یکی دیگر از افزایش نیروهای اسپانیا به دومین محلی مستند در 24 ساعت

دوم موضعی مستند دستور داده شده است در اسپانیا پس از یک سنبله در coronavirus موارد با 70,000 مردم گفت: آنها نمی توانند ترک منطقه در این کشور غربی است.

ساکنان La Marina خواهد بود مجبور به ماندن قرار داده و از نیمه شب روز یکشنبه تا سهشنبه پس از یک سنبله در coronavirus موارد در منطقه واقع در منطقه گالیسیا.

کافه ها و رستوران ها را کاهش می دهد و ظرفیت خود را به نصف و ماسک صورت اجباری خواهد بود حتی اگر مردم در خارج از منزل در سواحل یا در استخرهای شنا, مقامات گفت.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بزرگترین شیوع بیماری در ارتباط بودند به چند میله در منطقه, منطقه ای وزیر بهداشت عیسی Vazquez Almuina گفت: در روز یکشنبه.

مردم را مجاز به حرکت در اطراف La Marina, در استان, Lugo, اما تنها افراد مجاز برای ورود و یا ترک خواهد شد و کسانی که نیاز به سفر برای کار.

Coronavirus موارد در گالیسیا افزایش یافته است به 258 منطقه ای بهداشت مقامات گفتند که 117 بودند در لوگو.

بیشتر از Covid-19

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در سخنرانی خود در یک تظاهرات سیاسی پیش از انتخابات منطقه ای در بیلبائو در روز یکشنبه خواست مردم نه به پایین گارد خود و به آرامش است.

او گفت: “تشخیص زود هنگام این بیماری را نشان می دهد نظام سلامت بسیار بهتر از پیش آماده شده”.

در روز شنبه اقدامات مشابه بودند تحمیل شده بر 200 ، 000 نفر در کاتالونیا به طور خاص در شهرستان Segria که شامل شهر لریدا.

مردم گفتند که مقامات به ترک این منطقه از ظهر روز شنبه داده شد تا 4 بعد از ظهر وارد این منطقه اگر در خارج.

اسپانیا, وزیر بهداشت, Salvador Illa کرد و گفت که این وزارتخانه شد و پس از مواقع در گالیسیا و کاتالونیا بسیار نزدیک است.

“اجتماعی فاصله و مستند اقدامات شد کلید مسطح منحنی. در حال حاضر آنها دیگر مورد نیاز است برای جلوگیری از شیوع بیماری او گفت:” در صدای جیر جیر.

هیچ کس را توان محدود به خانه های خود تحت محلی اقدامات آنها در اسپانیا‘s اصلی سخت مستند که به اجرا در آمد در 14 مارس را به عنوان موارد coronavirus بودند در حال افزایش در سراسر جهان است.

Why is Leicester going into lockdown?
چرا لستر رفتن به مستند?

اسپانیا ثبت شده 205,545 coronavirus موارد و 28,385 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت داده و آن را یکی از اروپا بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

هفته گذشته لستر شد اولین منطقه در بریتانیا برای بازگشت به مستند پس از سنبله در coronavirus موارد در شرق میدلندز شهرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>