عربستان سعودی وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود و وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک در آغاز یک اوپک و غیر اوپک در نشست وین, اتریش 6 دسامبر 2019.

لئونارد Foeger | ایسنا

یک قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه به احتمال زیاد تجمع در طول سال انرژی تحلیلگران گفته اند CNBC با هیچ پایانی در چشم تا 2021 در اولین.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $26.01 شنبه, پایین حدود 9% در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $22.73 بیش از 15 درصد پایین تر است.

نفت برنت کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از سپتامبر 26, 2003 روز چهارشنبه در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت و به پایین دیده نمی شود پس از 6 مارس 2002.

این می آید به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان و در میان جریان جنگ قیمت بین اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه است.

تحلیلگران در گروه اوراسیا بر این باورند که جنگ قیمت بین ریاض و مسکو است و به احتمال زیاد به گذشته در طول سال 2020 است.

“کشورهای خلیج فارس دیدن مسکو به عنوان مهم قدرت است که می تواند گسترده تر امنیتی نقش مهمی را در منطقه بیش از مدت طولانی. رابطه بین محمد بن سلمان و رئیس جمهور ولادیمیر پوتین احتمالا در زمان ضربه اما استراتژیک ضرورت تغییر نکرده” تحلیلگران در خطر مشاوره گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

“گسترده درد از قیمت نفت شوک خواهد شد و تجمع می یابد در طول این دوره از سال 2020 و ایجاد شرایط لازم برای مذاکرات سازش, و احتمالا یک تولید جدید داری توافقنامه” آنها اضافه شده است.

“سیاست عربستان سعودی را در حال حاضر در اطراف تحمیل درد در دیگر تولید بیش از کوتاه مدت اما در دراز مدت هدف این است که به غالب مدیر بازار و قیمت گذارنده” تحلیلگران در گروه اوراسیا گفت.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

در اوایل این هفته, عربستان سعودی, دولت متعلق به غول نفتی آرامکو عربستان گفت: این امر به احتمال زیاد در ادامه با یک برنامه ریزی تولید نفت افزایش از مه به مه بنا به گزارش ها نشان می دهد آن را “خیلی راحت” با یک قیمت نفت از 30 دلار در هر بشکه رسید.

در چهارچوب برنامه ای برای افزایش خروجی آن به 12.3 میلیون بشکه در روز (b/d) از مارس با امارات متحده عربی نیز حمایت برای افزایش خروجی از ماه آینده.

“عربستان سعودی یک سلاح قوی در اختیار خود یعنی یدکی ظرفیت تولید” استفان Brennock نفت تحلیلگر در PVM روغن همکاران گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

“به عنوان زمان اذوقه رسان جهانی یدکی ظرفیت عربستان سعودی بازگشایی نفت spigots پس از انجام بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین در مهار عرضه است.”

“به عبارت ساده سعودی ها برای مسافت های طولانی,” Brennock گفت.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صحبت می کند در طول ریاست جمهوری جایزه در علم و نوآوری مراسم در کرملین در فوریه 06, 2020 در مسکو, روسیه.

میخائیل Svetlov | گتی ایماژ

روسیه که حاضر به ثبت نام به اوپک پیشنهاد عمیق تر تولید کاهش اوایل این ماه ادعا کرده است از آن می تواند مقاومت در برابر کاهش قیمت نفت به عنوان یک دهه است.

با اینحال تیموتی خاکستر ارشد بازارهای در حال ظهور استراتژیست در Bluebay مدیریت دارایی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که زمان این قیمت جنگ بود “واقعا وحشتناک” برای روسیه است.

“پوتین می خواهد به معامله در حال حاضر — چرا دیگری او خطر بسیار بهبود رابطه با اوپک و عربستان سعودی و حتی محبوبیت خود را در خانه و رفتن به رای ماه آینده.”

“پوتین, من فکر می کنم آن است که در حال حاضر و یا هرگز” خاکستر گفت.

نفت مازاد می تواند ‘پایمال جهانی سازی

تحلیلگران در بانک مرکزی آمریکا هشدار داد در روز شنبه که اوپک+ افزایش عرضه و فاسد تقاضای نفت را مطرح کرده و از نگرانی در مورد مازاد است که می تواند پایمال جهانی سازی.

“در مورد پایگاه ما موجودی را افزایش تقریبا بی سابقه 4 میلیون b/d در (سه ماهه دوم) اما این تعداد می تواند به عنوان بالا به عنوان 10 میلیون b/d شديد مازاد” تحلیلگران در بانک مرکزی آمریکا گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

“در یک شديد سناریو اگر بازار در تلاش برای پیدا کردن یک خانه برای مازاد بشکه سپس قیمت نفت ممکن است به تجارت را به نوجوانان به منظور بسته در تولید نفت” آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de