کافه ها و هتل ها و رستوران بین 15 جولای و 12 ژانویه.

صدراعظم Rishi Sunak همچنین راه اندازی “غذا خوردن به کمک” طرح می دهد که مشتریان کوپن برای استفاده در رستوران های شرکت کننده در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>