یکی دیگر از £30bn وعده داده شده – اما آن را نمی خواهد پایان از حمایت های اضطراری

پس از همه گیر شروع بوریس جانسون دولت صرف £159bn مستقیم اقدامات لازم از جمله کار حفظ طرح و کاهش مالیات و همچنین به عنوان یک پوند بیشتر 123bn معوق مالیاتی افزایش می یابد.

امروز بیانیه ای در صورتحساب یا لیست به عنوان دومین از سه عمل است – به ارزش £30bn یک دهم از کل بسته است.

که بسیاری از هزینه های یک شنبه بارانی است پایان پشتیبانی اضطراری داده شده توسط دولت برای کمک به حمایت از اقتصاد است.

عبارت “هر آنچه در آن طول می کشد” – صدراعظم خودداری کنند و از قبل در این بیماری همه گیر – ممکن است ناپدید شده اند از گفتار متن امروز, اما آن است که خیلی زود است که بگوییم این است که گذشته از خزانه صرف.

علاوه بر این بیش از یک سوم از هزینه های ممکن است که اتفاق افتاده است اگر این بیماری همه گیر کوروناویروس هرگز رخ داده است.

£5.6 میلیارد زیرساخت های بسته £1.1 میلیارد دلار در بخش خدمات عمومی و مسکن اجتماعی decarbonisation طرح £2bn خانه سبز گرانت و £3.8 میلیارد تمبر قطع جریان منطقی از دسامبر حزب محافظه مانیفست و بسیاری از طرح های کشیده شده بود تا به آنجا که فوریه.

Chancellor of the Exchequer Rishi Sunak departs 11 Downing Street, in Westminster, London, to deliver a summer economic update at the Houses of Parliament.
تصویر: صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد اقدامات از جمله تمبر برش

وجود دارد یک نشانه روشن از مشاغل تفکر در خزانه امروز در بیانیه ای.

بیشتر از Covid-19

مهم ترین خرگوش کشیده از کلاه کار احتباس جایزه – 1000 پوند در جزوه به شرکت هایی که قرار داده furloughed کارکنان در حقوق و دستمزد در ماه نوامبر (که کردند به پایان می رسد در 31 اکتبر) و هنوز هم استفاده از آنها را در ماه ژانویه است.

این بزرگترین مورد از هزینه های می تواند هزینه خزانه تا £9bn. در حالی که به عنوان نیروی کار اشاره می کند این به این معنی جزوات برای شرکت هایی که در حال حاضر تصمیم به بازگرداندن کارکنان چیزی مخالفت قضات غیر ضروری خزانه هدف این است که برای ایجاد یک بازوکا را امتحان کنید و اطمینان مردم به بازگشت به خود را قبل از همه گیر مشاغل.

بقیه از این بیانیه به حال دو به خوبی trailed هدف. برای اولین بار بود به ارائه یک سری از آموزش های کارآموزی برنامه. دیگر برای تحریک اقتصاد با تمبر آستانه مالیات بر ارزش افزوده کاهش به 5 درصد در مهمان نوازی و کوپن طرح.

همه این اقدامات در محل قرار داده قبل از خزانه هر گونه ایده در این مقیاس از مشکلات مواجه انگلستان است.

اندی Haldane بانک مرکزی انگلستان اقتصاددان پیش بینی V-شکل بهبود سریع جستن به عقب, اما بسیاری از دولت ها بیشتر غم انگیز و آماده شدن برای یک U شکل بازیابی.

چقدر امروز اقدامات کمک کند ؟ این بستگی دارد که بیش از حد بسیاری از unknowables و سیاستگذاری در حال وقوع است در تاریکی هر چند که هیچ کس تقصیر.

:: گوش دادن به جهان از فردا در اپل پادکست Spotify در و Spreaker

بزرگ انتخاب شده است, در سیاست است. امروز بیانیه ای مورد نیاز بود به دلیل سیاسی وجود دارد یک ضرورت برای صدراعظم به عنوان او شروع به عقب نشینی کردند طرح که پرداخت می شود به نگه داشتن انگلیسی ها در خانه.

کار را به عناصر کردند در جای خود و در نتیجه استدلال می کنند که آنها نمی خواهد از اینجا شروع کنید.

این مسلما همین دلیل است که این کار از مخالفان امروز نیز دشوار است.

Anneliese Dodds در عمده تفرج به عنوان سایه صدراعظم آلمان به طور موثر استدلال می کنند که در حالی که کار نیست رفتن به مخالفت با فرد اقدامات آنها را نگه داشته اند عناصر کردند طرح به جای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>