یکی دیگر از 717 coronavirus بیماران مرگ در انگلستان بيمارستان

یکی دیگر از 717 coronavirus بیماران فوت کرده اند در انگلستان بیمارستان در نظر گرفتن مجموع در سراسر کشور به 11,329.

آن است که بالاترین افزایش ثبت بیش از این بانک در تعطیلات آخر هفته پس از 980 روز جمعهکه پیشی بدترین تایید روزانه بالغ در ایتالیا و اسپانیا 917 روز شنبه و 737 در یکشنبه.

تعداد افرادی که آزمایش شده اند برای COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروسرز به 290,720 پس از دیگری 15,506 آزمون در روز دوشنبه – با 88,821 داشتن در حال حاضر آزمایش مثبت در انگلستان است.

این اعداد و ارقام اعلام شده توسط وزارت بهداشت.

MANCHESTER, - MARCH 26: A giant television over the A57 Motorway urges people to stay home on March 26, 2020 in Manchester, England. British Prime Minister, Boris Johnson, announced strict lockdown measures urging people to stay at home and only leave the house for basic food shopping, exercise once a day and essential travel to and from work. The Coronavirus (COVID-19) pandemic has spread to at least 182 countries, claiming over 10,000 lives and infecting hundreds of thousands more. (Photo by Christopher Furlong/Getty Images)
تصویر: انگلستان باقی می ماند در مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

به روز رسانی ارائه شد پیش از آن توسط مقامات در هر خانه ملت است.

NHS انگلستان اعلام کرد یکی دیگر از 667 coronavirus بیماران فوت در بيمارستان در انگلستان در نظر گرفتن کل در کشور به 10,261.

از کسانی که آخرین مرگ و میر 118 رخ داده است در 12 آوریل در حالی که 537 صورت گرفت بین 1 مارس و 11 آوریل است.

بیشتر از Covid-19

باقی مانده 12 مرگ و میر اتفاق افتاده در ماه گذشته رفتن تا آنجا که 26 مارس.

بيماران در سنين 17 و 101 – و 40 از کسانی که (در سن 37 تا 98) تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی.

دیگر نه مرگ و میر نیز ثبت شده در اسکاتلند 15 در ولز و شش در ایرلند شمالی.

های مختلف سازمان ملل در انگلستان مقایسه و تطبیق آمار و ارقام خود را در زمان های مختلف در طول روز وجود دارد گاهی اوقات اختلاف بین دولت و کل زمانی که هر یک ملت شماره ها هم اضافه شده.

با توجه به منطقه ای آمار تعداد مرگ و میر در حال حاضر در غرفه:

  • انگلستان – 10,261
  • اسکاتلند – 575
  • ولز – 384
  • ایرلند شمالی – 124
Foreign Secretary Dominic Raab holds the Covid-19 Digital Press Conference with Chief Scientific Adviser, Sir Patrick Vallance and Chief Medical Officer, Professor Chris Whitty in 10 Downing Street
تصویر: وزیر امور خارجه Dominic Raab میزبان دولت اخبار روزانه توجیهی

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon هشدار داده است که آمار و ارقام همیشه انتظار می رود پایین تر پس از تعطیلات آخر هفته به دلیل چگونه آنها گزارش شده و پیش بینی بالاتر را افزایش می دهد در روزهای آینده.

SNP رهبر همچنین گفت: روزانه اخبار جلسه که بریتانیا مستند بود به احتمال زیاد تمدید این هفته مصرف آن را فراتر از اصلی سه هفته بازه زمانی تعیین شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون.

وزیر امور خارجه Dominic Raab هنوز deputising برای آقای جانسون در حالی که بهبود او از coronavirus پس از مرخص شدن از بیمارستان در یکشنبه عید پاک.

آقای Raab ریاست یک جلسه و با تمرکز بر شیوع بیماری در صبح روز دوشنبه و منجر خواهد شد دولت در کنفرانس مطبوعاتی بعد اگر چه تایید رسمی از یک فرمت به مستند نیست و انتظار می رود تا اواخر این هفته.

آمار دولت بارها و بارها اصرار داشت که هیچ تصمیم گیری خواهد شد تا زمانی که شواهد در مورد تاثیر اجتماعی فاصله اقدامات شده است مورد تجزیه و تحلیل توسط علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی).

حکیم است که با توجه به دیدار این هفته و ارائه یافته های آن به دولت است.

Boris Johnson
جانسون ستایش بیمه خدمات درمانی کارکنان

اقدامات شروع به آرام در یکی از ترین در اروپا به شدت ضربه کشورهایاسپانیا که در آن برخی از غیر ضروری کارگران در حال بازگشت به شغل خود.

می آید پس از اسپانیا گزارش داد که پایین ترین رشد روزانه در تایید عفونت کروناویروس در سه هفته با 517 مرگ و میر ثبت شده در روز دوشنبه به پایین از 619 روز یکشنبه.

اسپانیا در مجموع تعداد مرگ است 17,489 و آن تعداد موارد تایید شده – 169,496 – آن را پشت تنها ما در سطح جهانی با توجه به آمار رسمی در حال پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>