یکی دیگر از 813 coronavirus مرگ و میر در انگلستان بیمارستان در نظر گرفتن مجموع به 20,319

یکی دیگر از 813 نفر کشته شده اند در انگلستان بيمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus وزارت بهداشت گفت: مصرف مجموع به 20,319.

اکثر این مرگ و میر – 18,084 (تا 711) – در انگلستان است.

اسکاتلند روزانه آمار و ارقام نشان داد که یکی دیگر از 47 نفر فوت کرده اند وجود دارد با در نظر گرفتن مجموع به 1,231.

ولز گزارش شده است بیشتر مرگ و میر 23, دادن, در مجموع 774 و ایرلند شمالی بیمارستان مرگ و میر را افزایش 16 تا 294.

در 28 مارس, NHS انگلستان, مدیر پزشکی, Professor Stephen Powis مردم خواست به احترام این مستند قوانین با هدف نگه داشتن تعداد مرگ و میر زیر 20,000.

“اگر آن را کمتر از 20000… خواهد بود که یک نتیجه خوب هر چند مرگ یک تراژدی است اما ما نباید از خود راضی که در مورد” او گفت:.

Sir Patrick blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی بود برای اولین بار اعلام کرد این تعداد به عنوان یک هدف به ساقه زیر قبل از کمیته ای از نمایندگان مجلس است.

بیشتر از انگلستان

به عنوان گزارش شده مرگ و میر تنها مربوط به کسانی که در بیمارستان است و به احتمال زیاد این کشور خواهد گذشت که نقطه عطف روز اگر نه هفته پیش.

ارقام منتشر شده توسط NHS انگلستان نشان می دهد 8 مارس همچنان به کمترین تعداد برای اکثر مرگ و میر بیمارستان در یک روز و یک زمان مجموع 855.

صحبت در روز شنبه در کنفرانس خبری با دولت پروفسور Powis گفت: “این بسیار غم انگیز می گویند برای ملت است. 20,000 مرگ و میر است که به وضوح 20,00 مرگ و میر بیش از حد بسیاری از.

“وقتی آقا پاتریک والانس و من ساخته شده است که نظر تعدادی از هفته پیش چه ما شد و تاکید شد که این یک ویروس جدید جهانی همه گیر یک بار در یک قرن بهداشت جهانی بحران این خواهد بود یک چالش بزرگ نه تنها برای دولت بلکه برای هر کشور است.”

Stephen Powis, medical director of NHS England
تصویر: استفان Powis مدیر پزشکی NHS انگلستان

وی افزود: “حتی در کشورهای که در بالا از این در اوایل ما متاسفانه شروع به دیدن عفونت های جدید.”

“اولین چیزی که به تاکید است که این متاسفانه در حال رفتن به چیزی است که ما در چند هفته آینده. این چیزی است که ما در حال رفتن به مجبور به ادامه برای به کار راه خود را از طریق بیش از ماه های پیش رو است.”

استاد Powis گفت: “این بهار, این یک ماراتن” و گفت که در حال حرکت گذشته از 20 ، 000 مرگ و میر علامت “فقط به یاد همه… آن است که هنوز هم کاملا حیاتی است که ما همچنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل”.

“از آنجا که ما در حال دیدن مزایای زیر این دستورالعمل و ما تنها ادامه خواهد داد به نفع ما خواهد شد و تنها برای دیدن ادامه کاهش در مرگ و میر, اگر همه ما همچنان به انجام این کار است.”

Dr Paul Hunter, استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا و مشاور سازمان جهانی بهداشت گفت که انگلستان می تواند در نهایت با داشتن یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در اروپا است.

صحبت کردن, PA, او هشدار داد: “ما مرگ و میر در حال افزایش سریع تر از هر کشور دیگر واقعا به غیر از ما. اما ما هنوز راه درازی را پشت سر ما از نظر مرگ و میر به ازای هر یک میلیون نفر از جمعیت است.”

انگلستان در حال حاضر پنجمین کشور گزارش داده اند بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در بیمارستان ها مربوط به همه گیر, پشت, آمریکا, ایتالیا, اسپانیا و فرانسه است.

اگر چه بین المللی و مقایسه آنها دشوار است به دلیل متفاوت روش تعداد قابل توجهی خواهد شد با توجه به دولت کلمات.

این می آید به عنوان برای دومین روز متوالی دولت تا به حال به متوقف کردن درخواست از کارگران مشاغل کلیدی برای صفحه اصلی تست کیت و قرار ملاقات برای درایو-از طریق آزمون.

حداقل 10 میلیون کلیدی کارگران و هر کس در خانواده خود را واجد شرایط برای coronavirus آزمون در صورتی که علائم این بیماری است.

تست ظرفیت افزایش یافته بود از 40,000 به 51,000 در پنجشنبه معنی انگلستان است “جلوتر از برنامه های ما” برای رسیدن به 100,000 آزمون در هر روز تا پایان مارس دولت گفته است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>